Dom Pogrzebowy Suwałki – działalność w Rutce-Tartak

Zakład Pogrzebowy Hades powstał z myślą niesienia pomocy i wsparcia tych, którzy muszą zmierzyć się z utratą i pożegnaniem bliskiej osoby. Priorytetem firmy jest indywidualne podejście do każdej Rodziny, tak, by oferta odpowiadała zarówno jej oczekiwaniom, jak i możliwościom finansowym. Kadrę pracowniczą tworzą osoby empatyczne, wyróżniające się wysoką kulturą osobistą oraz wyrozumiałością względem Rodzin. Wieloletnia obecność zakładu na podlaskim rynku funeralnym jest gwarancją doświadczenia i profesjonalizmu, a co za tym idzie usług świadczonych z najwyższą jakością. Firma świadczy usługi pogrzebowe na terenie powiatu suwalskiego, również w całym mieście Suwałki, sprawdź zakłady pogrzebowe Suwałki.

Usługi pogrzebowe Hades w Rutce-Tartak

Zakład pogrzebowy zajmuje się przygotowaniem każdego rodzaju pochówku zarówno wyznaniowego, jak i świeckiego, z udziałem profesjonalnego mistrza ceremonii. Pracownicy przeprowadzą Państwa przez każdy etap organizacji pochowku tradycyjnego z użyciem trumny oraz urnowego, poprzedzonego kremacją. Transport Osób Zamarłych odbywa się przez całą dobę każdego dnia tygodnia. Flota profesjonalnych i spełniających wszystkie normy, karawanów pozwala zorganizować transport zarówno krajowy, jak i międzynarodowy. Właściciele stale poszerzają swoje zaplecze techniczne oraz dbają o dostępność akcesoriów pogrzebowych. Odpowiedni poziom zapewniający zarówno możliwość wyboru, jak i wysoką jakość usług w znaczny sposób ułatwia Rodzinom organizację ostatniego pożegnania bliskiej osoby. Do Państwa dyspozycji pozostają kaplice pożegnalne, gdzie w kameralnej atmosferze i najbliższym gronie można pożegnać się z Osobą Zmarłą.

Firma zajmuje się również kremacją zwłok, jeśli zdecydujecie się Państwo na tę formę pochówku, możecie mieć pewność, że pracownicy pomogą w każdej kwestii. Zapoznają Państwa z niezbędnymi procedurami, a jeśli będzie to konieczne, dopełnią w Państwa imieniu wielu formalności. W ofercie zakładu dostępna jest także oprawa muzyczna oraz florystyczna ceremonii, profesjonalni muzycy zadbają o podniosły charakter uroczystości. Jeśli chodzi o florystyczną część, możecie Państwo wybierać spośród wielu kompozycji kwiatowych. W ofercie znajdują się: wieńce, wiązanki pogrzebowe, a także bukiety okolicznościowe oraz stroiki na trumny i urny. Na miejscu, w biurze firmy wybierzecie Państwo także niezbędne, podczas organizacji pochówku, akcesoria. Są to m.in. trumny wykonane z różnych tworzyw. Jeśli chodzi o urny, tutaj również pojawia się dowolność, do wyboru są urny drewniane, metalowe oraz kamienne. W dalszej ofercie znajdują się także: tabliczki metalowe i plastikowe, krzyże, klepsydry czy odzież dla Zmarłych.

Chcąc być jak najbliższej swoich Klientów, właściciele wprowadzili możliwość bezgotówkowego rozliczenia kosztów pochówku w ramach zasiłku pogrzebowego. Co istotne również w tej kwestii możecie Państwo liczyć na wsparcie ze strony pracowników. Po uzyskaniu od Państwa odpowiedniego upoważnienia są w stanie dopełnić wszystkich formalności związanych z otrzymaniem zasiłku. Skompletują odpowiednie dokumenty i zajmą się wypełnieniem wniosku. Dodatkowo dokonają również wszelkich ustaleń w biurze administracji cmentarza, czy kancelarii parafialnej.

Kontakt z zakładem pogrzebowym, który świadczy usługi w Rutce-Tartak

Dom Pogrzebowy Hades działa na terenie powiatu suwalskiego w województwie podlaskim. Biura zlokalizowane są w Suwałkach przy ulicy Wyszyńskiego 3, Mickiewicza 17A, a także przy ulicy Bakałarzewskiej 6.