Zakład pogrzebowy w Raczkach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Usługi pogrzebowe Hades w Raczkach zapewnia zakład, który ma swoją siedzibę w Suwałkach, sprawdź zakłady pogrzebowe Suwałki. Kadra firmy wyróżnia się wyjątkowo empatycznym podejściem do Klienta, życzliwością oraz chęcią niesienia pomocy, szczególnie w tych trudnych chwilach, jakimi jest utrata bliskiej osoby. Priorytetem podczas każdego działania firmy jest zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdej Rodziny. Pracownicy zawsze starają się dopasować ofertę zarówno do oczekiwań najbliższych, jak i do ich sytuacji finansowej. Zakład zajmuje się kompleksową organizacją każdego rodzaju ceremonii pogrzebowej, zarówno jeśli chodzi o przebieg uroczystości, jak i o kwestie np. wyznaniowe.

Dom pogrzebowy Suwałki – działalność w Raczkach

Zakres usług oferowanych przez Zakład Pogrzebowy Hades jest bardzo szeroki, wynika to głównie z podejścia właścicieli do prowadzonej działalności.
Firma swoją działalność prowadzi na terenie całego powiatu suwalskiego w województwie podlaskim – zakłady pogrzebowe podlaskie. Właściciele dbają o zaplecze techniczne firmy oraz dostępność, niezbędnych podczas przygotowania pochówku, akcesoriów. Ważne jest dla nich, aby Rodziny, które zwracają się z prośbą o pomoc, mogły na miejscu dokonać wszelkich formalności, ale również zakupów. Pracownicy to osoby doświadczone, które do każdej rozmowy podchodzą w sposób cierpliwy i wyrozumiały, pracując wiele lat w tej, branży mają świadomość, że w przypadku tak przykrego wydarzenia, ludziom towarzyszą różne emocje.

Korzystając z usług tej firmy, możecie być Państwo pewni, że otrzymacie pomoc na każdym etapie przygotowań. Pracownicy dopełnią w Państwa imieniu wszystkich formalności związanych z otrzymaniem zasiłku pogrzebowego  m.in. z ZUS-u i KRUS-u. Dodatkowo zajmą się ustaleniem szczegółów, czy to w kancelarii parafialnej, czy w biurze administracji cmentarza. Transport Osób Zmarłych odbywa się przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, niezależnie, czy jest to dzień roboczy, czy wolny od pracy. Pracownicy po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia dojadą pod każdy wskazany adres i zajmą się transportem Osoby Zmarłej do chłodni. Flota profesjonalnych karawanów pozwana zarówno na transport na terenie całego kraju, jak i międzynarodowy transport zwłok.

W ofercie firmy znajdziecie Państwo szereg niezbędnych akcesoriów pogrzebowych takich jak: krzyże, tabliczki, klepsydry, znicze oraz odzież dla Zmarłych. Posiadają również bogaty wybór trumien i urn, wykonanych z różnych tworzyw. Co ważne firma zajmuje się organizacją zarówno pogrzebów tradycyjnych, jak i urnowych, poprzedzonych kremacją. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na spopielenie ciała, pracownicy zapoznają Państwa ze wszystkimi obowiązującymi procedurami oraz pomogą w organizacji. Do Państwa dyspozycji pozostają kaplice przedpogrzebowe, w których można w spokoju oraz w najbliższym gronie pożegnać się z Osobą Zmarłą. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, właściciele wprowadzili również możliwość bezgotówkowego rozliczenia kosztów pochówku w ramach zasiłku pogrzebowego. Formą dopełnienia każdej uroczystości ostatniego pożegnania jest oprawa florystyczna oraz muzyczna. Pracownicy zapewnią kompozycje kwiatowe zgodne z oczekiwaniami Rodziny. Mogą to być: wieńce, wiązanki pogrzebowe, stroiki na trumnę bądź urnę w zależności od preferencji. Oprawa muzyczna odbywa się przy obecności profesjonalnych muzyków.

Siedziba rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego w Raczkach

Zakład Pogrzebowy Hades ma swoje biura w Suwałkach przy ulicy Bakałarzewskiej 6, Wyszyńskiego 3, a także Mickiewicza 17A. Właściciele, jak i pracownicy zdają sobie sprawę ze specyfiki branży, dlatego telefoniczny kontakt z zakładem możliwy jest przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Kadra pracownicza chętnie udzieli Państwu oczekiwanych informacji oraz pokieruje, co należy zrobić w dalszej kolejności.