Zakład pogrzebowy w Bakałarzewie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Kompleksowe usługi pogrzebowe i transport zwłok w Bakałarzewie zapewnia Zakład Pogrzebowy Hades. Pomoc zaufanego i doświadczonego w branży funeralnej personelu obejmuje każdy etap organizacji uroczystości pogrzebowej. Drzwi firmy otwarte są dla każdego człowieka dotkniętego bolesną utratą bliskiej osoby. Wieloletnie doświadczenie i cenna wiedza są gwarancją pochówku zrealizowanego z godnością i najwyższym majestatem, a także żałoby przeżytej przez Rodzinę w ciszy i spokoju.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów działania firmy w ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym w największym mieście powiatu – zakłady pogrzebowe Suwałki.

Usługi pogrzebowe Hades Suwałki

Dom pogrzebowy Suwałki świadczy usługi pogrzebowe nie tylko w Suwałkach, ale też w całym powiecie suwalskim, również w gminie Bakałarzewo. Serwis usług i świadczeń przygotowanych przez zakład pogrzebowy gwarantuje każdej Rodzinie korzystającej z usług firmy, zdjęcie przykrych obowiązków spoczywających na jej barkach w momencie odejścia bliskiej osoby. Maksymalne odciążenie Rodziny to priorytet dla zaangażowanych w misję zakładu pracowników. Firma zajmuje się całościową organizacją i obsługą uroczystości wszystkich wyznań, ceremonii nie tylko tradycyjnych z użyciem trumny, ale także urnowych, poprzedzonych procesem kremacji. Pracownicy na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, wypełniają wszelkie formalności w urzędach, kościołach i na cmentarzach, jak również pomagają w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS i MSWiA.

Dodatkowo oferta firmy obejmuje sprzedaż niezbędnych akcesoriów funeralnych takich jak tabliczki, krzyże, klepsydry, znicze. Zakład pogrzebowy posiada dużą ilość trumien z wysokiej klasy drewna oraz urn w różnych stylach. Profesjonalne doradztwo kadry zakładu pozwoli na wybranie produktów w pełni spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Firma dysponuje własną kwiaciarnią, dlatego jest w stanie zaoferować okazałe dekoracje florystyczne. Są to rozmaite wieńce, wiązanki i inne kompozycje kwiatowe z roślin zarówno sztucznych, jak i naturalnych.

Personel dzięki stale podnoszonym kwalifikacjom oraz pełnej gotowości do niesienia pomocy dokonuje całodobowej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Właściciele wyposażyli zakład w nowoczesne karawany, dostosowane do bezpiecznego i sprawnego przewozu Zmarłych, niezależnie od pory dnia i nocy. Wszystkie samochody będące w posiadaniu zakładu spełniają surowe wymogi techniczne i sanitarne. Eksportacja Osoby Zmarłej może odbyć się z domu, szpitala, domu opieki czy każdej innej wskazanej w zgłoszeniu lokalizacji, prosto do chłodni należącej do zakładu. Istnieje możliwość sprowadzenia zwłok z zagranicy przy współpracy z zagranicznymi urzędami i konsulatami.

Teren działania zakładu pogrzebowego rekomendowanego w Bakałarzewie

Zakład Pogrzebowy Hades świadczy profesjonalne usługi funeralne na terenie powiatu suwalskiego w województwie podlaskim. Firma niesie całościową pomoc każdemu niezależnie od pory dnia i nocy, przez wszystkie dni tygodnia, również niedziele i święta. Biura zlokalizowane są w Suwałkach przy ulicy Bakałarzewskiej 6, Wyszyńskiego 3, a także Mickiewicza 17A.