Zakład Pogrzebowego w Zagórzu rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Szczepan Ziemiański wszechstronnie wspiera swych Klientów w trudnym czasie żałoby. Zapewnia organizację ceremonii pochówku ich bliskich, przy jednoczesnym uwzględnieniu ich indywidualnych preferencji. Ich cenne doświadczenie w branży funeralnej (firma powstała w 2010 roku), bogate zaplecze w postaci własnej, profesjonalnej chłodni, kaplicy pożegnań, nowoczesnych karawanów i busów pogrzebowych, jak również wiedza i empatia kadry cenione są przez aktualnych i potencjalnych Klientów. Zakład Pana Szczepana na terenie powiatu sanockiego posiada 4 swoje oddziały, łatwo dostępne dla okolicznych mieszkańców. Jego pracownicy natomiast przez całą dobę czuwają pod wskazanymi numerami telefonów, aby w chwili śmierci natychmiast otoczyć Osobę Zmarłą należną opieką, a Państwu zagwarantować poczucie bezpieczeństwa, że wszystko będzie doskonale zorganizowane.

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Szczepan Ziemiański

Zakład pogrzebowy w Zagórzu zapewnia:

  • Kompleksową pomoc Rodzinom Osób Zmarłych w całościowym zaplanowaniu, zrealizowaniu pochówku,
  • obsługę uroczystości pogrzebowych ich bliskich,
  • odciążenie Klientów w prowadzeniu kompletnej dokumentacji związanej z planowanym pochówkiem.

W skład świadczonych przez nich usług wchodzą także krajowe i zagraniczne przewozy Osób Zmarłych lub Ich prochów, pomoc w przeprowadzeniu ekshumacji, kremacji oraz prace grabarskie i kamieniarskie. Co istotne personel może Państwa reprezentować przy ustalaniu terminów i szczegółów przebiegu uroczystości wyznaniowych. Pracownicy posiadają doświadczenie w obsłudze pochówków wszystkich religii oraz świeckich realizowanych przez mistrza ceremonii. W przypadku zlecenia kremacji firma Pana Ziemiańskiego współpracuje z okolicznym krematorium. To właśnie tam, na życzenie Klientów ustala formalności, a następnie w wyznaczonym czasie dowozi Osobę Zmarłą. Następnie prochy Osoby Zmarłej transportowane są z powrotem do jednego z oddziałów zakładu, gdzie oczekują na dzień pochówku.

Asortymentem oferowanych do sprzedaży utensyliów pogrzebowych:

  • urny – wykonane są one z różnych surowców (drewno, metal, kompozyt, karton, kamień),
  • trumny – posiadają standardowe i unikalne wzory oraz atrakcyjne ceny,
  • krzyże, tabliczki plastikowe, jak i metalowe,
  • znicze,
  • odzież dla Zmarłych.

Z pewnością każdy Klient znajdzie tutaj takie akcesoria, które doskonale wpasują się w charakter planowanej uroczystości. Dom Pogrzebowy Ziemiański troszczy się o wszystkie aspekty, obsługiwanych przez siebie pochówków. Zadbają o oprawę muzyczną (nagłośnienie, utwór muzyczny, usługi trębacza lub skrzypka) oraz kwiatową ceremonii. Wyszkoleni floryści przygotują piękne wieńce, palmy, stroiki oraz bukiety okolicznościowe. Większość kompozycji posiada szarfy z dedykacją. Floryści zachowają wybraną przez Państwa kolorystykę używając przy tym sztucznych, bądź żywych kwiatów. Jeżeli takie będzie Państwa życzenie, pracownicy firmy zajmą się również rozwieszeniem klepsydr informujących o dacie pożegnania bliskiej Wam Osoby. Dodatkowo zamieszczą nekrologi w prasie i na serwisach. W skład kadry Pana Ziemiańskiego wchodzą także doświadczeni murarze i kamieniarze. To właśnie oni zajmą się wymurowaniem grobowca, wykopią lub pogłębią istniejący grób czy zajmą się renowacją nagrobka. Służą oni również wsparciem odnośnie budowy nowych nagrobków, wyboru odpowiedniego pomnika czy uporządkowaniem terenu wokół grobu.

Miejsce działalności Firmy Pogrzebowej Szczepan Ziemiański

Zakład Pogrzebowy SZCZEPAN ZIEMIAŃSKI świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, pracownicy pozostają dostępni przez całą dobę. Od poniedziałku do niedzieli oraz w święta, w filiach zakładu, zlokalizowanych na terenie całego powiatu sanockiego. Siedziba główna firmy mieści się we wsi Markowce pod numerem 71. Natomiast jej oddziały znajdują się w Sanoku przy ulicy Piastowskiej 57zakłady pogrzebowe Sanok, w Besku na ulicy Zielonej 8 oraz obok kościoła pw. Św. Józefa w Komańczy. Jeżeli z jakiejkolwiek przyczyny nie mogą Państwo sami udać się do biura zakładu, wydelegowany pracownik może dojechać na wskazane przez Was miejsce. Na miejscu ustali wszystkie szczegóły powierzonych firmie usług oraz podpisze niezbędne dokumenty.