Zakład Pogrzebowy Sanok – kompleksowe usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy SZCZEPAN ZIEMIAŃSKI już od ponad dziesięciu lat wspiera swych Klientów, z terenu całego powiatu sanockiego. Zapewnia ich bliskim Zmarłym profesjonalną obsługę i piękną ceremonię pogrzebową. Zakład ten na miejscowym rynku funeralnym istnieje od 2010 roku. Od 11 lat kompetentni pracownicy zapracowali sobie na opinię solidnych i rzetelnie realizujących powierzone im zadania. Nie bez znaczenia jest tutaj fakt, że do każdej osoby w żałobie podchodzą oni w sposób indywidualny, wsłuchując się w jej oczekiwania, tak, aby później informacje te móc wykorzystać podczas organizacji pochówku. Zakład Pana Szczepana to renomowana firma pogrzebowa, która dysponuje bogatym i nowoczesnym zapleczem funeralnym.

Flota Karawanów zakładu pogrzebowego szczepan ziemiański

Usługi pogrzebowe w Sanoku świadczone przez Zakład Pogrzebowy Szczepan Ziemiański

  • kompleksowa pomoc w całościowej organizacji pogrzebu Osoby Zmarłej,
  • zapewnienie profesjonalnego transportu zwłok w kraju i za granicą,
  • wsparcie podczas ustalania procesu ekshumacji,
  • pomoc w pracach grabarskich i kamieniarskich.

Specjalnością firmy tej jest obsługa pochówków wszystkich wyznań oraz ceremonii świeckich, tych o charakterze tradycyjnym, w przypadku których ciało Zmarłego składane jest do grobu w trumnie, jak również tych powiązanych z procesem kremacji. Na życzenie Klientów w trakcie ustalania szczegółów uroczystości pogrzebowej, personel zakładu może wziąć na siebie pilnowanie poprawności wypełnienia całej, towarzyszącej jej dokumentacji. Dodatkowo zajmie się ustaleniem terminów pożegnania, zarówno u duchownych, jak i u zarządcy danego cmentarza.

Kremacja Sanok

Jeśli chodzi o proces spopielenia, firma Pana Szczepana współpracuje w tym zakresie z okolicznym krematorium. W ustalonym wcześniej terminie firma dowozi Osobą Zmarłą, a po zakończonej procedurze Jej prochy w wybranej przez Rodzinę urnie, przywozi z powrotem do siedziby zakładu, gdzie czeka ona na wyznaczony dzień pożegnania. Uroczystości bezwyznaniowe z ramienia właściciela prowadzi profesjonalny mistrz ceremonii, który na podstawie szczegółowego wywiadu z bliskimi Chowanego tworzy i wygłasza mowę pożegnalną. Dobiera niezbędne utensylia, planuje oprawę kwiatową i muzyczną pogrzebu, a przede wszystkim czuwa nad jego spokojnym przebiegiem.

Zaplecze techniczne zakładu

Warto zaznaczyć, że firma Ziemiański dysponuje własną profesjonalną chłodnią, subtelnie urządzoną kaplicą pożegnań, a także nowoczesnymi karawanami i samochodami transportowymi. Takie zaplecze zapewnia całodobową możliwość eksportacji Osób Zmarłych. Zarówno w siedzibie zakładu, jak i kilku jego oddziałach mogą Państwo zapoznać się z szerokim asortymentem dostępnych utensyliów i akcesoriów pogrzebowych takich jak:

  • trumny wykonane z różnych rodzajów drewna, urny metalowe, drewniane, kompozytowe i kamienne,
  • krzyże,
  • tabliczki,
  • relikwiarze,
  • odzież dla Zmarłych,
  • bogaty wybór zniczy, a także dekoracji nagrobnych.

Wybór zniczy zakładu pogrzebowego szczepan ziemiański

Zakład Pogrzebowy Ziemiański posiada również swoją kwiaciarnię. Pracownicy pomogą Państwu zadbać o całą oprawę florystyczną pogrzebu. Wraz z przygotowaniem okolicznościowych bukietów, czy też wieńców, palm i wiązanek, wykonanych z żywych, sztucznych lub mieszanych kwiatów. Jeśli chodzi o obsługę muzyczną uroczystości, zakład zapewnia nagłośnienie i dobór linii melodycznej. Istnieje ponadto możliwość skorzystania z usług profesjonalnego trębacza lub skrzypka. Dodatkowo kadra firmy oferuje pomoc w kopaniu grobów, murowaniu grobowców, odnawianiu pomników lastrykowych oraz w wyborze i budowie nowych nagrobków.

Akcesoria pogrzebowe zakład pogrzebowy szczepan ziemiański

Siedziba Domu Pogrzebowego Szczepan Ziemiański

Główna siedziba główna Domu Pogrzebowego SZCZEPAN ZIEMIAŃSKI znajduje się w miejscowości Markowce pod numerem 71, w województwie podkarpackim. Pozostałe oddziały firmy zlokalizowane są w Sanoku przy ulicy Piastowskiej 57, obok kościoła w Komańczy, a także w Besku na ulicy Zielonej 8. Wszyscy pracownicy zakładu Pana Szczepana pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Dzwoniąc na wskazany numer telefonu, Klienci mogą uzyskać potrzebne informacje lub zgłosić eksportację Osoby Zmarłej. Szczegóły oferty można sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe Sanok.