Zakład pogrzebowy w Jaśle wyróżniony przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład pogrzebowy, który zyskał zaufanie Pogotowia Pogrzebowego w Jaśle, posiada wieloletnie doświadczenie, pozwalające na kompleksową pomoc każdej Rodzinie dotkniętej bolesną stratą. Kadra firma dzięki wiedzy, zdobytej przez lata sumiennej i uczciwej posługi, realizuje uroczystości wszystkich wyznań i obrządków. Pomaga każdej osobie w potrzebie, niezależnie od statusu finansowego. Misją Zakładu Pogrzebowego Smutek jest indywidualne podejście do każdego człowieka, wysłuchanie i zrealizowanie jego wszelkich potrzeb, z dbałością o detale. Firma posiada miano godnej zaufania, a także otrzymała wiele pozytywnych opinii od Rodzin, które korzystały z jej niezawodnej pomocy.

Działalność zakładu pogrzebowego uznanego przez Pogotowie Pogrzebowe w Jaśle

Wachlarz usług przygotowanych przez zakład należący do Grupy Pogotowie Pogrzebowe pozwala wszystkim Rodzinom w potrzebie, na godne i pełne szacunku pożegnanie bliskiej sercu osoby. Firma bierze na swoje barki wszelkie kwestie związane z organizacją i obsługą pochówku, odciąża Rodzinę z przykrych formalności i dodatkowych obowiązków. W tak trudnych chwilach zakład wykazuje się niebywałym zaangażowaniem, dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu i cennej wiedzy, zapewnia Klientom pomoc, zrozumienie, troskę i cierpliwość. Zaangażowani pracownicy wyciągają pomocną dłoń już od pierwszych chwil – wypełniają w imieniu Rodziny wszystkie formalności – urzędowe, kościelne, a także cmentarne. Istnieje możliwość zlecenia personelowi wystąpienia o przyznanie zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS lub KRUS.

Karawan z trumną - Zakład Pogrzebowy Smutek Osobnica

W obliczu bolesnej straty każdy Klient może liczyć na niezwłoczny, sprawny i stuprocentowo bezpieczny przewóz Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Firma realizuje usługę wyprowadzenia niezależnie od lokalizacji, transport ciała na terenie kraju oraz poza jego granicami. Zakład Pogrzebowy posiada własną, nowoczesną chłodnię, która tak samo, jak specjalistyczne karawany, dostosowana jest do surowych wymogów technicznych i sanitarnych. Wykwalifikowany personel dokonuje czynności z zakresu tanatopraksji, a także tanatokosmetyki. Ma to na celu przywrócenie Osobie Zmarłej naturalnej i schludnej prezencji w dniu pożegnania z Rodziną i bliskimi. W siedzibie zakładu można znaleźć szeroki wybór odzieży żałobnej i niezbędne akcesoria funeralne. Firma prowadzi sprzedaż eleganckich trumien i urn, wykonanych ze starannie wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości.

Dodatkowo firma pogrzebowa z Jasła zapewnia oprawę kwiatową oraz muzyczną uroczystości. Ponadto, oferuje usługi kamieniarskie, montaż i demontaż nagrobków oraz transport uczestników pochówku. Całość oferowanych usług jest gwarancją tego, że pogrzeb zostanie przygotowany z dbałością o detale, z klasą i dostojeństwem.

Kontakt do Firmy Pogrzebowej Smutek

Firma Pogrzebowa Smutek zlokalizowany jest pod adresem Osobnica 1030 koło Jasła, sprawdź także zakłady pogrzebowe Jasło. Firma prowadzi działalność przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia, na terenie powiatu jasielskiego w województwie podkarpackim.