Historia Domu Pogrzebowego Quo Vadis

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe QUO VADIS zostało założone w 1990 roku przez Państwa Agatę i Janusza Kiwior. Przez trzydzieści lat nieprzerwanej działalności właściciele nabywali wiedzę i doświadczenie w obsłudze oraz organizacji ceremonii pogrzebowych. Dzięki temu firma jest liderem na podkarpackim rynku (Zakłady Pogrzebowe Podkarpackie) branży funeralnej. Wszystkie obowiązki wykonywane są według najwyższych standardów i w oparciu o etyczną postawę wobec klientów.

Misja Przedsiębiorstwa Usługi Pogrzebowe Quo Vadis

W ofercie Domu Pogrzebowego QUO VADIS znajduje się organizacja wszystkich rodzajów ceremonii pogrzebowych. Niezależnie od tego, czy jest to pogrzeb trumienny, urnowy, wyznaniowy czy świecki, każda uroczystość dopracowana jest w najdrobniejszych szczegółach. Zakład pogrzebowy oferuje kompleksowe przygotowanie całej uroczystości wraz z obsługą. Pracownicy QUO VADIS posiadają duże doświadczenie w tym zakresie, dzięki czemu wszystkie aspekty pogrzebu są realizowane z należytą starannością. Każda ceremonia pogrzebowa jest przygotowywana indywidualnie, z uwzględnieniem woli zmarłego i jego rodziny. Podczas rozmów z bliskimi osoby zmarłej ustalane są wszystkie szczegóły pochówku, pracownicy pomagają w wyborze odpowiednich akcesoriów i oprawy ceremonii. By zapewnić klientom maksymalny komfort, firma zapewnia możliwość zakupienia na miejscu pełnego wyposażenia pogrzebowego.

W ramach Przedsiębiorstwa QUO VADIS funkcjonuje zakład stolarski i pracownia florystyczna. Produkcja trumien opiera się na wieloletnim doświadczeniu przekazywanym w rodzinie Państwa Kiwior z pokolenia na pokolenie. Tradycyjne rzemiosło, dbałość o każdy detal, precyzyjne wykończenia i nowoczesne wzornictwo to gwarancja wyrobów najwyższej jakości. W ofercie są trumny z litego drewna dębowego, modrzewiowego, sosnowego lub świerkowego, pochodzącego od sprawdzonych dostawców. Kwiaty są w polskiej tradycji pogrzebowej stałym elementem każdej ceremonii, nie tylko ze względu na wartości dekoracyjne, ale przede wszystkim ze względu na bogatą symbolikę żałobną. Profesjonalni floryści zatrudnieni w firmie QUO VADIS przygotowują najpiękniejsze kompozycje kwiatowe, łączące tradycję i nowoczesną estetykę. Klienci mogą składać zamówienia na bukiety, wieńce, wiązanki kondolencyjne i nagrobne, dekoracje na urny i trumny, lub zakupić gotowe kompozycje florystyczne. By pokreślić majestat i powagę wydarzenia, rodzina może zamówić wzruszającą oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalnych trębaczy. Ponadto w przypadku pogrzebu religijnego zakład proponuje udział przewodnika modlitewnego, który poprowadzi odpowiednie obrzędy żałobne w kaplicy cmentarnej.

Firma Usługi Pogrzebowe Quo Vadis wykonuje całodobowe eksportacje ciał zmarłych. Transport realizowany jest na terenie całego kraju i Europy. Zmarli przewożeni są do nowocześnie wyposażonej chłodni stanowiącej własność przedsiębiorstwa. Wykwalifikowany personel z pełnym szacunkiem przygotuje ciało zmarłego do uroczystości pogrzebowej. Wszystkie zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne wykonywane są delikatnie i z troską, by moment ostatniego pożegnania był dla bliskich zmarłego jak najmniej bolesny. W ramach usług pogrzebowych firma QUO VADIS oferuje prace cmentarne i kamieniarsko – betoniarskie, wykonanie tabliczek i fotografii nagrobnych oraz całoroczną opiekę nad grobami.

Właściciele Przedsiębiorstwa Pogrzebowego QUO VADIS starają się, by oferta firmy była zróżnicowana i jak najlepiej dopasowana do oczekiwań klientów i ich możliwości finansowych. Koszty pochówku rozliczane są w ramach zasiłku pogrzebowego, wypłacanego przez instytucje ubezpieczeniowe takie jak ZUS czy KRUS. Pakiet standardowych usług obejmujący organizację pogrzebu, transport, oprawę oraz zakup trumny lub urny zamyka się w kwocie świadczenia. Na życzenie klientów pracownicy QUO VADIS przejmą na siebie wszystkie obowiązki związane z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego oraz we wszystkich innych kwestiach formalno – biurowych związanych z pochówkiem.

Adres Zakładu Pogrzebowego Quo Vadis

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe QUO VADIS świadczy najwyższej jakości usługi funeralne na terenie powiatu dębickiego. W celu dopełnienia formalności klienci mogą udać się do głównej siedziby firmy znajdującej się w Dębicy przy ulicy Krakowskiej 29. Zakład posiada jeszcze drugie biuro w miejscowości Parkosz 119. Swoim zasięgiem firma obejmuje poza Dębicą również pozostałe gminy powiatu dębickiego: Brzostek, Pilzno, Czarna – Zakład Pogrzebowy QUO VADIS Czarna, Jodłowa i Żyraków. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości związanych z organizacją pogrzebu pracownicy firmy służą pomocą przez całą dobę, w każdym dniu tygodnia.