Idea Domu Pogrzebowego Quo Vadis

Firma Usługi Pogrzebowe QUO VADIS posiada trzydziestoletnie doświadczenie w organizacji uroczystości pogrzebowych. Rzetelna wiedza wynikająca z wieloletniej praktyki i wysoki poziom usług sprawiły, że zakład pogrzebowy zyskał opinię godnego zaufania. Etyczna postawa, uczciwość i sumienność to wartości, które przyświecają wszystkim podejmowanym działaniom firmy. Profesjonalna kadra pracownicza dokłada wszelkich starań, by zapewnić godne pożegnanie zmarłej osoby.

Zakres usług świadczonych przez firmę Quo Vadis

W ramach współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe firma swoim zasięgiem obejmuje sześć gmin, powiatu dębickiego: Dębica, Brzostek, Pilzno – Zakład Pogrzebowy QUO VADIS Pilzno, Czarna, Jodłowa i Żyraków.

Zakład Pogrzebowy QUO VADIS specjalizuje się w organizacji pogrzebów wszystkich typów: tradycyjnych z trumną, kremacyjnych, religijnych i świeckich. Wszystkie szczegóły dotyczące przebiegu ceremonii uzgadniane są z krewnymi zmarłego. Dzięki temu każda uroczystość nabiera indywidualnego charakteru oraz zawsze stanowi jednostkowe i niepowtarzalne wydarzenie. Wszystkie działania firmy związane z organizacją pogrzebu koncentrują się wokół tego, by uczynić moment ostatniego pożegnania jak najmniej bolesnym dla rodziny zmarłego. Śmierć pozostawia w sercu bliskich pustkę i żal. Rodziny, które zgłaszają się do Domu Pogrzebowego QUO VADIS zostają otoczone opieką, wsparciem, serdeczną radą i troską. By umożliwić spokojne przeżywanie żałoby, pracownicy gotowi są przejąć na siebie wszystkie zadania formalne i organizacyjne, na każdym etapie pogrzebu. Krewni zmarłego mogą zlecić zakładowi wykonanie wszystkich zadań urzędowych i administracyjnych. Po uzyskaniu stosownego upoważnienia pracownicy zajmują się uzyskaniem aktu zgonu z Urzędu Stanu Cywilnemu oraz uzyskaniem wszelkich dokumentów i pozwoleń z kościołów, administracji cmentarzy i innych instytucji państwowych czy ubezpieczeniowych.

Klienci zakładu mogą również liczyć na fachowe doradztwo w kwestii wyboru trumien, urn, akcesoriów żałobnych czy garderoby pogrzebowej dla zmarłego. By zaoszczędzić zbędnych problemów związanych z koniecznością składania licznych zamówień na potrzeby pochówku, firma oferuje możliwość zakupienia na miejscu wszystkich niezbędnych funeraliów. Prowadzi własny zakład stolarski, produkujący trumny na użytek świadczonych usług pogrzebowych. Wysoka jakość wyrobów jest efektem połączenia tradycyjnych technik stolarskich z nowoczesnym wzornictwem. Produkowane trumny charakteryzują się precyzyjnym wykończeniem, elegancją oraz zróżnicowaniem pod względem stylów, rodzajów drewna oraz ceny. W ramach przedsiębiorstwa pogrzebowego działa także studio florystyczne połączone z punktem handlowym, w którym można się zaopatrzyć w kwiaty, znicze, świece oraz różnego rodzaju akcesoria dekoracyjne. Wysoce wykwalifikowani floryści przygotują kompozycje według najnowszych wzorów i trendów stylistycznych, dzięki czemu ceremonia organizowana przez QUO VADIS otrzyma wyjątkową oprawę. Aby podkreślić pełną powagi wymowę uroczystości, zakład zapewnia wyjątkową oprawę muzyczną z udziałem profesjonalnego trębacza.

W wyposażeniu firmy QUO VADIS znajdują się nowoczesne samochody marki Mercedes-Benz Vito wykorzystywane do transportu zmarłych. Zakład zapewnia całodobową eksportację z każdego miejsca na terenie kraju i całej Europy. Firma posiada również własną chłodnię, w której ma miejsce proces przygotowania zmarłego do ostatniego pożegnania. W ramach usług pogrzebowych wykonywane są ekshumacje, prace cmentarne, usługi kamieniarsko-betoniarskie całoroczna opieka nad grobami oraz sporządzanie tabliczek nagrobnych. Ponadto zakład może zająć się zorganizowaniem miejsca na cmentarzu, w przypadku gdy rodzina dotychczas nie miała możliwości się tym zająć.

Koszty pochówku rozliczane są w ramach zasiłku pogrzebowego, którego uzyskaniem zajmą się pracownicy QUO VADIS. Firma proponuje swoim klientom pakiet usług funeralnych w pełni dostosowanych do możliwości finansowych. Oferta standardowa, obejmująca organizację pogrzebu, transport, oprawę oraz zakup trumny lub urny zamyka się w kwocie świadczenia wypłacanego przez instytucję ubezpieczeniową.

Kontakt z firmą Usługi Pogrzebowe Quo Vadis

Zakład QUO VADIS prowadzi swoją działalność na terenie powiatu dębickiego w województwie podkarpackim (Zakłady Pogrzebowe Podkarpackie). Główne biuro firmy mieści się w Dębicy, przy ul. Krakowskiej 29, a filia znajduje się w miejscowości się Parkosz 119. Wszelkie informacje związane z pogrzebem można uzyskać osobiście pod wskazanymi adresami lub telefonicznie.