Zakład pogrzebowy w Markowej rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Od wielu lat na terenie powiatu łańcuckiego kompleksowe usługi pogrzebowe świadczy Zakład Pogrzebowy ORSZAK. Firma ta niesie pomoc wszystkim Rodzinom dotkniętym bolesną stratą. Wszystkim Rodzinom, które potrzebują zrozumienia, empatii oraz wsparcia. Właściciel zakładu, Pan Jarosław Telega, przez lata sumiennej posługi na rzecz Osób Zmarłych, zdobył cenną wiedzę pozwalającą na odciążenie Rodzin z przykrych formalności i dodatkowych obowiązków ciążących na ich barkach w tak trudnym czasie. Misją zakładu jest organizacja i obsługa uroczystości pożegnalnej na najwyższym poziomie, bez względu na jej charakter czy też status finansowy Klienta. Drzwi zakładu otwarte są dla każdego człowieka w potrzebie, każdy zyskuje tu indywidualne podejście, niebywałą troskę i zwykłą, ludzką życzliwość.

Usługi pogrzebowe świadczone przez Zakład Pogrzebowy Orszak w Markowej

Dzięki wieloletniej działalności Zakład Pogrzebowy ORSZAK przygotował ofertę zaspokajającą potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferta ta pozwala na przejęcie przez pracowników każdej kwestii związanej z organizacją i obsługą ceremonii pogrzebowej. Właściciel zakładu wraz z zaufanym i wykwalifikowanym personelem dokłada wszelkich starań, by każda Rodzina mogła przeżyć żałobę w sposób niczym niezakłócony, bez zmartwień o formalności. Pomoc udzielana jest w sposób niezwłoczny. Już od pierwszych chwil kontaktu z zakładem każdy Klient może mieć pewność, że wszystkie kwestie zostaną dopełnione przez zaangażowanych pracowników. Pomocna obsługa, na podstawie stosownego upoważnienia może wypełnić w imieniu Klienta wszystkie formalności w kościele i u zarządcy cmentarza. Może także wystąpić o przyznanie zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS i KRUS.

Właściciel firmy, wrażliwy na krzywdę drugiego człowieka, zadbał o specjalistyczne wyposażenie w postaci nowoczesnych karawanów. Dzięki tak doskonałemu przygotowaniu personel zakładu dokonuje całodobowej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Niezależnie od tego, czy śmierć nastąpiła w domu prywatnym, czy innej lokalizacji, firma pozostaje w stałej gotowości do niesienia pomocy. Oferta zawiera nie tylko usługę wyprowadzenia, ale również sprawnego i bezpiecznego transportu Osoby Zmarłej na terenie całego kraju. Stale podnoszone kwalifikacje pracowników pozwalają na profesjonalne przygotowanie Osoby Zmarłej do pochówku. Wykonują oni szereg zabiegów z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej pozwalające na przywrócenie Zmarłemu naturalnej i schludnej prezencji w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i gośćmi ceremonii.

Zakładzie Pogrzebowym Orszak – kompleksowa pomoc w organizacji pogrzebu

Personel prowadzi fachowe doradztwo w kwestii doboru odpowiedniej trumny, urny oraz niezbędnych akcesoriów pogrzebowych. W siedzibie firmy Klienci znajdą szeroki wybór trumien i urn, wykonanych ze starannie wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości. Utensylia funeralne ujęte w ofercie to między innymi krzyże, tabliczki nagrobne, modlitewniki i różańce, a także klepsydry. Zaangażowani pracownicy pomogą również przy wyborze oprawy kwiatowej uroczystości – zespół doświadczonych florystów oferuje trwałe wieńce, wiązanki i inne kompozycje. Przygotowywane są zarówno z roślin żywych, jak i sztucznych. Zakład pogrzebowy bierze na swoje barki również kwestię oprawy muzycznej, wzruszającej i przywołującej najpiękniejsze wspomnienia o utraconej bliskiej osobie. Całość usług oferowanych przez firmę daje Klientom gwarancję zadowolenia, a także uroczystości wykonanej z najwyższym majestatem i godnością.

Gdzie znajduje się Zakład Pogrzebowy Orszak?

Każda Rodzina potrzebująca wsparcia w obliczu bolesnej straty może zgłosić się po pomoc do Zakładu Pogrzebowego ORSZAK. Firma zlokalizowana jest pod adresem Sietesz 324 w gminie Kańczuga. Firma ta niesie pomoc na terenie gminy Łańcut (zakłady pogrzebowe Łańcut), Białobrzegi, a także Markowa w powiecie łańcuckim, w województwie podkarpackim. Pracownicy Pana Jarosława Telegi pozostają do dyspozycji całodobowo, codziennie – również w niedziele i wszystkie święta.