Zakład Pogrzebowy Łańcut – najważniejsze informacje o firmie pogrzebowej należącej do Grupy Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy ORSZAK to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży pogrzebowej. Jej właścicielem jest Pan Jarosław Telega. Zakład zajmuje się kompleksową obsługą pogrzebów oraz szeroko pojętą pomocą Rodzinom, które dotknęła śmierć kogoś bliskiego. Zarówno właściciel, jak i starannie dobrany personel dokładają wszelkich starań, aby pomóc Rodzinie w sprawach organizacyjnych związanych z pogrzebem. Każda ceremonia pogrzebowa jest przygotowana starannie i na najwyższym poziomie profesjonalizmu, z dbałością o każde życzenie Rodziny.

Usługi pogrzebowe w Łańcucie świadczone przez godny zaufania zakład pogrzebowy

Rozumiejąc doskonale sytuację, w jakiej znajduje się Rodzina Zmarłego, zakład oferuje wszelką pomoc i wsparcie w tych najtrudniejszych chwilach. Dla osób organizujących pogrzeb przygotował szeroką i elastyczną ofertę usług dostosowanych do wszelkich potrzeb i oczekiwań oraz możliwości finansowych. Rodzina może liczyć na radę i wsparcie we wszystkich sprawach formalnych w urzędach i instytucjach takich jak USC, ZUS, KRUS, kancelaria parafialna czy administracja cmentarza. Zaangażowani pracownicy Zakładu Pogrzebowego Orszak mogą również wystąpić w imieniu Klienta o należny zasiłek pogrzebowy.

Dzięki odpowiedzialnym, wykwalifikowanym pracownikom oraz flocie specjalistycznych karawanów eksportacja ciała odbywa się sprawnie i bezpiecznie z domu, szpitala, hospicjum czy innego miejsca na terenie całej Polski. Następnie ciało Zmarłego jest przechowywane w nowoczesnej chłodni, gdzie w godnych warunkach oczekuje na pochówek. Pracownicy biorący udział w licznych szkoleniach, profesjonalnie przygotowują je do pochówku poprzez wykonanie toalety i kosmetyki pośmiertnej, oraz zwyczajowo je ubierają.

Rodzina Zmarłego ma możliwość wyboru trumny oraz innych utensyliów pogrzebowych dostępnych w siedzibie firmy. W sytuacji podjęcia decyzji o spopieleniu ciała przed pochówkiem zakład wykonuje usługę kremacji zgodnie z wszelkimi normami i przepisami, wykorzystując do tego procesu specjalną trumnę kremacyjną. Natomiast na prochy przygotował wiele modeli eleganckich urn. Pracownicy działu obsługi redagują, a następnie drukują stosowne klepsydry zawiadamiające o terminie i miejscu pogrzebu. Tradycyjnym, nieodłącznym elementem każdego pogrzebu są kwiaty, które wyrażają uczucia miłości, wdzięczności czy też szacunku wobec Zmarłego. Łańcucki zakład pogrzebowy ma w swojej ofercie wiązanki i wieńce pogrzebowe starannie wykonane z najwyższej jakości kwiatów żywych lub sztucznych. Wszyscy uczestnicy pogrzebu mogą je zamówić na miejscu, w siedzibie firmy. Aby ceremonia pogrzebowa miała bardziej indywidualny i uroczysty charakter, Rodzina może zamówić także profesjonalną oprawę muzyczną w wykonaniu zawodowych muzyków.

Osoby, które organizują pogrzeb z pomocą firmy Pana Telegi, mogą mieć pewność, że wszystkie usługi będą wykonane profesjonalni i starannie. Pracownicy zadbają także o każdy detal, który jest ważny dla Rodziny. Zakład przygotowuje piękne i godne ceremonie ostatniego pożegnania przepełnione szacunkiem dla Zmarłego oraz jego pogrążonej w żałobie Rodziny. Dzięki solidnemu podejściu do swojej niezwykle trudnej i odpowiedzialnej pracy zakład zyskał renomę i zaufanie Klientów powiatu łańcuckiego.

Jak dojechać do Zakładu Pogrzebowego Orszak?

Zakład pogrzebowy ORSZAK, którego właścicielem jest Pana Jarosław Telega ma swoją siedzibę w miejscowości Sietesz 324 w gminie Kańczuga. Klienci otrzymają tam natychmiastową pomoc. Na miejscu mogą także dopełnić wszelkich formalności związanych z pogrzebem oraz szczegółowo omówić organizację i przebieg całej ceremonii pogrzebowej. Pracownicy zakładu Pana Jarosława są dyspozycyjni całodobowo każdego dnia tygodnia, również we wszystkie niedziele oraz święta. Zakład pogrzebowy wraz z Grupą Pogotowie Pogrzebowe działa na terenie powiatu łańcuckiego, a w szczególności w gminie Białobrzegi, Markowa i Łańcut – zakłady pogrzebowe Łańcut.