Działalność Zakładu Pogrzebowego Orszak w Białobrzegach

Zakład Pogrzebowy ORSZAK to firma reprezentowana przez Pana Jarosława Telegę. Wraz z Grupą Pogotowie Pogrzebowe świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie powiatu łańcuckiego, w szczególności w gminach Białobrzegi, Markowa, a także Łańcut (zakłady pogrzebowe Łańcut). Od wielu lat zespół zaufanych pracowników, dokłada wszelkich starań, by każda uroczystość odzwierciedlała najpiękniejsze uczucia Rodziny wobec Osoby Zmarłej. Dbają także o to, aby wszystkie oczekiwania zostały zrealizowane w najwyższym standardzie. Personel firmy charakteryzuje szacunek do drugiego człowieka, wysoka kultura osobista, empatia, jak również zwyczajna, ludzka życzliwość. Pracownicy każdego dnia wykazują się niebywałym profesjonalizmem i sumiennością. Wykonują zlecone zadania z dbałością o każdy szczegół oraz komfort pogrążonej w żałobie Rodziny.

Kompleksowe usługi pogrzebowe w Białobrzegach

Zakład Pogrzebowy ORSZAK posiada wszechstronną ofertę, pozwalającą na organizację każdej uroczystości, bez względu na jej charakter czy też status finansowy Rodziny. Każda osoba dotknięta bolesną stratą może liczyć na niezwłoczną i kompleksową pomoc. Wsparcie obejmuje każdy aspekt związany z ceremonią, począwszy od pierwszych etapów, jakimi są przykre, lecz niezbędne formalności. Pomocy personel, na podstawie stosownego upoważnienia, wypełnia w imieniu Klienta wszystkie formalności. Pomaga w urzędzie stanu cywilnego, a także w instytucjach takich jak ZUS i KRUS – odpowiedzialnych za przyznanie zasiłku pogrzebowego. Może również reprezentować bliskich Osoby Zmarłej w kancelarii parafialnej, a także w administracji cmentarza.

Firma Pogrzebowa Orszak posiada doskonałe zaplecze techniczne i bogate wyposażenie, pozwalające na niesienie pomocy w sposób całodobowy. W tak ciężkich chwilach, pracownicy zakładu świadczą usługi transportu Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji, a także pory dnia i nocy. Zakład oferuje Klientom usługi przewozu ciała na terenie całego kraju. Dzięki specjalistycznym karawanom, przystosowanym do przewozu zwłok, cała procedura odbywa się sprawnie i stuprocentowo bezpiecznie. W siedzibie firmy znajdują się nowoczesne i sterylne pomieszczenia chłodnicze. Szkolony pod okiem ekspertów personel, wykonuje czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej. Dzięki profesjonalnemu doborowi odzieży oraz dyskretnym zabiegom przygotowującym do pochówku każda Rodzina może mieć pewność, że Osoba Zmarła będzie prezentować się naturalnie i nienagannie. Całość proponowanych usług jest gwarantem zadowolenia nawet najbardziej wymagających Klientów. Priorytetem firmy jest zrozumienie, a następne zrealizowanie wszelkich potrzeb Rodziny, a także ukojenie bólu, jaki towarzyszy jej w momencie tej nieuniknionej okoliczności.

Usługi Pogrzebowe Jarosław Telega – profesjonalna pomoc w organizacji pogrzebu

W tak ciężkich chwilach każda Rodzina może liczyć na fachowe doradztwo przy wyborze eleganckiej trumny bądź urny oraz koniecznych utensyliów funeralnych. Akcesoria dostępne w siedzibie to m.in.: krzyże, tabliczki, modlitewniki i klepsydry pogrzebowe. Wszystkie produkty dostępne w ofercie firmy, wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Każdy z nich pochodzi od czołowych producentów z Polski bądź z zagranicy. Firma Pana Jarosława nie pozostawia nikogo w potrzebie. Wyciąga dłoń do Rodzin pragnących zorganizować ceremonię religijną, a także tych, którzy pragną pożegnać bliską osobę w sposób świecki. Zespół doświadczonych florystów funeralnych bierze na swoje barki kwestię kompleksowej oprawy kwiatowej. Przygotowują oni okazałe wieńce, wiązanki i inne kompozycje na specjalne życzenie Klientów. Za wzruszającą oprawę muzyczną uroczystości odpowiadają doświadczeni, profesjonalni muzycy.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Orszak

Zakład Pogrzebowy ORSZAK ma swoją siedzibę w miejscowości Sietesz 324 w gminie Kańczuga, w województwie podkarpackim. Firma Pana Jarosława Telegi świadczy usługi całodobowo, we wszystkie dni tygodnia – również w niedziele i święta.