Firma funeralna, której zaufało Pogotowie Pogrzebowe w Tyczynie

Zakład pogrzebowy, który współpracuje z Pogotowiem Pogrzebowym w Tyczynie to firma z wieloletnią i bogatą tradycją na rynku usług pogrzebowych. Jej działalność skupia się na świadczeniu kompleksowych usług funeralnych. Pracownicy dyspozycyjni są przez całą dobę, służą wsparciem i pomocną dłonią na każdym etapie organizacji pogrzebu.

Zakres usług świadczonych przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Tyczynie

Zakład Usług Pogrzebowych Orkus prowadzi bardzo szeroką działalność na rynku funeralnym powiatu rzeszowskiego w województwie podkarpackim. Zakres działania firmy w ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym można sprawdzić na następującej podstronie – zakłady pogrzebowe podkarpackie .Firma zajmuje się kompleksową obsługą pogrzebów. Oferuje przewiezienie ciała zarówno z domu, jak i placówek opiekuńczych czy szpitali. W ofercie firmy na szczególne wyróżnienie zasługuje usługa krajowego, a także międzynarodowego transportu zwłok. Ciało zostaje przewiezione i przechowane w nowoczesnej chłodni. Powierzając organizację pogrzebu sprawdzonej firmie pogrzebowej, która świadczy usługi na terenie całego powiatu rzeszowskiego żałobnicy mogą mieć pewność kompleksowego i profesjonalnego podejścia. Mogą liczyć na pomoc i radę w kwestiach nie tylko organizacyjnych, ale także formalnych. Również tych związanych z zasiłkiem pogrzebowym z ZUS lub KRUS.

W ofercie firmy znajdziemy szeroki wybór trumien, urn, krzyży i innych akcesoriów pogrzebowych, a także stosownej odzieży. Zakład oferuje także pełną florystykę pogrzebową w zakresie wieńców, wiązanek i dekoracji z kwiatów żywych i sztucznych.

 

duży wieniec pogrzebowy z żółtych kwiatów

 

Firma Orkus to także profesjonalny zakład kamieniarski oferujący wysokiej jakości produkty. Właściciel stawia na ścisłą współpracę z Klientem nie tylko przy wyborze materiału, ale także, a może przede wszystkim, podczas projektowaniu nagrobka. Dodatkowo zakład pogrzebowy zapewnia transport autokarowy dla uczestników ceremonii, jeśli osoby organizujące pogrzeb zgłaszają taką potrzebę.

Pracownicy zakładu pogrzebowego charakteryzują się wysoką kulturą osobistą i profesjonalizmem. Pozostają do Państwa dyspozycji przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Zawsze gotowi do pomocy, służący dobrą radą, zaopiekują się każdym Klientem w tym trudnym dla niego czasie.

Siedziba sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Tyczynie

Główna siedziba sprawdzonego zakładu pogrzebowego, który  świadczy kompleksowe usługi na terenie całego powiatu rzeszowskiego znajduje się w Rzeszowie przy ulicy Krakowskiej 116. Więcej informacji znajdą Państwo na podstronie zakłady pogrzebowe Rzeszów.