Zakład pogrzebowy w Świlczy – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

Wieloletnie doświadczenie i bogata wiedza z zakresu branży funeralnej to cechy, które charakteryzują zakład pogrzebowy współpracujący z Pogotowiem Pogrzebowym w Świlczy. Zakład Pogrzebowy Orkus stale się rozwija i stawia na ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników i świadczenie pomocy w pełnym zakresie. Udziela wszechstronnego wsparcia każdej Rodzinie, która została dotknięta bolesną utratą bliskiej osoby. Pracownicy zakładu dokładają wszelkich starań, by każda uroczystość spełniała wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. O wysokiej jakości usług świadczonych przez zakład, dowodzą regularnie pojawiające się pozytywne opinie od Rodzin z powiatu rzeszowskiego w województwie podkarpackim. Szczegóły współpracy firmy z Pogotowiem Pogrzebowym możecie Państwo sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe podkarpackie. Miano firmy godnej zaufania, zostało wypracowane przez właściciela i jego zaufany personel, ciężką i sumienną pracą na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin.

Pomoc udzielana przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Świlczy

Każda Rodzina korzystająca z oferty sprawdzonego zakładu pogrzebowego ze Świlczy może być pewna, że ceremonia zostanie wykonana z najwyższą starannością. Oferta, jaką przygotował Zakład Pogrzebowy Orkus, uwzględnia wszystkie potrzeby Rodzin i obejmuje każdy etap związany z organizacją pochówku. Zaangażowany w misję zakładu personel, oferuje pomocną dłoń od pierwszych chwil i pierwszych ustaleń. Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, można zlecić pracownikom wypełnienie wszelkich formalności w urzędzie, kościele, na cmentarzu. Jak również w instytucjach udzielających Rodzinom wsparcia finansowego w postaci zasiłku pogrzebowego. Obsługa pomoże także w skompletowaniu dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia procesu spopielenia zwłok. Firma specjalizuje się nie tylko w tradycyjnych pochówkach z użyciem trumny, lecz także pogrzebach urnowych, poprzedzonych kremacją.

Fachowa kadra zakładu świadczy usługi całodobowego transportu Osoby Zmarłej z miejsca zgonu niezależnie od tego, gdzie nastąpił. Przewóz ciała bądź prochów odbywa się za pomocą specjalistycznych karawanów, prosto do nowoczesnej chłodni, spełniającej wszystkie wymogi sanitarne i techniczne. Dodatkowo właściciel zakładu zadbał o to, by Osoba Zmarła w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i bliskimi, prezentowała się nienagannie. Obsługa dzięki zabiegom pielęgnacyjnym przywraca Zmarłemu naturalny wygląd, a dzięki szerokiej ofercie odzieży pośmiertnej, zapewnia także schludną i pełną klasy prezencję. Ponadto, firma specjalizuje się w pracach kamieniarskich, zakład oferuje nagrobki granitowe najwyższej jakości.

Personel pomoże każdej osobie, bez względu na status majątkowy, w doborze odpowiedniej trumny bądź urny, wykonanej z najwyższej jakości materiałów. Wysoka jakość widoczna jest także podczas wyboru niezbędnych akcesoriów funeralnych takich jak krzyże, tabliczki i klepsydry pogrzebowe. Oprawę kwiatową uroczystości zapewnia zespół doświadczonych florystów, tworzących wieńce, wiązanki i inne kompozycje roślinne z najwyższej jakości kwiatów. Oferta firmy obejmuje także oprawę muzyczną ceremonii, wykonywaną przez profesjonalnych muzyków.

 

wieniec pogrzebowy w kształcie serca z czerwonych róż

Siedziba Zakładu Usług Pogrzebowych Orkus

Zakład Pogrzebowy Orkus świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi funeralne o każdej porze dnia i nocy, każdego dnia. Główna siedziba firmy znajduje się w Rzeszowie przy ulicy Krakowskiej 116. Z pomocy właściciela i jego pracowników, skorzystać można we wszystkie dni tygodnia – również w niedziele i święta. Firma gwarantuje pełne zrozumienie, empatię, jak również zwykłą ludzką życzliwość w tych ciężkich chwilach. W ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym zakład posiada oddziały w takich miejscowościach jak: Świlcza, Trzebownisko, Krasne, Tyczyn, Głogów Małopolski, Rzeszówzakłady pogrzebowe Rzeszów.