Zakład Pogrzebowy Orkus w Głogowie Małopolskim

ORKUS to firma pogrzebowa, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej. Usługi pogrzebowe świadczone są kompleksowo z ogromnym zaangażowaniem oraz na wysokim poziomie. Priorytetem właściciela Pana Marcina Prucnal jest empatyczne i pełne zrozumienia podejście do Rodziny, która musi zmierzyć się ze stratą bliskiej osoby. Pracownicy zdają sobie sprawę, jak trudny jest to czas w życiu każdego człowieka, dlatego zawsze z cierpliwością przeprowadzają Rodzinę przez każdy etap przygotowań. Już podczas pierwszego spotkania starają się ustalić wszystkie szczegóły tak, by nie niepokoić najbliższych w późniejszych dniach, a dać możliwość na spokojne przeżywanie żałoby. Każda ceremonia zostaje w sposób indywidualny przygotowana zgodnie z oczekiwaniami najbliższych, zarówno jeśli chodzi o przebieg i kwestie estetyki, jak i o kwestie finansowe. Zważając na specyfikę branży, telefoniczny kontakt z Zakładem Pogrzebowym ORKUS możliwy jest przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, niezależnie, czy jest to dzień roboczy, czy wolny od pracy. Tutaj możecie Państwo sprawdzić obszar działania firmy w ramach współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe zakłady pogrzebowe podkarpackie.

Oferta i usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy ORKUS

Podczas organizacji ceremonii pogrzebowej pracownicy wykonują wszystko zgodnie z obowiązującymi zasadami prawnymi oraz przyjętymi ogólnie w społeczeństwie zasadami zwyczajowymi. Podczas każdej ceremonii najważniejsze są oczekiwania i wyobrażenia Rodziny, pracownicy dokładają wszelkich starań, aby ostatnie pożegnanie przebiegło zgodnie z ich oczekiwaniami. Szacunek dla Osoby Zmarłej oraz dla jej najbliższych to nieodzowny element wszystkich czynności, których podejmuje się kadra Zakładu Pogrzebowego ORKUS. Jeśli zdecydujecie się Państwo na ten zakład, możecie być pewni, że zostaniecie Państwo odciążeni na każdym etapie. Pracownicy zajmą się w Państwa imieniu, po uzyskaniu odpowiedniego pełnomocnictwa, dopełnieniem wszelkich formalności zarówno w urzędach, kancelarii parafialnej, czy biurze administracji cmentarza. Wypełnią za Państwa wszystkie wnioski, oraz skompletują niezbędną, do otrzymania zasiłku pogrzebowego, dokumentację. Oferta, jaką dysponuje firma, jest bardzo szeroka, dzięki temu pracownicy są w stanie sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom. Właściciel firmy Pan Marcin Prucnal stale dba zarówno o dostępność akcesoriów pogrzebowych jak i o całe zaplecze techniczne firmy, które jest fundamentem działania oraz jakości i ilości świadczonych przez firmę usług. Firma zajmuje się organizacją i przeprowadzeniem zarówno pochówku tradycyjnego trumnowego, jak i urnowego poprzedzonego kremacją. Jeśli chodzi o wyznanie, również tutaj dostępna jest różnorodność, pracownicy poprowadzą ceremonię wyznaniową, lub zapewnią mistrza ceremonii, który zajmie się poprowadzeniem w sposób profesjonalny ceremonii świeckiej. W ofercie firmy znaleźć można szeroki wybór trumien i urn wykonanych z różnych tworzyw. Dodatkowo firma dysponuje trumnami przeznaczonymi wyłącznie do kremacji. Pracownicy zajmą się przygotowaniem oprawy florystycznej, profesjonaliści w tej kwestii zgodnie z Państwa wytycznymi przygotują odpowiednie kompozycje kwiatowe; wieńce, wiązanki pogrzebowe, stroiki na trumny, czy urny. Dodatkowo zadbają o oprawę muzyczną, która w piękny sposób nadaje ceremonii jeszcze bardziej podniosłego charakteru. Na życzenie Rodziny możliwy jest również transport żałobników z kościoła na cmentarz, lub pod inny wskazany adres. Firma Orkus poza usługami związanymi z samą organizacją ceremonii pogrzebowej świadczy usługi związane z przygotowaniem miejsca pochówku oraz z pracami na cmentarzu jest to: budowanie grobowców, piwnic betonowych czy grobów ziemnych. Dodatkowo świadczą również usługi kamieniarskie, dysponują szerokim wyborem nagrobków zachowanych w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Pracownicy specjalizujący się w rodzajach i pielęgnacji kamieni, pomogą dokonać odpowiedniego wyboru, tak, aby ostateczna decyzja była najlepsza dla Klienta.

Kontakt z Firmą Pogrzebową Orkus

Wszystkie szczegóły pochówku można ustalić w biurze firmy przy ul. ks. Larymowicza 30 w Głogowie Małopolskim. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Zakład we współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym świadczy usługi na terenie całego powiatu ropczycko-sędziszowskiego – zachęcamy do sprawdzenia obszaru działania – zakłady pogrzebowe ropczycko-sędziszowski.