Kilka słów o wybranym przez nas zakładzie pogrzebowym z Rzeszowa

Firma Pogrzebowa Orkus niesie pomoc poprzez świadczenie kompleksowych usług funeralnych. Dzięki ciężkiej pracy, terminowości i ogromnemu zaangażowaniu w służbę Rodzinom dotkniętym stratą osoby bliskiej, wypracowała sobie miano firmy godnej zaufania. Priorytetem zakładu jest organizacja pięknej i godnej ceremonii, pełnej szacunku, klasy i powagi, bez względu na status materialny i pozycję społeczną Osoby Zmarłej. Właściciele oraz empatyczny personel zakładu pogrzebowego do każdego podchodzi w sposób indywidualny, nikogo nie wykluczając, a udzielając pomocy każdemu, kto jej potrzebuje.

Zakład Pogrzebowy ORKUS Karawan

Działalność zakładu pogrzebowego z Rzeszowa

Każda Rodzina korzystająca z usług Zakładu Pogrzebowego Orkus może być pewna, że zostanie otoczona prawdziwą troską i niesamowitą uwagą ze strony personelu, już od pierwszych chwil obecności w siedzibie zakładu. Zakład świadczy usługi głównie na terenie Rzeszowa, stolicy województwa podkarpackiego oraz na terenie całego powiatu rzeszowskiego. Szczegóły mogą Państwo sprawdzić, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe podkarpackie. Jednak jeśli zaistnieje taka konieczność, pracownicy firmy zajmą się organizacją pochówku w każdy miejscu w Polsce.  Na podstawie upoważnienia możliwe jest wypełnienie wszelkich formalności w urzędach, kancelariach, na cmentarzach oraz tych związanych z zasiłkiem pogrzebowym. Stali pracownicy, wrażliwi na potrzeby drugiego człowieka, prowadzą fachowe doradztwo w zakresie doboru trumien, urn i wszelkiego rodzaju akcesoriów funeralnych. Do dyspozycji klientów jest również bardzo duże zaplecze florystyczne, gdzie profesjonaliści pomagają w wyborze odpowiedniej oprawy kwiatowej ceremonii, w postaci wieńców, wiązanek, bukietów i innych eleganckich dekoracji, nadających pochówkowi uroczystego charakteru. Oprawę pochówku, którą zapewnia zakład, stanowi także szykowny namiot pogrzebowy, krzesła, katafalki oraz sztuczna trawa. Zakład wykonuje nie tylko uroczystości tradycyjne z wykorzystaniem trumny, ale również kremacyjne z użyciem urny i ceremonie świeckie, z udziałem mistrza ceremonii.

 

Wiązanka pogrzebowa orkus rzeszów

 

W siedzibie firmy znaleźć można szeroki wybór trumien i urn w różnych wzorach i stylach, a także korzystnych i dostępnych dla każdego klienta przedziałach cenowych. Poza doborem rzeczy niezbędnych dla realizacji pochówku firma oferuje również oprawę muzyczną ceremonii oraz usługę opieki nad grobami, już po dokonaniu pogrzebu. Oferta Zakładu Pogrzebowego Orkus obejmuje także sprzedaż i montaż nagrobków, różnego rodzaju usługi kamieniarskie, pomoc w organizacji konsolacji, czyli tak zwanej stypy. Właściciel posiada bogatą wiedzę na temat kamieni nagrobnych, dlatego jest w stanie doradzić Państwu oraz wyjaśnić, który produkt najlepiej spełni Państwa oczekiwania. Zakład ten funkcjonuje całodobowo i w ten sam sposób realizuje usługę eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, pracownicy dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sposób bezpieczny i sprawny dokonują przewozu Osoby Zmarłej na terenie kraju, oferują także specjalistyczny transport zwłok spoza Polski. W ramach usługi możecie być Państwo spokojni o wszelkie formalności związane z transportem międzynarodowym. Pracownicy na podstawie udzielonego pełnomocnictwa są w stanie skompletować w Państwa imieniu wszystkie wymagane dokumenty. Właściciele, jak i pracownicy mają na względzie każdy aspekt związany z organizacją pochówku, firma przygotowała usługę tanatopraksji oraz kosmetyki pośmiertnej. Każdy Klient korzystający z usług zakładu zyska wsparcie i dobrą radę niezależnie od tego, w jakiej sytuacji się znajduje i czego oczekuje w związku z organizowaną ceremonią.

Główne biuro Zakładu Pogrzebowego Orkus

Kompleksowe usługi funeralne świadczone są przez Zakład Pogrzebowy Orkus w województwie podkarpackim, siedziba zakładu znajduje się w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej 116zakłady pogrzebowe Rzeszów. Zakład prowadzi działalność całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, pozostając do dyspozycji Klientów również w niedziele i wszystkie święta.