Misja Zakładu Pogrzebowego Orkus

Rzetelne, uczciwe i kompleksowe świadczenie usług pogrzebowych to priorytet Zakładu Pogrzebowego ORKUS. Misją firmy jest niesienie wsparcia i pomocy wszystkim tym, którzy znaleźli się w tej trudnej sytuacji. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość branży funeralnej są gwarancją usług świadczonych na wysokim poziomie. Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu firma zyskała zaufanie wielu Rodzin z województwa podkarpackiego – zachęcamy do sprawdzenia współpracy firmy z Pogotowiem Pogrzebowym również na terenie powiatu rzeszowskiego – zakłady pogrzebowe podkarpackie. Mając na uwadze specyfikę świadczonych usług, kontakt z firmą jest możliwy przez całą dobę. Pracownicy to osoby empatyczne, wyrozumiałe, które swoje obowiązki wykonują z ogromnym zaangażowaniem, pomagają i wspierają Rodziny na każdym etapie przygotowań. Bogata oferta, stale podnoszona jakość usług, inwestycja w zaplecze techniczne to wszystko jest dowodem na to, że warto powierzyć organizację pogrzebu zakładowi prowadzonemu przez Pana Marcina Prucnal.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Orkus

Podczas przygotowania ceremonii pogrzebowej pracownicy kierują się zarówno zasadami prawnymi, jak i ogólnie przyjętymi normami, czy obyczajami społecznymi. Priorytetem jest indywidualne podejście od oczekiwań klientów, spokojna i szczegółowa rozmowa już na samym początku pozwala na ustalenie większości kwestii. Takie podejście umożliwia pracownikom samodzielność podczas kolejnych czynności, natomiast Rodzinie daje możliwość do spokojnego przeżywania żałoby, bez konieczności martwienia się o kwestie formalne czy organizacyjne. Zakład zajmuje się przygotowaniem pochówków wszystkich wyznań, a także świeckich z udziałem mistrza ceremonii. Rodzaj wybranego przez Państwa pochówku również nie stanowi problemu, pracownicy zapoznają Państwa z wszystkimi procedurami oraz dokumentacjami zarówno pochówku tradycyjnego, jak i urnowego poprzedzonego kremacją. Pierwszym etapem działania firmy pogrzebowej jest transport Osoby Zmarłej z miejsca zgonu do chłodni, niezależnie czy tym miejscem będzie dom prywatny, szpital, czy dom opieki, pracownicy niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia, dojadą pod wskazany adres. Osoba Zmarła pozostaje w chłodni do dnia pogrzebu, specjaliści od toalety pośmiertnej zajmą się przygotowaniem do pochówku, tak by ułatwić najbliższym ostatnie pożegnanie. Poza transportem krajowym firma realizuje również transport międzynarodowy, dzięki specjalistycznej flocie karawanów. Pracownicy posiadający odpowiednie pełnomocnictwo dopilnują każdego szczegółu oraz każdego dokumentu. Doświadczeni pracownicy dopełnią w Państwa imieniu wszystkie formalności związane z przygotowaniem pochówku. Zajmą się skompletowaniem dokumentacji niezbędnej do otrzymania zasiłku pogrzebowego. Dodatkowo ustalą wszystkie szczegóły w kancelarii parafialnej, czy administracji cmentarza. Jeśli takie jest życzenie Rodziny, firma zajmie się przygotowaniem i dystrybucją nekrologów oraz klepsydr. Oferta Zakładu Pogrzebowego ORKUS jest bardzo szeroka, to właśnie dzięki temu pracownicy są w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej skomplikowanym sytuacjami. Bardzo ważnym dopełnieniem ceremonii jest przygotowanie oprawy muzycznej, czy florystycznej. Profesjonalni muzycy nadadzą uroczysty charakter. Kwiaty natomiast są symbolem szacunku, sympatii nie może ich zabraknąć, floryści przygotują zarówno wieńce, wiązanki pogrzebowe, jak i stroiki na trumny, czy urny. Zakład poza usługami związanymi z pochówkiem świadczy również usługi cmentarne, przygotuje grobowiec, piwnicę betonową oraz grób ziemny. W obecnych czasach kiedy ludzie często rozjeżdżają się po świecie, dużą popularnością cieszy się opieka nad grobami. Pracownicy w Państwa imieniu zadbają o schludny wizerunek grobu Bliskiej Państwu osoby.

Główne biuro Firmy Pogrzebowej ORKUS

Miejscem, w którym mogą Państwo ustalić wszystkie szczegóły pochówku, jest biuro firmy, które mieści się przy ul. ks. Larymowicza 30 w Głogowie Małopolskim. Pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą, oferując pomoc i wsparcie podczas całej organizacji. Zakład współpracując z Pogotowiem Pogrzebowym, świadczy usługi na terenie całego powiatu ropczycko-sędziszowskiegozakłady pogrzebowe ropczycko-sedziszowski.