Historia Firmy Pogrzebowej Orkus Marcina Prucnal

Zakład Pogrzebowy ORKUS to firma, która świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie województwa podkarpackiego, dokładnie w powiecie ropczycko-sędziszowskim i rzeszowskim – zakłady pogrzebowe ropczycko-sedziszowski. Wieloletnia obecność na rynku funeralnych sprawiła, że właściciel, jak i pracownicy posiadają szeroką wiedzę oraz doświadczenie podczas organizacji ceremonii pogrzebowej. Właściciel, Pan Marcin Prucnal stale poszerza zaplecze techniczne zakładu tak, by świadczone przez niego usługi z każdym dniem wykonywane były na jeszcze wyższym poziomie. Wizerunek firmy rzetelnej, godnej zaufania został zbudowany przede wszystkim na poleceniach zadowolonych Rodzin, które zdecydowały się na pomoc ze strony właśnie tego zakładu pogrzebowego.

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Orkus z siedzibą w Głogowie Małopolskim

Najważniejszą usługą realizowaną przez Zakład Pogrzebowy ORKUS jest z pewnością kompleksowa organizacja ceremonii pogrzebowej. Wiele lat doświadczenia w tej kwestii sprawia, że pracownicy są w stanie kompleksowo i w całości zająć się przygotowaniem ceremonii oraz przeprowadzeniem Państwa przez wszystkie etapy ceremonii pogrzebowej. Priorytetem podczas świadczonych usług zarówno dla właściciela Pana Marcina Prucnal, jak i dla pracowników jest usługa wykonana zgodnie z oczekiwaniami najbliższych oraz z poszanowaniem dla Rodzin pogrążonych w żałobie. Zważając na specyfikę branży, pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, telefoniczny kontakt z zakładem możliwy jest przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Podczas organizacji pracownicy kierują się przede wszystkim zasadami zgodnymi z literą prawa, a także z równie ważnymi przyjętymi ogólnie w społeczeństwie normami, czy zwyczajami. Kadrę pracowniczą tworzą osoby empatyczne, wyrozumiałe i cierpliwe, rozumieją, że w tym trudnym czasie niekiedy trudno opanować emocje.

Transport osób zmarłych do chłodni obywa się przez całą dobę, pracownicy niezależnie od dnia, godziny oraz miejsca odebrania ciała dojadą pod każdy wskazany przez najbliższych adres. Zajmują się transportem ze szpitali, domów opieki, hospicjów, czy domów prywatnych. Pracownicy mają świadomość branży, w jakiej pracują, dlatego kontakt z zakładem możliwy jest każdego dnia, przez całą dobę, za pośrednictwem telefonu. Pracownicy to profesjonaliści o wieloletnim doświadczeniu w branży dlatego w Państwa imieniu mogą zająć się wszystkimi formalnościami, skompletowaniem wszystkich niezbędnych dokumentów, ustaleniem szczegółów zarówno w kancelarii parafialnej, jak i biurze administracji cmentarza. Dodatkowo właściciel, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadził możliwość kredytowania pochówku w ramach zasiłku pogrzebowego. Pan Marcin Prucnal stale dba o rozwój swojej firmy, inwestuje zarówno w pracowników, jak i w zaplecze techniczne i asortyment zakładu. Właśnie takie podejście do prowadzonej działalności sprawia, że firma może stale poszerzać swoje możliwości, a przy tym wzrasta ilość i jakość świadczonych usług. Niezbędne podczas ceremonii pochówku są oprawa muzyczna i florystyczna, w tej kwestii możecie Państwo liczyć na wsparcie pracowników. Zadbają o profesjonalnie przygotowane kompozycje kwiatowe, zarówno wiązanki, wieńce pogrzebowe, stoiki na trumny, czy urny. Zakład Pogrzebowy ORKUS poza usługami związanymi z organizacją ceremonii pogrzebowej świadczy również usługi kamieniarskie. Pracownicy posiadają ogromne doświadczenie zarówno w znajomości kamieni, jak i w sposobach ich pielęgnacji. Dzięki temu możecie mieć Państwo pewność, że nagrobek Bliskiej Osoby zostanie dopasowany zarówno do Państwa oczekiwań, jak i możliwości.

Główna siedziba Zakładu Pogrzebowego Orkus

Biuro Zakładu Pogrzebowego Orkus gdzie mogą Państwo dopełnić wszelkich formalności związanych z przygotowaniem pochówku, znajduje się przy ul. ks. Larymowicza 30 w Głogowie Małopolskim. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, niezależnie czy jest to dzień roboczy, czy wolny od pracy. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej współpracy firmy Orkus z Pogotowiem Pogrzebowym – zakłady pogrzebowe podkarpackie.