Historia Zakładu Pogrzebowego Orkus

Wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej oraz wiedza zdobywana na przestrzeni lat są gwarancją usług świadczonych na najwyższym poziomie. Zakład Pogrzebowy ORKUS prowadzony przez Pana Marcina Prucnal cieszy się bardzo dobrą opinią i zaufaniem wśród okolicznych mieszkańców. Wizerunek firmy budowany jest na postawie rzetelnego i uczciwie wykonanego pochówku. Właściciel, jak i pracownicy zakładu cenią w sobie profesjonalizm, indywidualne podejście do Klienta oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Mając na uwadze specyfikę branży, kadra pracownicza pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Podczas organizacji ceremonii pogrzebowej pracownicy kierują się zachowaniem zasad prawnych oraz przyjętymi obyczajami społecznymi. Priorytetem oraz najwyższą wartością jest szacunek zarówno dla Osoby Zmarłej, jak i dla Rodziny. Kadra pracownicza to osoby wyrozumiałe i cierpliwe, które rozumieją rozżalenie oraz emocje podczas ostatniego pożegnania. Wszystkie swoje obowiązki wykonują z dbałością o szczegóły, aby ceremonia była godna i uroczysta.

Sprawdź współpracę firmy z Pogotowiem Pogrzebowym w Ropczycach – Zakład Pogrzebowy ORKUS Ropczyce

Zakres usług świadczonych przez Firmę Pogrzebową Orkus

Właściciel, Pan Marcin Prucnal stale inwestuje w firmę, dba o zaplecze techniczne oraz jakość i dostępność artykułów pogrzebowych. Dbałość o te elementy wpływa zarówno na jakość, jak i ilość świadczonych możliwości. Odpowiednio zadbane zaplecze daje więcej możliwość i pozwala wykonywać swoją pracę jeszcze lepiej. Dzięki temu dla kadry pracowniczej nie ma sytuacji bez wyjścia, sprostają nawet najwyższym oczekiwaniom. Każda oferta zostaje przygotowana do indywidualnych oczekiwań jak i możliwości finansowych Klientów. W ofercie znajduje się szeroki wybór trumien i urn wykonanych z różnego rodzaju tworzyw, ilość i dostępność asortymentu gwarantuje satysfakcjonujący wybór. Do wyboru macie Państwo również trumny kremacyjne i ekshumacyjne. Transport Osób Zmarłych odbywa się przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Pracownicy zajmą się odbiorem z każdego wskazanego przez Państwa miejsca, niezależnie czy będzie to dom prywatny, szpital, hospicjum czy dom opieki. Flota specjalistycznych karawanów umożliwia transport zarówno krajowy, jak i międzynarodowy. Każde auto spełnia wymogi Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny. Transport międzynarodowy odbywa się kompleksowo z zadbaniem o wszystkie szczegóły. Pracownicy podpisują z Rodziną umowę oraz pełnomocnictwo i w imieniu najbliższych dopełniają wszelkich formalności. W ramach umowy zajmą się: kompleksowym przygotowaniem wszystkich dokumentów zagranicznych, zezwoleniami urzędowymi, odprawami konsularnymi, tłumaczeniami dokumentacji oraz odprawami sanitarnymi i granicznymi. Zakład Pogrzebowy ORKUS zajmuje się organizacją każdego rodzaju pochówków zarówno tradycyjnych, jak i urnowych poprzedzonych kremacją. Doświadczenie również w tej kwestii daje gwarancje, że zostaniecie Państwo zapoznani ze wszystkimi procedurami. W celu nadania pochówku bardziej uroczystej i podniosłej atmosfery firma proponuje oprawę muzyczną oraz florystyczną, zarówno jedna, jak i druga stanowi piękne dopełnienie. Profesjonaliści przygotują zgodne z Państwa oczekiwaniami kompozycje kwiatowe np. wieńce, wiązanki pogrzebowe, stroiki na trumny bądź urny. Dodatkowo jeśli zaistnieje taka potrzeba, możliwy jest transport żałobników na cmentarz, czy pod inny wskazany adres. Poza usługami związanymi z samą organizacją ceremonii zakład zapewnia również usługi cmentarne takie jak: grobowce, piwnice betonowe, czy groby ziemne. Jeśli nie macie Państwo możliwość systematycznego dbania o nagrobek Bliskiej Osoby, pracownicy zakładu zajmą się także tym.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Orkus

Główne biuro firmy znajduje się przy ul. ks. Larymowicza 30 w Głogowie Małopolskim. Rozumiejąc specyfikę branży, kontakt z zakładem możliwy jest przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. W ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym firma świadczy usługi na terenie całego powiatu ropczycko-sędziszowskiego – zakłady pogrzebowe ropczycko-sedziszowski.