Zakład Pogrzebowy w Głogowie Małopolskim, któremu zaufało Pogotowie Pogrzebowe

Wieloletnia tradycja i zaangażowanie w posługę na rzecz Zmarłych i ich Rodzin, to cechy, którymi charakteryzuje się wybrany przez nas zakład pogrzebowy z Głogowa Małopolskiego. Szczegóły współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym możecie Państwo sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe Głogów Małopolski. Zakład Pogrzebowy Orkus od lat zapewnia każdej Rodzinie zgłaszającej się po pomoc, kompleksową obsługę, a także pochówek, pełen godności i klasy. Zaufana kadra pracowników stale podnosi swoje kwalifikacje, by móc w jak najwyższym standardzie nieść pomoc każdemu, kto doświadcza bolesnej utraty bliskiej osoby. Profesjonalizm, jakim wykazuje się firma, regularnie owocuje bardzo dobrymi opiniami od wielu Klientów z terenu województwa podkarpackiego.

Jakie usługi świadczy rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy w Głogowie Małopolskim?

Pomoc, którą oferuje Rodzinom, jest kompleksowa, co oznacza wsparcie personelu na każdym etapie organizacji ceremonii pogrzebowej. W tak ciężkich chwilach priorytetem dla zakładu jest odciążenie Rodziny z przykrych obowiązków, które spoczywają na jej barkach.

 

czarny karawan pogrzebowy z logiem zakład pogrzebowy orkus głogów małopolski

 

Dzięki całodobowej działalności zakładu, pracownicy w sposób sprawny dokonują transportu Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Każda Rodzina może być pewna, że ich bliski zostanie otoczony szacunkiem i profesjonalną opieką. Bowiem w nowoczesnych pomieszczeniach chłodniczych personel dokonuje czynności z zakresu kosmetyki pośmiertnej, jak również dba o schludny ubiór Osoby Zmarłej. W siedzibie zakładu znaleźć można duży wybór odzieży pośmiertnej, w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Celem wszystkich osób należących do kadry zakładu jest zapewnienie Osobie Zmarłej nienagannej prezencji w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i bliskimi.

Personel na podstawie upoważnienia, w imieniu Rodziny zajmuje się kwestiami dotyczącymi formalności w urzędach, kościołach, a także na cmentarzach. Dokłada wszelkich starań, aby wypełnić także wszystkie czynności niezbędne do uzyskania zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS i KRUS. Właściciel zakładu zadbał o to, by każdy detal związany z pochówkiem, mógł zostać dopracowany pod specjalne życzenie Klienta. Istnieje możliwość zamówienia wyjątkowej oprawy kwiatowej – zespół doświadczonych florystów wykonuje wieńce, wiązanki i inne kompozycje z naturalnych roślin. Zakład pogrzebowy zapewnia także oprawę muzyczną ceremonii.

 

wieniec pogrzebowy w kształcie serca z pomarańczowych róż

 

Doświadczeni pracownicy firmy prowadzą fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniej trumny bądź urny. Zakład pogrzebowy wyposażony jest w wysokiej jakości produkty niezbędne do przygotowania godnego pochówku. Szeroki wybór dotyczy także akcesoriów funeralnych takich jak krzyże, tabliczki nagrobne, klepsydry pogrzebowe, modlitewniki i różańce. Dodatkowo firma świadczy usługi kamieniarskie, a także zapewnia możliwość opieki nad grobami. Każda osoba korzystająca z usług zakładu uzyskuje gwarancję, że cały proces organizacji pochówku, niezależnie od jego charakteru, odbędzie się w ciepłej atmosferze, z dbałością o każdy szczegół.

Siedziba rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego w Głogowie Małopolskim

Właściciel wraz z zespołem doświadczonych pracowników, pozostaje do dyspozycji Rodzin w sposób nieprzerwany. Z profesjonalnej pomocy firmy skorzystać może każda osoba znajdująca się w potrzebie, niezależnie od pory, a także dnia tygodnia. Firma zlokalizowana w Głogowie Małopolskim przy ulicy ul. ks. Larymowicza 30. W ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym  zakład posiada oddziały w Trzebownisku, Krasnem, Tyczynie, Świlczy, Głogowie Małopolskim, a także w Rzeszowie. Świadczy usługi na terenie całego powiatu rzeszowskiego w województwie podkarpackim.