Opis działalności Zakładu Pogrzebowego Olimp

Zakład Pogrzebowy Olimp to firma, która łączy tradycje i profesjonalizm w wykonywaniu usług funeralnych. Wiedza oraz doświadczenie na rynku branży funeralnej jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez firmę usług. Ponadto wysoce wykwalifikowany personel zakładu pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Ideą właścicieli oraz pracowników jest wykonywanie swoich obowiązków z zaangażowaniem tak, by każda przygotowywana przez nich uroczystość spełniała wymagania Rodziny co do ostatniego pożegnania bliskiej im osoby

Zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Olimp

Firma Olimp specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług pogrzebowych. Priorytetem jest profesjonalna obsługa, życzliwość i zrozumienie. Każdy, kto skorzysta z oferty Zakładu, może liczyć na pomoc i współczucie w tej trudnej sytuacji, jaką jest śmierć bliskiej osoby. Zaangażowanie i empatia pracowników Zakładu Pogrzebowego Olimp sprawi, że pożegnanie z najbliższą osobą będzie przebiegało w godnej i pełnej szacunku atmosferze.
Właściciele Domu Pogrzebowego Olimp szanują indywidualną wolę zmarłego oraz jego bliskich, dlatego na życzenie klientów organizują ceremonię pogrzebową w każdej formie: tradycyjnej z trumną lub poprzedzoną kremacją, w obrządku religijnym lub świeckim (z udziałem Mistrza Ceremonii). Nad oprawą ceremonii czuwa wykwalifikowany personel odznaczający się wysoką kulturą osobistą i życzliwością. W każdym przypadku zespół firmy dokłada wszelkich starań, by należycie pożegnać i uczcić pamięć osoby zmarłej. By odciążyć rodzinę zmarłego, Pracownicy pomogą zorganizować każdy szczegół ceremonii pogrzebowej. Mając na uwadze koszty związane z pogrzebem, Zakład nieodpłatnie wykona wszelkie czynności związane z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego. Ponadto na życzenie klienta pracownicy Zakładu na podstawie pełnomocnictwa załatwią wszelkie formalności urzędowe w kancelarii parafialnej, biurze administracji cmentarza itp. Pracownicy Zakładu Pogrzebowego wyręczą również Państwa w przygotowaniu i dystrybucji klepsydr i nekrologów. Zakład Pogrzebowy Olimp świadczy pełen zakres usług związanych z transportem zmarłych na terenie całego kraju, zapewniając całodobowy odbiór i przewóz ciała zmarłego ze wskazanego miejsca do zakładu pogrzebowego. Wszystkie pojazdy będące na wyposażeniu Zakładu spełniają normy jakościowe i higieniczne oraz posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające ich przystosowanie do świadczenia tego typu usług. Mimo wielu lat doświadczeń pracownicy traktują każdą ceremonię indywidualnie, szanując upodobania i oczekiwania swoich klientów oraz ich możliwości finansowe. Dlatego Zakład stale poszerza swój asortyment trumien, urn, tabliczek i innych akcesoriów funeralnych oraz oferuje profesjonalne doradztwo w tym zakresie. W ciągłej sprzedaży Firma posiada wysokiej jakości trumny fornirowane i kremacyjne oraz urny wykonane z różnych materiałów. Wszystkie produkty odznaczają się wysokim poziomem estetyki. Dodatkowo Zakład zapewnia oprawę florystyczną tj. kwiaty cięte, wieńce, wiązanki pogrzebowe lub inne kompozycje ozdobne w zależności od upodobań klientów. Ponadto na życzenie rodziny zmarłego po uprzednim uzgodnieniu wszystkich szczegółów Firma pomoże w organizacji poczęstunku dla gości ceremonii pogrzebowej. Dzięki pomocy i wsparciu pracowników Zakładu Pogrzebowego Olimp bliscy będą mogli w spokoju pożegnać ukochaną osobę, bez zbędnej troski o formalności.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Olimp

Biuro firmy znajduje się w Stalowej Woli przy ul. Rynek 34, to właśnie tam będziecie Państwo mogli dopełnić wszystkich formalności. Zakład świadczy swoje usługi w Stalowej Woli oraz okolicznych gminach w powiecie stalowowolskim: Bojanów, Pysznica, Radomyśl n. Sanem, Zaklików i Zaleszany. Pracownicy Firmy Pogrzebowej Olimp pozostają do Państwa dyspozycji każdego dnia tygodnia przez całą dobę, tak by służyć pomocą w każdej trudnej sytuacji.