O Zakładzie Pogrzebowy Olimp

Zakład Pogrzebowy OLIMP ze Stalowej Woli powstał w 2016 roku. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu właściciela oraz jego pracowników firma zdobyła już zaufanie i renomę w branży pogrzebowej. Zakład dokłada wszelkich starań, aby Rodzina dotknięta śmiercią kogoś bliskiego mogła ze spokojem mu zlecić wszystkie sprawy związane z dopełnieniem formalności, ceremonią pogrzebową i pochówkiem. Personel otacza opieką osoby pogrążone w żałobie, służy wszelką radą i pomocą, wyręcza w organizacji ceremonii ostatniego pożegnania zmarłego.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy OLIMP

Zakład Pogrzebowy OLIMP terminowo i sumiennie wykonuje kompleksowe usługi pogrzebowe. Osoby odpowiedzialne za organizację pogrzebu z ramienia Rodziny mogą upoważnić pracowników do dopełnienia wszelkich formalności w urzędach takich jak USC, ZUS, kancelaria parafialna czy administracja cmentarza. Całościowa usługa pogrzebu może być rozliczona bezgotówkowo lub skredytowana w ramach zasiłku pogrzebowego. Z. P. OLIMP dysponuje flotą specjalistycznych aut, które mogą transportować ciało zmarłej osoby na terenie całej Polski i Europy, pod opieką specjalnie przygotowanych i odpowiedzialnych pracowników. Właściciel zadbał o nowoczesną chłodnię, gdzie ciało może być przechowane oraz z najwyższą starannością poddane toalecie, kosmetyce pośmiertnej i ubrane w elegancki strój, który można dobrać z oferty własnej zakładu. Również żałobnicy mogą uzupełnić swoją garderobę o stosowne, żałobne stroje i dodatki damskie i męskie. W ofercie firmy jest oczywiście szeroki wybór trumien z różnego rodzaju drewna, w wielu wzorach i kolorach, także dla dzieci. Nieodzownym dodatkiem są kwiaty, do wyboru żywe lub sztuczne, wiązanki, wieńce i stroiki na trumnę oraz różnorodne znicze. Zakład dysponuje wszelkimi utensyliami pogrzebowymi, na życzenie wykonuje tabliczki i krzyże nagrobne. Drukuje także stosowne klepsydry, zamieszcza je w prasie lokalnej, a także na swojej stronie internetowej, jeśli bliscy zmarłego mają takie życzenie. Aby maksymalnie pomóc pogrążonej w żałobie Rodzinie, zakład oddaje do jej dyspozycji samochód wraz z kierowcą. W filii Zakładu Pogrzebowego w Zaklikowie jest przygotowana piękna kaplica, w której Rodzina i uczestnicy ceremonii pogrzebu mogą pożegnać zmarłego kameralnie lub w gronie większej ilości osób. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zakład oferuje także wszelkie usługi cmentarne, budowę grobów, wykonanie solidnych i pięknych nagrobków i grobowców lub obudowy grobów. Zakład Pogrzebowy OLIMP dokonuje także ekshumacji w terminach zgodnych z przepisami sanitarnym, tj. od połowy października do połowy kwietnia, ale przyjmuje zamówienia na taką usługę w ciągu całego roku, pomagając w przygotowaniu stosownej dokumentacji. Zakład solidnie realizuje wszelkie życzenia Rodziny zmarłego, otacza opieką i pomocą, aby mogła skupić się na przeżywaniu żałoby. Wykwalifikowana kadra dokłada wszelkich starań, aby ostatnie pożegnanie było godne i piękne.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego OLIMP

Zakład Pogrzebowy OLIMP ma swoją siedzibę w Stalowej Woli na ul. Rynek 34, gdzie jest biuro obsługi, a ponadto do dyspozycji jest całodobowy telefon przez siedem dni w tygodniu. Firma jest również administratorem cmentarza parafialnego w Rozwadowie.