Zakład Pogrzebowy Olimp

Na terenie powiatu stalowowolskiego kompleksowe usługi pogrzebowe świadczy Zakład Pogrzebowy OLIMP. Właściciel zakładu wraz z zaufanymi i stałymi pracownikami dokłada wszelkich starań, by w maksymalnym stopniu wyręczyć Rodzinę i osoby bliskie przy organizacji pochówku, odciążyć ich z przykrych obowiązków i umożliwić im spokojne przeżycie żałoby po ukochanej osobie. Dzięki zdobywanemu ciężką pracą doświadczeniu, niesamowitej wrażliwości oraz zrozumieniu, zakład zdobył wiele pozytywnych opinii od Rodzin z powiatu stalowowolskiego w województwie podkarpackim. Wrażliwość i troska osób pracujących w zakładzie, pozwoli na dyskretne i sprawne wykonanie ceremonii z godnością i szacunkiem.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Olimp

W rozbudowanej i stale dostosowywanej do potrzeb klientów ofercie Zakładu Pogrzebowego OLIMP znaleźć można usługi pozwalające na całościową organizację i realizację ceremonii pożegnalnej osoby bliskiej. Pomoc ze strony firmy udzielana jest już od pierwszych chwil pojawienia się klienta w zakładzie. Każdy korzystający z usług zakładu może liczyć na pomoc empatycznego personelu. Obejmuje ona kompletowanie i wypełnianie wszelkiej dokumentacji związanej z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego ZUS. Pracownicy na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny chętnie pomogą w poprawnym wypełnieniu wniosku o uzyskanie zasiłku, uzyskaniu skróconego opisu aktu zgonu, zebraniu niezbędnych rachunków, a także dokumentów z Urzędu Stanu Cywilnego potwierdzających pokrewieństwo lub powinowactwo z osobą zmarłą. Zakład pogrzebowy oferuje wypłatę zasiłku pogrzebowego zaraz po złożeniu wniosku o jego udzielenie.
Na życzenie klienta pracownicy zajmą się redagowaniem i publikacją nekrologów w prasie lokalnej. Specjalnością firmy są nie tylko pochówki tradycyjne z użyciem trumny, ale również urnowe poprzedzone kremacją. Zakład posiada szeroki wachlarz wysokiej jakości trumien i urn wykonanych w różnych wzorach i stylach, a także rozmaite akcesoria funeralne takie jak krzyże, różańce i tabliczki. Dodatkowo kwiaciarnia zakładu oferuje znicze w różnych przedziałach cenowych, oprawę kwiatową w postaci wieńców, wiązanek i bukietów, wykonanych zarówno z kwiatów naturalnych, jak i sztucznych, w zależności od upodobań Rodziny. Wyszkolony i doświadczony personel wykonuje kosmetykę pośmiertną osoby zmarłej, dba o każdy detal łącznie z ubiorem, tak by osoba zmarła w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną, bliskimi i gośćmi ceremonii prezentowała się godnie i nienagannie. Zaangażowana kadra Zakładu Pogrzebowego OLIMP dzięki wieloletniej współpracy z urzędami w Polsce i konsulatami za granicą służy radą i informacjami na temat transportu osoby zmarłej. Firma wykonuje usługę krajowego i międzynarodowego przewozu zwłok, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i spełnieniem wymogów technicznych i sanitarnych. Firma posiada wysokiej klasy specjalistyczne karawany, a do dyspozycji Rodziny również elegancki samochód z profesjonalnym kierowcą. Firma posiada własną kaplicę pożegnalną oraz chłodnię, dzięki której może całodobowo świadczyć usługi eksportacji osoby zmarłej z miejsca zgonu. Oferta zakładu poza wyżej wymienionymi usługami zawiera również ekshumacje oraz budowę solidnych grobowców, przez osoby z doświadczeniem w branży kamieniarskiej. Korzystając z usług tego zakładu, każda Rodzina może być pewna faktu, że zostanie otoczona należytą opieką, a personel dołoży wszelkich starań, by oddać osobie zmarłej cześć i szacunek w najpiękniejszy możliwy sposób.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Olimp

Kompleksowe usługi funeralne Zakład Pogrzebowy OLIMP świadczy na terenie powiatu stalowowolskiego w województwie podkarpackim. Firma prowadzi działalność całodobowo pod adresem Rynek 34 w Stalowej Woli, przez 7 dni w tygodniu, również niedziele i święta pozostając pod telefonem do dyspozycji klientów.