Myśl przewodnia Zakładu Pogrzebowego Olimp

Wyzwaniem, jakie postawił przed sobą oraz swoimi pracownikami właściciel Zakładu Pogrzebowego OLIMP, jest kompleksowa pomoc ludziom doświadczającym w życiu utraty ukochanej osoby bliskiej. Komfort Rodziny, zachowanie najwyższych standardów oraz terminowość przy wykonywaniu zleconych usług jest dla zakładu priorytetem. Pozytywne opinie od Rodzin z terenu powiatu stalowowolskiego w województwie podkarpackim, wypracowane zostały ciężką pracą całej kadry, angażującej się w każdy etap organizacji i realizacji ceremonii pożegnania osoby zmarłej.

Działalność Zakładu Pogrzebowego Olimp

By Rodzina mogła skupić się na żałobie, zakład bierze na swoje barki każdy aspekt pochówku, począwszy od wypełniania formalności urzędowych, kościelnych i cmentarnych, przez dobór trumien, urn i akcesoriów, po rzeczy takie jak kosmetyka osoby zmarłej czy jej przewóz. Firma dokłada wszelkich starań, by każda usługa oddawała należytą cześć i szacunek nie tylko osobie zmarłej, ale również Rodzinie i gościom ceremonii. Uroczysta oprawa pochówku pozwoli na upamiętnienie osoby zmarłej w najpiękniejszy możliwy sposób, z poszanowaniem tradycji, wiary wszystkich wyznań.
Pomoc pracowników obejmuje wypełnianie formalności urzędowych, kościelnych, cmentarnych oraz tych związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego ZUS. Zakład wypłaca zasiłek klientowi w siedzibie firmy. Pracownicy pomogą również ze skompletowaniem wszelkiej dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia kremacji i ekshumacji, które znajdują się we wszechstronnej ofercie firmy. Na życzenie klienta możliwe jest zredagowanie oraz opublikowanie nekrologów informujących o odejściu bliskiej osoby w prasie lokalnej. Do dyspozycji klientów właściciel firmy przygotował szeroki wachlarz trumien i urn, dostępnych w różnych gatunkach, wzorach i przedziałach cenowych. Personel firmy podchodzi do każdego klienta, do każdej Rodziny, w sposób indywidualny, dostosowuje się również do ich możliwości finansowych, jednocześnie zachowując wysoki standard świadczonych usług. Poza trumnami i urnami posiadają szeroką ofertę dekoracji florystycznych, zawierającą wieńce i wiązanki z kwiatów żywych i sztucznych. Dodatkowo, na miejscu klienci mogą zakupić znicze oraz akcesoria funeralne takie jak krzyże i tabliczki. Doświadczony i stały personel firmy, z pełnym zaangażowaniem wykonuje kosmetykę osoby zmarłej, ubiera ją w odzież żałobną nadającą powagi i elegancji w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i osobami bliskimi. Ważne jest, by osoba zmarła w dniu pożegnania wyglądała nienagannie i taktownie.
Dzięki wyposażeniu firmy, w specjalistyczne autokarawany, możliwa jest szybka i sprawna eksportacja osoby zmarłej z miejsca zgonu wskazanego przez osobę zgłaszającą. Zakład świadczy usługę eksportacji i przewozu osoby zmarłej o każdej porze dnia i nocy, zarówno w kraju, jak i za granicą. Do dyspozycji Rodziny, w dniu pochówku przygotowane przez zakład zostaje komfortowe auto z kierowcą. Firma poza posiadaniem własnej, nowoczesnej chłodni, dostosowanej do wszelkich wymogów prawnych i sanitarnych, posiada również własną kaplicę, gdzie każda Rodzina może w ciszy pożegnać bliską osobę. Obsługa zakładu bardzo dba o to, by każde takie spotkanie, każdy pochówek odbywał się w spokoju, komforcie i z zachowaniem pełnej dyskrecji. Dla dopełnienia oferty i zaspokojenia wszelkich potrzeb klientów zakład wprowadził również możliwość zakupu grobowców.

Adres Zakładu Pogrzebowego Olimp

Profesjonalne usługi funeralne Zakładu Pogrzebowego OLIMP zamówić można w Stalowej Woli w siedzibie firmy. Znajduje się ona pod adresem Rynek 34. Firma działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, także niedziele i wszystkie święta, usługi świadczy na terenie wszystkich gmin powiatu stalowowolskiego w województwie podkarpackim.