Historia działalności Zakładu Pogrzebowego Olimp

Priorytetem firmy jest świadczenie swoich usług w taki sposób, aby te ostatnie chwile z ukochaną osobą, moment pożegnania zostały wypełnione życzliwością, zrozumieniem i szacunkiem. Wysoki poziom świadczonych usług, zaangażowanie ze strony kadry pracowniczej pozytywnie wpływa na każdy etap organizacji pogrzebu. Decydując się na usługi świadczone właśnie przez tę firmę, mogą być Państwo pewni, że zostanie ona wykonana zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Pracownicy zawsze skupiają bardzo dużo swojej uwagi na pierwszej rozmowie z Rodziną, właśnie podczas tego jednego spotkania starają się ustalić wszystkie szczegóły pochówku, tak, aby nie niepokoić Państwa w kolejnych dniach i umożliwić spokojne przeżywanie żałoby.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Olimp

W ofercie firmy znajdą Państwo szereg usług, które składają się na kompleksową organizację ceremonii pogrzebowej. Pracownicy towarzyszą Państwu od samego początku organizacji, aż po zakończenie uroczystości. Transport osób zmarłych do chłodni odbywa się przez całą dobę, niezależnie od dnia tygodnia. Niezwłocznie po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia pracownicy dojadą pod wskazany adres. Następnie przygotują osobę zmarłą do ostatniego pożegnania oraz do pochówku (toaleta pośmiertna). Na życzenie klienta są w stanie zająć się przygotowaniem wszystkich formalności zarówno w urzędach, kancelarii parafialnej, jak i tych koniecznych do dopełnienia na cmentarzu. W celu spełnienia oczekiwań klientów zasiłek pogrzebowy wypłacany jest zaraz po złożeniu wniosku. Właściciele rozumieją, jak trudny jest to czas w życiu każdego człowieka, dlatego zawsze starają się dopasować ofertę do możliwości finansowych rodziny. Wiedzą, że w tym momencie zmartwienia finansowe są ostatnimi, które powinny towarzyszyć rodzinie w żałobie.

Zakład Pogrzebowy Olimp wyróżnia się szerokim zapleczem technicznym, które stale jest poszerzane. Właściciele dbają o rozwój swojej firmy i nie spoczywają na laurach, wiedząc, jak trudne usługi świadczą, starają się jeszcze bardziej poszerzać swoje kompetencje i możliwości. Szeroki asortyment sprawia, że każdy jest w stanie dokonać zadowalającego wyboru. W ofercie znajdą Państwo duży wybór trumien czy urn, w różnych wzorach, o różnych modelach oraz wykonanych z różnego rodzaju tworzyw. Dodatkowo pracownicy zajmą się przygotowaniem klepsydr oraz zamieszczeniem nekrologów w prasie lokalnej. Profesjonalna oprawa florystyczna, wieńce i wiązanki pogrzebowe są dodatkowym atutem. Na miejscu dokonają Państwo również zakupu i wyboru innych akcesoriów pogrzebowych, takich jak krzyże, tabliczki czy utensylia. W asortymencie znajduje się również duży wybór odzieży żałobnej. Pracownicy na każdym etapie swojej pracy stawiają na rzetelną i profesjonalną współpracę. Każde ostatnie pożegnanie pragną wykonać w pełni zgodnie z oczekiwaniami Rodziny, tak, aby najbliżsi zgodnie ze swoimi uczuciami i przekonaniami mogli pożegnać osobę zmarłą. Niezależnie od tego, jaki rodzaj pochówku Państwo wybiorą, czy będzie to pogrzeb tradycyjnych, czy poprzedzony kremacją, kadra pracownicza kompleksowo zadba o przygotowanie wszystkich formalności.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Olimp

Pracownicy firmy pozostają do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. W biurze firmy przy ul. Rynek 34 w Stalowej Woli mogą Państwo dopełnić wszystkich formalności związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej. Zakład Pogrzebowy Olimp zasięgiem świadczonych przez siebie usług obejmuje cały powiat stalowowolski w województwie podkarpackim. Kadrę pracowniczą tworzą osoby wyrozumiałe, pełne empatii i zaangażowania, dlatego mogą być Państwo pewni, że zostaniecie otoczeni wsparciem i otrzymacie oczekiwaną pomoc ze strony pracowników firmy.