Idea Zakładu Pogrzebowego Olimp

Misją Zakładu Pogrzebowego OLIMP jest niesienie pomocy oraz udzielanie pełnego wsparcia w obliczu nieuniknionej okoliczności, jaką jest utrata ukochanej osoby. Zakład świadczy kompleksowe usługi funeralne Rodzinom z powiatu stalowowolskiego w województwie podkarpackim, zyskując pozytywne opinie dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i sumienności. Wrażliwy i empatyczny personel wraz z właścicielem dokładają wszelkich starań, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta, pozwalając mu na skupienie się na żałobie.

Zakres usług Zakładu Pogrzebowego Olimp

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy OLIMP pozwalają na całościowe zaplanowanie, realizację i obsługę ceremonii pożegnalnej osoby zmarłej. Każda Rodzina przeżywająca trudne chwile może uzyskać natychmiastową pomoc i profesjonalne doradztwo ze strony właściciela, Pana Dariusza Skrzyńskiego, oraz zaufanych pracowników jego zakładu. Firma od lat realizuje pochówki zarówno z użyciem trumny, jak również urnowe poprzedzone spopieleniem, czyli kremacją, z największym majestatem i powagą. Już od pierwszych chwil obecności w siedzibie firmy, klient może czuć wszechobecną troskę i zaangażowanie, bowiem pomoc pracowników rozpoczyna się już od publikacji nekrologów w lokalnej prasie oraz kompletowania i wypełniania wszelkiej dokumentacji wymaganej do rozpoczęcia przygotowań. Pracownicy pomogą:

– wypełnić wniosek o wypłatę zasiłku pogrzebowego,
– uzyskać skrócony odpis aktu zgonu z Urzędu Stanu Cywilnego, po stosownym upoważnieniu ze strony Rodziny osoby zmarłej,
– złożyć oryginały lub kopie rachunków potwierdzających poniesione koszty pogrzebu,
– uzyskać dokumenty potwierdzające pokrewieństwo bądź powinowactwo z osobą zmarłą, tj. skrócone odpisy aktów stanu cywilnego.

Oferta Zakładu Pogrzebowego OLIMP zawiera wszystkie niezbędne rzeczy do realizacji pochówku pełnego taktu i godności. Zakład podchodzi indywidualnie do każdego klienta i dostosowuje się do jego możliwości finansowych, nie zaniżając tym samym jakości wykonywanych usług. Kwiaciarnia należąca do zakładu posiada bardzo duży wybór eleganckich dekoracji florystycznych. Klienci mogą wybierać wśród wieńców i wiązanek z kwiatów naturalnych oraz sztucznych, w różnych wzorach i rozmiarach. Dodatkowo personel służy fachowym doradztwem w zakresie wyboru trumien i urn, dostępnych w różnych przedziałach gatunkowych oraz cenowych. Na wyposażeniu sklepu klienci znajdą także akcesoria funeralne oraz odzież żałobną. Pracownicy zakładu, regularnie podnoszący swoje kwalifikacje pod okiem profesjonalistów z branży pogrzebowej, wykonują zabiegi przygotowujące osobę zmarłą do pochówku, wykonują kosmetykę pośmiertną oraz dbają o ubiór, który zapewni stosowny i pełen powagi wygląd. Wszechstronna oferta zapewnia klientom całodobową eksportację osoby zmarłej ze wskazanego przez nich miejsca, do nowoczesnej chłodni należącej do zakładu. Firma świadczy usługi przewozu międzynarodowego i krajowego osób zmarłych, przy zachowaniu wszelkich surowych norm technicznych i sanitarnych, przepisów prawnych zarówno polskich, jak i unijnych. Do dyspozycji są specjalistyczne karawany dostosowane tylko i wyłącznie do przewozu osób zmarłych, jak również komfortowe samochody z kierowcą do przewozu Rodziny, księdza i gości ceremonii. Dodatkowo OLIMP wykonuje ekshumacje, a całą wymaganą dokumentacją, tak samo, jak w przypadku zasiłku pogrzebowego czy kremacji, zajmuje się obsługa firmy. Wszechstronną ofertę firmy dopełnia usługa budowania grobowców przez doświadczonych w branży kamieniarskiej pracowników.

Teren Zakładu Pogrzebowego Olimp

Zakład Pogrzebowy OLIMP świadczy profesjonalne usługi funeralne od wielu lat, na terenie wszystkich gmin powiatu stalowowolskiego w województwie podkarpackim. Każda Rodzina dotknięta utratą ukochanej osoby może uzyskać pomoc w biurze firmy w Stalowej Woli, pod adresem Rynek 34. Pracownicy są do dyspozycji klientów codziennie i całodobowo, również w niedziele i wszystkie święta.