Zakład pogrzebowy z Przeworska w Grupie Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy KRZAN istnieje na rynku pogrzebowym od 1989 roku. Z początku firma specjalizowała się w produkcji i sprzedaży trumien, jednak z biegiem lat rozwinęła swoje działania. Od 2002 roku funkcjonuje już jako zakład oferujący kompleksowe usługi pogrzebowe. Wieloletnia obecność na przeworskim rynku oraz cenna, zdobywana latami wiedza owocują pozytywnymi opiniami od wielu Rodzin, korzystających z usług firmy. Zakład sygnowany nazwiskiem Pana Tomasza stawia na indywidualne podejście do każdego człowieka znajdującego się w tych ciężkich chwilach. Drzwi domu pogrzebowego w Przeworsku otwarte są dla wszystkich Rodzin, niezależnie od tego, jakie są ich oczekiwania, wyznanie czy też sytuacja finansowa. Atutem firmy jest też fakt, że pełni ona funkcję administratora na cmentarzu parafialnym w Mirocinie, co znacznie ułatwia Rodzinom wszelkie kwestie związane z wyborem miejsca pochówku oraz pozostałe sprawy organizacyjne.

Usługi pogrzebowe w Przeworsku oferowane przez Zakład Pogrzebowy Krzan

Zakład Pogrzebowy KRZAN realizuje uroczystości pogrzebowe charakteryzujące się wysoką jakością oraz szacunkiem zarówno do Osoby Zmarłej, jak i jej pogrążonej w żałobie Rodziny. Priorytetem zakładu jest podejście do każdego Klienta w sposób pełen życzliwości, empatii i zrozumienia jego wszelkich potrzeb. Starannie wyselekcjonowana oferta usług i świadczeń, pozwala na maksymalne odciążenie Rodziny z przykrych formalności i dodatkowych obowiązków, spadających nagle na jej barki. Firma oferuje wszystkim Klientom wypełnianie w ich imieniu formalności w urzędach, kościele, na cmentarzu, a także w instytucjach odpowiedzialnych za przyznawanie zasiłku pogrzebowego (ZUS i KRUS). Pomoc pracowników obejmuje również wszystkie czynności związane z kremacją czy ekshumacją, po uprzednim uzyskaniu stosownego upoważnienia ze strony Rodziny.

Zaplecze Firmy Usługi Pogrzebowe Tomasz Krzan wyposażone jest w różnego rodzaju trumny i urny, w wariantach tradycyjnych oraz nowoczesnych. Klienci mogą znaleźć zarówno bogate wzornictwo, jak i klasyczne, proste formy. W zakładzie można również dokonać zakupu wszelkich niezbędnych akcesoriów funeralnych, dostępne są między innymi:

  • tabliczki nagrobne,
  • znicze,
  • krzyże,
  • klepsydry,
  • odzież dla Osoby Zmarłej.

Za okazałe i trwałe wieńce i wiązanki pogrzebowe odpowiada zespół florystów, doświadczonych w przygotowywaniu wszelakich kompozycji kwiatowych. Firma bierze na swoje barki także przygotowanie kompleksowej oprawy muzycznej. Dodatkowo dzięki całodobowej działalności, wykwalifikowany personel zakładu świadczy usługi natychmiastowej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Transport zwłok odbywa z każdej wskazanej w zgłoszeniu lokalizacji. Firma specjalizuje się w eksportacji zwłok zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami, łącznie z dopełnieniem formalności w konsulatach. Firma Krzan dysponuje specjalistycznymi karawanami, które spełniają najwyższe wymogi techniczne. Posiada także ekskluzywne autobusy dostępne dla Rodziny i pozostałych uczestników ceremonii. Ponadto, w ofercie ujęto usługi takie jak kopanie grobów, prace montażowe, sprzedaż wysokiej klasy nagrobków i grobowców. Dzięki temu każda Rodzina może być pewna faktu, że wszystko zostanie wykonane kompleksowo i profesjonalnie. Całość prezentowanych usług w połączeniu z fachowym doradztwem kompetentnego zespołu pracowników jest gwarancją zadowolenia Rodziny i spełnienia wszelkich jej oczekiwań.

Gdzie znajduje się Zakład Pogrzebowy Krzan?

Zakład Usług Pogrzebowych Tomasz Krzan prowadzi działalność we wszystkie dni tygodnia, w tym niedziele i święta. Wraz z Grupą Pogotowie Pogrzebowe obejmuje zasięgiem działania cały powiat przeworski w województwie podkarpackim. Firma świadczy usługi funeralne najwyższej jakości, a jej siedziba zlokalizowana jest w Przeworsku przy ulicy Marii Konopnickiej 6. Zachęcamy do odwiedzenia podstrony zakłady pogrzebowe Przeworsk.