Idea działalności Centrum Pogrzebowego Jan Ząbek

Zakład pogrzebowy JAN ZĄBEK od wielu lat świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Założycielem firmy jest Pan Jan Ząbek, a jego kontynuatorem i obecnym właścicielem jest syn – Dawid Ząbek. Bazując na zdobywanej latami rzetelnej wiedzy, Pan Dawid stale inwestuje w rozwój firmy, by zapewnić klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Każda osoba zgłaszająca się do Centrum Pogrzebowego nosi w sobie cierpienie, smutek i żal po stracie kogoś bliskiego. By jak najlepiej pomóc takiej osobie, nie wystarczą innowacyjne rozwiązania czy nowoczesne zaplecze techniczne. Dlatego właściciel dba, by każdy członek jego zespołu odznaczał się wysokim poziomem empatii i kultury osobistej. Wszystkie te elementy budują renomę zakładu, który zyskał uznanie i zaufanie klientów.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Jan Ząbek

Unikatową cechą Domu Pogrzebowego JAN ZĄBEK jest możliwość skorzystania w jednym miejscu z szerokiego wachlarza usług pogrzebowych, w skład których wchodzą:

– organizacja ceremonii pogrzebowej,
– transport międzynarodowy i krajowy,
– kremacja,
– ekshumacja,
– przygotowanie zmarłego do ostatniego pożegnania,
– sprzedaż trumien, urn i akcesoriów funeralnych,
– usługi florystyczne,
– usługi kamieniarskie.

Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek Tarnobrzeg

 

Organizacja pogrzebu to trudne i skomplikowane przedsięwzięcie, zwłaszcza dla osoby, która niedawno straciła bliskiego. Klienci CENTRUM POGRZEBOWEGO JAN ZĄBEK mogą być pewni, że z żadną, nawet najdrobniejszą kwestią, nie pozostaną sami. Pracownicy firmy z zaangażowaniem i cierpliwością wyjaśnią wszystkie procedury związane z pochówkiem, pomogą w wyborze odpowiednich akcesoriów funeralnych oraz doradzą w kwestiach formalno – administracyjnych. Na życzenie klientów pracownicy podejmą się kompletowania niezbędnych dokumentów i wyręczą w załatwianiu formalności w instytucjach takich jak kościoły, biura cmentarzy i urzędy administracji państwowej. Koszty pogrzebu pokrywane są z zasiłków pogrzebowych przyznawanych przez instytucje takie jak ZUS czy KRUS. Także w tym przypadku pracownicy firmy doradzają jak otrzymać taki zasiłek lub w imieniu klienta sami wnioskują o przyznanie świadczenia. Ponadto zakład oferuje możliwość bezgotówkowego rozliczenia na zasadzie kredytowania z zasiłku pogrzebowego, a ewentualna różnica na korzyść klienta zostaje wypłacona przed pogrzebem.

Podczas ceremonii pogrzebowej każdy element odgrywa istotną rolę. Każdy etap uroczystości jest szczegółowo omawiany z rodziną, tak by wszystko przebiegało zgodnie z wolą zmarłego i jego bliskich. CENTRUM POGRZEBOWE JAN ZĄBEK oferuje klientom własną kaplicę pogrzebową, gdzie w podniosłej i uroczystej atmosferze można pożegnać zmarłego. Klienci mogą wybrać zarówno charakter pochówku (religijny lub świecki z udziałem mistrza ceremonii), jak i formę (tradycyjny z trumną lub kremacyjny). Każdy pogrzeb organizowany przez Centrum Pogrzebowe ma wyjątkowy charakter, cechuje się wysokim poziomem estetyki. Kwiaty są nieodłącznym elementem ceremonii w polskiej tradycji pogrzebowej. Dlatego Zakład Pogrzebowy JAN ZĄBEK posiada własną pracownię florystyczną, gdzie wykonywane są dekoracje kwiatowe na indywidualne zamówienia lub można dokonać zakupu gotowych kompozycji. Ponadto w sprzedaży znajdują się znicze, wazony, podstawki i inne dekoracje funeralne. Bliscy osoby zmarłej mogą także zamówić oprawę muzyczną ceremonii oraz wykonanie reportażu fotograficznego, który uwieczni ostatnie pożegnanie.

Karawany Zakładu Pogrzebowego Jan Ząbek

Ideą CENTRUM POGRZEBOWEGO JAN ZĄBEK jest umożliwienie rodzinom, które stanęły w obliczu śmierci bliskiego, skorzystanie z różnego rodzaju usług pogrzebowych w jednym miejscu. By jak najlepiej wypełnić to zadanie, zakład oferuje kompleksowe prace kamieniarskie. Do produkcji nagrobków wykorzystywane są różnego rodzaju kamienie najwyższej jakości. Wykwalifikowani mistrzowie kamieniarstwa wykonują ekskluzywne i nowoczesne nagrobki, których forma i styl odpowiadają oczekiwaniom i gustom klientów.

Adres Firmy Pogrzebowej Jan Ząbek

CENTRUM POGRZEBOWE JAN ZĄBEK prowadzi swoją działalność na terenie Tarnobrzegu. W biurze, mieszczącym się przy ulicy Szpitalnej 8, klienci mogą dokonać wszelkich formalności związanych z pochówkiem. Osoby stojące przed koniecznością organizacji pogrzebu mogą w każdej chwili zwrócić się o pomoc do Centrum Pogrzebowego. Niezależnie od tego, jak duże komplikacje niesie dana sytuacja, pracownicy zakładu podejmą się rozwiązania wszelkich trudności i udzielą potrzebnego wsparcia. Poza miastem firma świadczy swoje usługi również na terenie wszystkich gmin powiatu tarnobrzeskiego tj. gmina Baranów Sandomierski, Grębów, Gorzyce – Zakład Pogrzebowy JAN ZĄBEK Gorzyce oraz Nowa Dęba.