Istota działania Centrum Pogrzebowego Jan Ząbek

Firma powstała z wizji Pana Jana Ząbka, który jest też jej założycielem. Jego pomysł kontynuuje syn, Pan Dawid Ząbek, który wprowadził w życie cały projekt. Jego celem było wprowadzenie na rynek części województwa podkarpackiego zakładu pogrzebowego, który będzie świadczył kompleksowe usługi pogrzebowe na wysokim poziomie. Zaufanie oraz pozytywne opinie Rodzin, które skorzystały z usług zakładu, świadczą o tym, że cel został zrealizowany w pełni. Właściciel stale dba o rozwój swojej firmy, podnosi kwalifikacje swoich pracowników, dba o bogaty asortyment, udoskonala wiele usług, tak, aby móc jeszcze lepiej wypełniać swoje obowiązki. Firma Pogrzebowa Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek dodatkowo skupia w sobie dwie różne specjalności powiązane z branżą funeralną, dysponuje własnym zakładem kamieniarskim oraz kwiaciarnią.

Usługi oferowane przez Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek

Główną usługą świadczoną przez Zakład Pogrzebowy Jana Ząbka jest kompleksowo wykonana usługa pogrzebu. Właściciel, jak i pracownicy stale dbają o jakoś świadczonych usług. Zaplecze techniczne firmy jest stale poszerzane tak, aby Rodziny, które zwracają się z prośbą o organizację ceremonii pogrzebowej, mogły skorzystać z pełnej usługi.

Firma zajmuje się każdym rodzajem pochówku zarówno tradycyjnym z trumną, jak i urnowym wraz z organizacją kremacji. Pracownicy pomogą w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji i przeprowadzą Państwa przez cały proces.

Transport osób zmarłych odbywa się przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Firma dysponuje flotą profesjonalnych i specjalnie przygotowanych karawanów, które spełniają wszelkie wymagane normy. Pracownicy dojadą pod wskazany przez Państwa adres niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia. Odbiorą Osobę Zmarłą zarówno z domu prywatnego, szpitala, hospicjum, domu opieki społecznej, jak i z innych miejsc i przetransportują do chłodni. Następnie przygotują do pochówku oraz zajmą się toaletą pośmiertną.

Pracownicy doskonale zdają sobie sprawę, jak ciężko jest w tym trudnym czasie zająć się organizacją ceremonii. Dlatego większość obowiązków, starają się wziąć na siebie tak, by odciążyć Rodzinę. Po otrzymaniu odpowiedniego pełnomocnictwa pracownicy zajmą się dopełnieniem wszelkich formalności w urzędach (ZUS, KRUS), kancelarii parafialnej oraz w biurze administracji cmentarza.

W ofercie Zakładu pogrzebowego JAN ZĄBEK znajdą Państwo szeroki wybór trumien i urn. Trumny występują w różnych modelach oraz wykonane są z wielu rodzajów drewna. Urny, jakie znajdziecie Państwo w ofercie, są zarówno metalowe, ceramiczne, jak i drewniane. Firma dysponuje szerokim wyborem akcesoriów pogrzebowych, właściciel ciągle stara się uzupełniać asortyment, aby każda Rodzina mogła dokonać satysfakcjonującego wyboru. Na miejscu możecie Państwo zakupić tabliczki metalowe oraz plastikowe. Pracownicy zadbają też o oprawę florystyczną ceremonii; przygotują wieńce, wiązanki oraz bukiety pogrzebowe. Na życzenie Rodziny zapewnią też oprawę muzyczną oraz reportaże fotograficzne. Dodatkowo, aby jeszcze bardziej odciążyć najbliższych, w tym trudnym czasie zajmą się przygotowaniem klepsydr oraz rozwieszą je we wskazanych przez Rodzinę miejscach. W biurze firmy mogą Państwo również zakupić odzież żałobną.

Ostatnie pożegnanie odbywa się w specjalnie na tę okazję przygotowanej, kameralnej kaplicy pożegnań. Poza usługami związanymi ściśle z organizacją pochówku Zakład Pogrzebowy JAN ZĄBEK świadczy również usługi kamieniarskie, zajmuje się budową nagrobków. Pracownicy pomogą również w przeprowadzeniu ekshumacji, przewiozą osobę zmarłą na nowe miejsce oraz dokonają ponownego pochówku.

Siedziba Firmy Pogrzebowej Jan Ząbek

Główna siedziba firmy mieści się przy ul. Szpitalnej 8 w Tarnobrzegu – Zakład Pogrzebowy JAN ZĄBEK Tarnobrzeg. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji każdego dnia tygodnia, przez całą dobę. Oferty przygotowywane są indywidualnie, biorąc pod uwagę zarówno oczekiwania Rodziny, jak i możliwości finansowe. Zakład świadczy usługi na terenie całego powiatu tarnobrzeskiego w gminach; Baranów Sandomierski, Gorzyce, Grębów, Nowa Dęba oraz w samym Tarnobrzegu.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Jan Ząbek