Misja Centrum Pogrzebowego Jan Ząbek

CENTRUM POGRZEBOWE powstało z myślą o osobach znajdujących się w trudnym położeniu po stracie bliskiej osoby. Misję niesienia pomocy takim osobom przez wiele lat realizował Pan Jan Ząbek. Obecnie firmą kieruje jego syn Dawid Ząbek, który korzysta z rzetelnej wiedzy i wieloletnich doświadczeń swojego ojca. Nowy właściciel dąży do rozwoju firmy, stale poszukując nowych rozwiązań i innowacyjnych sposobów świadczenia usług funeralnych. Tym, co od lat pozostaje niezmienne, jest zaangażowanie, empatia i troska, jaką pracownicy zakładu otaczają rodziny zmarłych.

Oferta Domu Pogrzebowego Jan Ząbek

CENTRUM POGRZEBOWE JAN ZĄBEK od wielu lat organizuje uroczystości pogrzebowe, dbając o wysoką jakość i zachowanie wszelkich należytych procedur. Szeroka oferta świadczonych usług, wysokie standardy oraz rzetelność i uczciwość to cechy, które zbudowały renomę zakładu. Na pozytywny wizerunek firmy pogrzebowej wpływa również wykwalifikowany personel, który z zaangażowaniem wypełnia swoje obowiązki. Śmierć bliskiej osoby to wydarzenie niezwykle bolesne i trudne, dlatego każdy z pracowników zakładu musi odznaczać się wysoką kulturą osobistą, empatią i delikatnością wobec klientów. Każdy, kto skorzysta z usług Centrum Pogrzebowego, może liczyć na fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie organizacji uroczystości pogrzebowych. Zanim odbędzie się sam pogrzeb, konieczne jest załatwienie wielu kwestii administracyjnych w kościołach, biurach cmentarzy, urzędach lub instytucjach wypłacających zasiłek pogrzebowy. Niejednokrotnie zadanie to okazuje się zbyt trudne dla rodziny zmarłego. Wówczas pracownicy centrum pogrzebowego przejmują na siebie te obowiązki, by bliscy mogli skupić się na żałobie i pożegnaniu ukochanej osoby.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma organizuje pogrzeby w formie tradycyjnej (z trumną) lub poprzedzone kremacją. Niezależnie od rodzaju pochówku, klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo przy wyborze trumien, urn, garderoby pogrzebowej i akcesoriów funeralnych. Ponadto pracownicy wyjaśnią wszystkie szczegóły związane z pogrzebem oraz zapewnią stosowną oprawę, w zależności od formy pochówku oraz życzeń klientów. CENTRUM POGRZEBOWE JAN ZĄBEK posiada własną, elegancko wyposażoną kaplicę pożegnalną, w której mogą odbywać się uroczystości pogrzebowe świeckie z udziałem mistrza ceremonii lub religijne wszystkich obrządków. Dodatkowo, by podkreślić doniosłość tego szczególnego wydarzenia, klienci mogą wybrać wzruszającą oprawę muzyczną. Stałym elementem podnoszącym estetykę uroczystości są kwiaty. Bliscy zmarłego mogą na miejscu zaopatrzyć się w wiązanki, wieńce czy stroiki okolicznościowe. Wykwalifikowane florystki wykonują na indywidualne zamówienia wszelkiego rodzaju dekoracje florystyczne na trumny, urny i nagrobki. Na miejscu można także zakupić znicze, podstawki, wazony oraz inne akcesoria funeralne i dewocjonalia. Coraz częściej rodzina zmarłego pragnie uwiecznić moment ostatniego pożegnania, dlatego w ofercie zakładu znajduje się wykonanie reportażu fotograficznego. Usługa ta wykonywana jest z wyczuciem i taktem, tak by nie zakłócić samej ceremonii, a jednocześnie by oddać podniosły nastrój uroczystości.

Kwiaciarnia Zakładu Pogrzebowego Jan Ząbek Tarnobrzeg

CENTRUM POGRZEBOWE JAN ZĄBEK zapewnia pełen zakres usług transportowych w najwyższym standardzie. Niezależnie od okoliczności i miejsca śmierci, przeszkoleni kierowcy przetransportują zmarłego z każdego miejsca w kraju i z zagranicy do całodobowej chłodni, znajdującej się na terenie zakładu. Uwzględniając wszelkie wskazówki i życzenia rodziny, wykwalifikowany personel odpowiednio przygotuje zmarłego do ostatniego pożegnania. W ofercie domu pogrzebowego znajduje się również wykonanie ekshumacji i prace cmentarne z wykorzystaniem windy pogrzebowej. Ponadto zakład posiada własną pracownię kamieniarską, gdzie doświadczeni pracownicy wykonują nagrobki w różnych stylach i formach, w zależności od życzenia rodziny zmarłego. By jak najlepiej spełnić oczekiwania co do wyglądu nagrobka, projekty prezentowane są w formie realistycznej wizualizacji w technologii 3D.

Kontakt z zakładem pogrzebowym Jan Ząbek

CENTRUM POGRZEBOWE JAN ZĄBEK świadczy najwyższej jakości kompleksowe usługi na terenie Tarnobrzegu – Zakład Pogrzebowy JAN ZĄBEK Tarnobrzeg. Przez całą dobę, w każdym dniu tygodnia pracownicy firmy służą pomocą i wsparciem w kwestiach związanych z pochówkiem. Wszelkie formalności można dopełnić w siedzibie firmy przy ulicy Szpitalnej 8. Firma działa również na terenie wszystkich gmin powiatu tarnobrzeskiego tj. gmina Baranów Sandomierski – Zakład Pogrzebowy JAN ZĄBEK Baranów Sandomierski, Grębów, Gorzyce oraz Nowa Dęba.