Idea Zakładu Pogrzebowego Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek

Ideą CENTRUM POGRZEBOWEGO JAN ZĄBEK jest kompleksowa organizacja ceremonii pogrzebowych. Obecnym właścicielem firmy jest Dawid Ząbek, działalność jest kontynuacją pomysłu założyciela – ojca Pana Dawida – Jana Ząbka. Obaj Panowie za swój cel postawili stworzenie miejsca, które będzie spełniało wszystkie, nawet najwyższe oczekiwania, jeśli chodzi o organizację pochówków na terenie Tarnobrzegu – Zakład Pogrzebowy JAN ZĄBEK Tarnobrzeg. Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz zachowane i pielęgnowane tradycje rodzinne pozytywnie wpływają na jakość świadczonych usług. Zaplecze techniczne firmy pogrzebowej jest stale poszerzane po to, aby Rodziny korzystające z usług firmy mogły w jednym miejscu dokonać wszystkich wyborów. Zakład swoim zasięgiem obejmuje cztery gminy z powiatu tarnobrzeskiego: Baranów Sandomierski – Zakład Pogrzebowy JAN ZĄBEK Baranów Sandomierski, Gorzyce, Grębów oraz Nową Dębę.

Usługi Pogrzebowe świadczone przez Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek

W ofercie Zakładu Pogrzebowego Jan Ząbek znajdą Państwo szereg różnych usług, które składają się na w pełni kompleksowo wykonaną usługę pogrzebową. Pracownicy przeprowadzą Państwa przez każdy etap organizacji ceremonii. Pomogą w wyborze akcesoriów pogrzebowych, zapewnią wsparcie oraz podzielą się swoją cenną wiedzą. Kadrę pracowniczą tworzą osoby doświadczone, pełne empatii i zrozumienia, które mają świadomość, jak wielka odpowiedzialność na nich spoczywa. Już podczas pierwszej rozmowy w biurze firmy postarają się ustalić z Państwem wszystkie szczegóły. Ważne jest, aby w kolejnych dniach nie niepokoić Rodziny zbędnymi pytaniami, a pozwolić w spokoju przeżywać żałobę i przygotować się do pochówku.

Kadra pracownicza Zakładu Pogrzebowego Jan Ząbek

Transport osób zmarłych odbywa się przez całą dobę, każdego dnia tygodnia zarówno na terenie kraju, jak i międzynarodowy. Specjalistyczne, profesjonalne oraz spełniające wszystkie wymogi karawany stale pozostają do Państwa dyspozycji. Pracownicy niezwłocznie po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia dotrą pod wskazany adres, aby przetransportować osobę zmarłą do własnej, całodobowej chłodni.

Firma pogrzebowa JAN ZĄBEK wykonuje każdego rodzaju pochówki, zaczynając od tradycyjnych z trumną, po urnowe poprzedzone kremacją. Organizowane są ceremonie różnych wyznań, jak i świeckie z udziałem Mistrza Ceremonii. Zakład zajmuje się również przygotowywaniem ostatnich pożegnań płodów oraz dzieci martwo narodzonych.

Pracownicy po otrzymaniu specjalnego pełnomocnictwa dopełnią w Państwa imieniu wszystkich formalności związanych ze skompletowaniem niezbędnej dokumentacji. Ustalą wszystkie szczegóły zarówno w kancelarii parafialnej, jak i biurze administracji cmentarza.
Możecie być Państwo spokojni o przygotowanie osoby zmarłej do ostatniego pożegnania. Profesjonalni oraz doświadczeni w tej tematyce pracownicy zajmą się toaletą pośmiertną, oraz ubiorą osobę zmarłą. Przed ceremonią pogrzebową, pożegnanie odbywa się w specjalnie do tego przygotowanej, kameralnej kaplicy pożegnań.

Jeśli chodzi o kwestie związane ściśle z przygotowaniem ceremonii pogrzebowej, możecie Państwo na miejscu dokonać wyboru wielu akcesoriów pogrzebowych. Bogaty asortyment sprawia, że każdy może dokonać satysfakcjonującego wyboru.

W ofercie znajdą Państwo:
– wiele modeli i wzorów trumien wykonanych z różnych rodzajów drewna,
– szeroki wybór urn zarówno ceramicznych, metalowych, jak i drewnianych,
– tabliczki metalowe i plastikowe,
– oprawę florystyczną ceremonii – firma posiada własną kwiaciarnię, dzięki czemu zapewnia świeże, cięte kwiaty, tworzy piękne kompozycje funeralne, zarówno wieńce, wiązanki, jak i stroiki na trumny i urny,
– oprawę fotograficzną,
– oprawę muzyczną,
– przewóz dla gości pogrzebowych.

Poza usługami związanymi z organizacją pochówku firma świadczy również usługi kamieniarskie, możecie Państwo wybrać i zamówić nagrobek. Dodatkowo pracownicy zajmują się również przeprowadzaniem ekshumacji, pomogą w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji, zajmą się przewiezieniem osoby zmarłej na nowe miejsce pochówku oraz samym ponownym pochówkiem.

Siedziba Centrum Pogrzebowego Jan Ząbek

W ramach współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe firma świadczy usługi na terenie powiatu tarnobrzeskiego oraz całego miasta Tarnobrzeg, biuro firmy mieści się przy ul. Szpitalnej 8 w Tarnobrzegu. Na miejscu możecie Państwo dopełnić wszelkich formalności oraz ustalić wszystkie szczegóły przebiegu ceremonii pogrzebowej bliskiej Państwu osoby.