Historia firmy Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek

CENTRUM POGRZEBOWE JAN ZĄBEK to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem, przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Obecny właściciel Dawid Ząbek kontynuuje tradycje swojego ojca Jana, łącząc je z innowacyjnymi rozwiązaniami branży funeralnej. To unikatowe połączenie tradycji i nowoczesności zaowocowało najwyższym poziomem świadczonych usług. Dzięki temu Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek zyskało renomę firmy godnej zaufania.

Zakres usług Centrum Pogrzebowego Jan Ząbek

CENTRUM POGRZEBOWE JAN ZĄBEK specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług funeralnych. Klienci mogą w jednym miejscu skorzystać za standardowych usług pogrzebowych, kamieniarskich i florystycznych. Takie połączenie gwarantuje oszczędność czasu, niższe koszty oraz najwyższą jakość. Firma od wielu lat organizuje pogrzeby wyznaniowe, świeckie, tradycyjne z trumną lub kremacyjne. Mimo wielu lat doświadczenia każdy pogrzeb traktowany jest jako wyjątkowa, niepowtarzalna uroczystość. Wszystkie detale ceremonii przygotowywane są z ogromnym pietyzmem i zaangażowaniem. W każdym przypadku pracownicy ustalają szczegóły uroczystości z rodziną zmarłego, by wszystko odbyło się zgodnie z ich życzeniem. Klienci mogą również liczyć na fachowe doradztwo w wyborze trumien, urn, garderoby żałobnej, jak również w kwestiach formalnych związanych z kremacją czy sprawami urzędowymi.

Jeśli wypełnienie wszystkich procedur administracyjnych stanowi dla rodziny zbyt duży problem, pracownicy zakładu przejmą na siebie te obowiązki, po uzyskaniu stosownych pełnomocnictw. Na pokrycie kosztów pogrzebu bliscy osoby zmarłej mogą liczyć na zasiłek pogrzebowy z instytucji takich jak ZUS, KRUS, MSWiA czy WBA. Zakład pogrzebowy JAN ZĄBEK może wyręczyć swoich klientów w uzyskaniu tego świadczenia. To pozwala na bezgotówkowe rozliczenie pogrzebu, a ewentualna różnica na korzyść klienta zostanie wypłacona przed ceremonią. Zakład zapewnia również pełen zakres usług transportowych: całodobową eksportację zmarłego na terenie kraju, transport międzynarodowy oraz przewóz uczestników pogrzebu.
Wszystkie ceremonie pogrzebowe przygotowywane są z najwyższą dbałością o detale. Dla podkreślenia dostojeństwa i podniesienia walorów estetycznych organizowanych uroczystości CENTRUM POGRZEBOWE JAN ZĄBEK zapewnia wyjątkową oprawę muzyczną. Istotnym elementem ostatniego pożegnania są kwiaty, dlatego zakład proponuje wysokiej jakości usługi florystyczne, dostępne na miejscu. Klienci mają do wyboru wieńce, wiązanki, stroiki okolicznościowe, dekoracje nagrobne oraz inne kompozycje florystyczne stworzone na życzenie klientów. Na miejscu można się również zaopatrzyć w znicze, wazony, dewocjonalia oraz inne akcesoria funeralne. Asortyment jest stale poszerzany i uzupełniany pod kątem wymagań klientów i aktualnych trendów dekoracyjnych.

 

Usługi Pogrzebowe Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek

W ofercie CENTRUM POGRZEBOWEGO JAN ZĄBEK znajdują się również prace ekshumacyjne i prace cmentarne związane z przygotowaniem, otwarciem i zamknięciem grobu. Ponadto zakład posiada własną kaplicę, gdzie odbywa się ostatnie pożegnanie oraz całodobową chłodnię. By zapewnić klientom możliwość skorzystania z możliwie najszerszej palety usług w jednym miejscu, CENTRUM POGRZEBOWE JAN ZĄBEK otworzyło własną pracownię kamieniarską. Pracownicy zakładu dokładają wszelkich starań, by możliwie najlepiej dopasować się do oczekiwań klienta. Po zebraniu wszystkich informacji przygotowywany jest model nagrobka w technologii 3D, dzięki czemu klienci mogą ocenić efekt końcowy jeszcze przed rozpoczęciem prac kamieniarskich. Do produkcji nagrobków wykorzystywane są najwyższej jakości surowce, pochodzące od sprawdzonych dostawców.

Siedziba Centrum Pogrzebowego Jan Ząbek

Zakład Pogrzebowy JAN ZĄBEK świadczy kompleksowe usługi funeralne w Tarnobrzegu – Zakład Pogrzebowy JAN ZĄBEK Tarnobrzeg. Przez całą dobę, w każdym dniu tygodnia klienci mogą liczyć na fachową pomoc i profesjonalne doradztwo w każdej trudnej sprawie, związanej z organizacją pogrzebu. W celu dopełnienia wszelkich formalności pracownicy zapraszają do swojego biura znajdującego się przy ulicy Szpitalnej 8 w Tarnobrzegu.