Zakład pogrzebowy rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Korczynie

Właścicielką firmy pogrzebowej, której zaufało Pogotowie Pogrzebowe w Korczynie, jest Pani Krystyna Tomkiewicz. Prowadzi ona Zakład Pogrzebowy Ameno wraz ze swoją córką Pauliną Supel. Wieloletnie doświadczenie, empatyczne podejście, wyrozumiałość oraz zrozumienie to czynniki, które wpływają na bardzo dobrą współpracę z Rodzinami zwracającymi się z prośbą o pomoc podczas organizacji ceremonii pogrzebowej. Każda kolejna wykonana usługa wpływa pozytywnie zarówno na rozwój firmy, jak i na jakość świadczonych usług. Personel podczas rozmów z Rodziną zawsze stawia na indywidualne podejście. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że każda uroczystość jest inna, każdy ma inne oczekiwania, tak samo, jak każda Osoba Zmarła miała inną osobowość i wymaga indywidualnego, specjalnego pożegnania.

Zakres usług świadczonych przez sprawdzoną firmę pogrzebową w Korczynie

Zakład pogrzebowy z Korczyny świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi pogrzebowe. Przez całą dobę służy gotowością do realizowania transportu osób zmarłych z domów prywatnych, domów opieki społecznej, szpitali i hospicjów do chłodni. Firma dba o indywidualne przygotowanie oferty, która będzie dostosowana do oczekiwań oraz możliwości finansowych Rodziny. Zajmuje się zorganizowaniem pochówków tradycyjnych oraz urnowych wraz z wykonaniem kremacji. Ceremonie pogrzebowe mogą zostać przygotowane w każdym obrządku religijnym, zarówno chrześcijańskim, jak i świeckim z udziałem mistrza ceremonii. Zakład pogrzebowy dba o skompletowanie wszystkich niezbędnych dokumentów w imieniu Rodziny. Jeśli to konieczne ustala wszystkie szczegóły zarówno w kancelarii parafialnej, jak i w biurze administracji cmentarza. Pracownicy przygotowują także nekrologi oraz zajmują się wydrukiem klepsydr.

W siedzibie firmy pogrzebowej dostępnych jest wiele modeli trumien wykonanych z różnych rodzajów drewna. Z kolei urny dostępne są w wariantach zarówno z drewna, jak i z metalu lub innych wysokiej jakości materiałów. Dodatkowo osoby organizujące pogrzeb, nie muszą się martwić o niezbędne akcesoria funeralne, takie jak np. tabliczki nagrobne, krzyże czy odzież żałobna. Doświadczeni floryści zapewniają wykonanie pięknej oprawy florystycznej ceremonii: przygotowują wieńce, wiązanki oraz dekoracje trumien i urn. Firma współpracuje również z profesjonalnymi muzykami odpowiedzialnymi za przygotowanie stosownej oprawy muzycznej.

Dodatkowo zakład z Korczyny służy pomocą w zorganizowaniu konsolacji, a także oferuje możliwość wynajęcia autokaru do przewiezienia gości z kościoła na cmentarz. Pracownicy doskonale zdają sobie sprawę, jak trudny jest to czas dla każdej Rodziny. Dlatego zawsze w możliwie jak największym stopniu starają się przejąć na siebie wszystkie obowiązki związane z organizacją ceremonii. Właścicielka stale poszerza ilość świadczonych usług, aby móc jeszcze lepiej wypełniać swoją misję niesienia pomocy innym. Bogaty asortyment sprawia, że wszystkich wyborów możecie Państwo dokonać w jednym miejscu, co w dużym stopniu ułatwia przygotowanie pogrzebu.

Główna siedziba zakładu pogrzebowego w Korczynie

Główne biuro sprawdzonej przez nas firmy funeralnej, w którym mogą Państwo ustalić wszystkie formalności, znajduje się przy ul. Spółdzielczej 5a w Korczynie. To właśnie w tym miejscu profesjonalni i wyrozumiali pracownicy ustalą z Państwem wszystkie szczegóły pochówku. Kadra zawsze służy swoim wsparciem, wiedzą i doświadczeniem. Zdają sobie sprawę, jak wiele czynników składa się na organizację ceremonii pogrzebowej i jak trudno w tym czasie zająć się przygotowaniami. Właśnie dlatego pracownicy już na pierwszym spotkaniu starają się ustalić z Państwem wszystkie niezbędne szczegóły. Pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia w tygodniu. Wraz z Pogotowiem Pogrzebowym zakład swoim działaniem obejmuje trzy gminy znajdujące się w powiecie krośnieńskim: Korczyna, Krościenko Wyżne oraz Krosno – zakłady pogrzebowe Krosno. Pracownicy mają świadomość, w jak trudnych chwilach muszą towarzyszyć Rodzinom Osób Zmarłych, dlatego zawsze starają się uważnie słuchać i zorganizować ostatnie pożegnanie w taki sposób, aby w pełni zgadzało się z oczekiwaniami najbliższych.