fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy BARTŁOMIEJ NOWAK Płock

ul. Henryka Sienkiewicza 61, 09-400 Płock

801 12 12 12

24 268 73 88

Profesjonalizm, rzetelność i kompleksowa obsługa – to hasła, którymi kierują się pracownicy.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Płocku

Płock to położone nad Wisłą, na Pojezierzu Dobrzyńskim oraz w Kotlinie Płockiej, miasto na prawach powiatu. Zachęcamy do sprawdzenia jakie zakłady pogrzebowe mazowieckie, współpracują z Pogotowiem Pogrzebowym na terenie woj. mazowieckiego. Obecnie zamieszkiwane jest przez około 119 000 osób, a w latach 1079–1138 było stolicą Polski. Siedziba wielu firm z branży przemysłowo-technologicznej, wśród których prym wiedzie potentat na polskim rynku paliw, będący jednocześnie jednym z największych przedsiębiorstw w środkowo-wschodniej części Europy – zatrudniający ponad 21 000 pracowników Polski Koncern Naftowy Orlen. Dodatkowo na terenie Płocka istnieje jeszcze między innymi zakład amerykańskiej firmy odzieżowej Levi Strauss, firma Basell Orlen Polyolefins, posiadająca w Płocku największe (na świecie) dwa zakłady produkujące tworzywa sztuczne czy CNH Polska, producent maszyn i pojazdów rolniczych oraz transportowych. Przez Płock przebiegają dwie trasy krajowe, biegnąca na Podlasie droga numer 62 oraz wiodąca do miasta Ostrów Mazowiecka 60-tka. Kursują tutaj także pociągi Kolei Mazowieckich w kierunku Kutna, Sierpca oraz Warszawy Wschodniej.

Sprawdzony Zakład Pogrzebowy w Płocku

Pogotowie Pogrzebowe w Płocku zaufało zakładowi pogrzebowemu, który od 25-ciu lat istnieje na miejscowym rynku funeralnym. Dzięki rzetelnej pracy, popartej wiedzą, doświadczeniem oraz szacunkiem dla osób zmarłych i pomocą dla ich rodzin, firma zasłużyła sobie na miano godnej zaufania i często jej usługi rekomendowane są osobom, którym odszedł ktoś bliski. Zakład ten świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Płocka oraz tam, gdzie będzie to życzeniem Rodziny. Jest on wyposażony w profesjonalny sprzęt, bogate zaplecze socjalne oraz nowoczesny magazyn, który stanowi jednocześnie wystawę dostępnych na miejscu wzorów i modeli utensylii funeralnych. Nie ma znaczenia czy Rodzina pragnie zaplanować i przeprowadzić pochówek tradycyjny, czy ten związany z kremacją, wyszkoleni pracownicy zawsze chętnie pomogą i wesprą ich w podejmowaniu najważniejszych decyzji. Personel firmy ma bogate doświadczenie, zarówno w organizacji pogrzebów wyznaniowych, jak i tych świeckich, wiążących się z obecnością profesjonalnego mistrza ceremonii. Ponadto zakład pogrzebowy, o którym mowa, posiada nowoczesną flotę, profesjonalnych karawanów, które niezależnie od pory dnia lub nocy, mogą służyć eksportacji osoby zmarłej do chłodni bądź jej transportowi, do wskazanego przez Rodzinę miejsca docelowego. Całościowa opieka kadry firmy sprawia, że korzystając z usług firmy Zakład Pogrzebowy BARTŁOMIEJ NOWAK Płock, mogą Państwo być pewni realizacji usługi pogrzebu na wysokim poziomie, przy zachowaniu należnych norm etycznych oraz czci i poszanowania dla osoby zmarłej.

Cmentarze na terenie Płocka

Na terenie Płocka znajduje się obecnie 5 czynnych cmentarzy wyznaniowych, jeden komunalny, 2 ewangelickie (jeden z nich jest już zamknięty), 2 żydowskie (oba nieczynne), mariawicki, prawosławny oraz wojskowy. Największa powierzchniowo jest nekropolia komunalna znajdująca się przy ulicy Bielskiej 66. Założona ona została w 1973 roku, zajmuje obszar 17,5 ha i wyodrębniono na jej terytorium Aleję Zasłużonych oraz sektor dziecięcy. Na wyróżnienie zasługuje także liczący ponad 6 ha terenu rzymskokatolicki cmentarz miejski, na którym pochowanych jest wiele związanych z miastem osób, m.in. prałat płockiej katedry Franciszek Grabowski, sędzia Trybunału Polikarp Mieszkowski czy uczestnik bitwy o obronę Płocka z 1920 r. Antolek Gradowski. Z kolei na terenie cmentarza garnizonowego (wojskowego) znajduje się kwatera żołnierzy polskich, pomnik żołnierzy niemieckich oraz obelisk rosyjskich.

Krematorium w Płocku

Najbliższa Płocku spopielarnia zlokalizowana jest, w oddalonej o 8 km od centrum miasta, miejscowości Nowe Trzepowo. Została ona otwarta w 2019 roku, wyposażona jest w nowoczesny piec kremacyjny oraz kaplicę, która stanowi miejsce ostatniego pożegnania ze zmarłym oraz przestrzeń do modlitwy w jego intencji.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe