fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy KRAWCZYK Piotrków Trybunalski

ul. Gazomska 1, 97-310 Wola Moszczenicka

801 12 12 12

44 616 82 94

Posługa na rzecz Osób Zmarłych to misja zarówno właścicieli, jak i zaufanych pracowników zakładu.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Piotrkowie Trybunalskim

Herb miasta Piotrków TrybunalskiPiotrków Trybunalski jest miastem na prawach powiatu zlokalizowanym w centralnej części Polski, w województwie łódzkim. Powierzchnia miasta wynosi 67,24km2 co sprawia, że jest drugim największym miastem w województwie. Natomiast populacja miasta wynosi ponad 72 tys. mieszkańców. Na terenie miasta dobrze rozwija się między innymi przemysł papierniczy i budowlany. W mieście zlokalizowany jest także znany w Polsce Browar Cornelius. Piotrków Trybunalski jest ważnym węzłem komunikacyjnym, przebiegają tędy zarówno drogi krajowe, jak i międzynarodowe. W mieście znajduje się sanitarne lądowisko oraz lotnisko sportowe.

Piotrków Trybunalski obfituje w zabytki wpisane do rejestru zabytków Narodowego Instytutu Dziedzictwa, są to między innymi:

  • Stare Miasto ze staromiejskim układem urbanistycznym,
  • fragmenty murów miejskich wybudowanych w XIV wieku w trakcie panowania króla Kazimierza Wielkiego,
  • Zamek Królewski
  • a także Bazylika pw. Św. Jakuba.

Na mapie miasta znajdziemy również zabytkowy dworzec kolejowy PKP, prawosławną cerkiew pw. Wszystkich Świętych oraz Wielką Synagogę z 1791-1793 roku.

Piotrków Trybunalski – Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe

Każda Rodzina dotknięta bolesną stratą bliskiej osoby może skorzystać z niezawodnej pomocy Zakładu Pogrzebowego w Piotrkowie Trybunalskim, który współpracuje z Pogotowiem Pogrzebowym. Zakład Pogrzebowy KRAWCZYK Piotrków Trybunalski posiada wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę z zakresu branży funeralnej, która pozwala na kompleksowe wsparcie Rodzin pogrążonych w żałobie. Zespół zaufanych i wykwalifikowanych pracowników każdego dnia angażuje się w posługę na rzecz Osób Zmarłych, zdejmuje z barków Klientów ciężar, jakim są przykre formalności i dodatkowe obowiązki. Misją firmy jest ukojenie bólu towarzyszącego Rodzinie w tych ciężkich chwilach. Firma, bazując na latach ciężkiej pracy i udzielaniu wsparcia Rodzinom, opracowała ofertę pozwalającą na zaspokojenie wszelkich jej potrzeb. Już od pierwszych chwil pomocny personel wypełnia wszystkie formalności urzędowe, kościelne, cmentarne, jak również te związane z zasiłkiem pogrzebowym.

Personel świadczy usługę całodobowego transportu Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji, zapewnia także przewóz ciała na terenie całego kraju i poza jego granicami. Kompleksowa oferta oznacza również wsparcie ze strony funeralnych florystek, doświadczonych w przygotowywaniu wieńców, wiązanek i innych kompozycji na zamówienie Rodzin. Firma współpracuje także z instrumentalistami zapewniającymi wzruszający i niezapomniany charakter ceremonii. Sala pożegnań jest dostosowywana pod indywidualne preferencje Klientów, dzięki czemu mogą w komforcie i dogodnych warunkach pożegnać bliską sercu osobę. Całość usług prezentowanych przez zakład pogrzebowy daje wszystkim Klientom pewność, że zostaną potraktowani godnie i z szacunkiem, a pogrzeb Osoby Zmarłej zostanie odprawiony z dostojeństwem i najwyższym majestatem. Każda ceremonia przygotowywana firmę należącą do Grupy Pogotowie Pogrzebowe reprezentuje klasę, powagę i odzwierciedla wszystkie najpiękniejsze emocje i uczucia.

Cmentarze na terenie Piotrkowa Trybunalskiego

W Piotrkowie Trybunalskim zlokalizowanych jest wiele cmentarzy, w tym kilka zabytkowych. Ciekawym miejscem jest cmentarz prawosławny, połączony z cmentarzami rzymskokatolickim i ewangelickim. Na mapie nekropolii znajduje się wiele nagrobków z XIX i XX wieku, groby prawosławnych duchownych czy też rosyjskich żołnierzy. Można tu znaleźć również zabytkową kaplicę Tatiany Andriejewej, również wpisaną do rejestru zabytków. Kolejnym miejscem wartym uwagi jest nowy cmentarz żydowski, powstały w latach 1791-1792. Można tu znaleźć nagrobki z napisami w języku polskim, hebrajskim, rosyjskim, a także niemieckim. Szczególną uwagę przykuwają zbiorowe mogiły ofiar Holocaustu. Kolejną nekropolią jest stary cmentarz rzymskokatolicki połączony z cmentarzem prawosławnym. Znaleźć tu można kaplicę cmentarną Karola Burgharda, a także Augusta i Katarzyny Jüttnerów.

Krematorium w Piotrkowie Trybunalskim

Wszystkie sprawdzone zakłady pogrzebowe, które działają w mieście Piotrków Trybunalski, oferują najwyższej jakości usługi kremacji, działając we współpracy z krematoriami znajdującymi się na terenie województwa łódzkiego.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe