fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy NEKROLOG Piła

ul. Żeleńskiego 48, 64-920 Piła

801 12 12 12

Organizujesz pogrzeb? Wybierz sprawdzony zakład pogrzebowy z Piły. Zadzwoń, pomożemy Ci ze wszystkim – 801 12 12 12.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Pile

Herb miasta PiłaPiła to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski nad rzeką Gwdą. Miasto jest siedzibą powiatu pilskiego w województwie wielkopolskim. Powierzchnia miasta wynosi 102,68km2, a jego populacja według ostatnich danych sięga 72 949 mieszkańców. Na terenie miasta znajduje się wiele przedsiębiorstw z zakresu napraw, handlu, budownictwa, a także przetwórstwa przemysłowego, co daje Pile miano jednego z większych ośrodków gospodarczych w województwie wielkopolskim. Znajduje się tu również filia firmy Philips Lighting Poland S.A. Piła jest węzłem kolejowym z sześcioma liniami kolejowymi, przez miasto przebiegają również drogi krajowe i wojewódzkie. Dodatkowo w Pile zlokalizowane jest lądowisko sanitarne oraz lotnisko.

Na mapie miasta znajduje się niewielka ilość zabytków, z powodu zaawansowanych zniszczeń w czasie wojny. Mimo to w Pile można znaleźć kilka budowli, między innymi sakralnych, godnych uwagi zwiedzającego. Kościół pw. Św. Rodziny w Pile jest neogotycką budowlą powstałą w 1912-1915 roku z cegieł i kamiennych fundamentów. We wnętrzu świątyni znajdują się organy koncertowe o charakterze romantycznym, jedyne w północnej części województwa. Warto odwiedzić także centrum Piły, na Placu Konstytucji 3 Maja znajduje się fontanna, Ławeczka Stanisława Staszica, a także Pomnik Rodła.

Ławeczka Stanisława Staszica i Pomnik Rodła - Plac Konstytucji 3 Maja w Pile

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe – Piła

Pogotowie Pogrzebowe w Pile zaufało zakładowi pogrzebowemu, który świadczy kompleksowe usługi funeralne na terenie Piły i powiatu pilskiego. Zakład Pogrzebowy Nekrolog Piła dokłada wszelkich starań, by każda Rodzina, która znajduje się w obliczu nieuniknionej okoliczności, uzyskała profesjonalną pomoc i wsparcie. Wykwalifikowana kadra pracowników otacza wszystkich Klientów opieką, zrozumieniem i zwykłą, ludzką życzliwością. Jej wsparcie obejmuje każdy etap związany z formalnościami urzędowymi, wystąpieniem o zasiłek pogrzebowy do ZUS lub KRUS, a także organizacją i obsługą godnej uroczystości pożegnalnej. Firma została wyposażona w specjalistyczne karawany renomowanych marek, dzięki czemu zarówno właściciele, jak i zespół zaufanych pracowników, mogą przez całą dobę świadczyć usługi eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Transport zwłok odbywa się z każdego wskazanego miejsca, niezależnie od tego, czy zgon nastąpił w domu, szpitalu, hospicjum czy jakiejkolwiek innej lokalizacji. Zakład Pogrzebowy pomaga także w przewozie Osoby Zmarłej na terenie całego kraju.

Zakład realizuje uroczystości katolickie oraz świeckie, tradycyjne z użyciem trumny oraz urnowe, poprzedzone kremacją. Zaplecze zostało wyposażone w trumny wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, między innymi z drewna dębowego i sosnowego. Klienci znajdą tu również niezbędne akcesoria funeralne, znicze, krzyże, tabliczki nagrobne, klepsydry i nekrologi. Firma wyróżniona przez Pogotowie Pogrzebowe współpracuje z profesjonalnymi instrumentalistami, dzięki czemu każdy pogrzeb bliskiej osoby ma niepowtarzający i pełen wzruszeń charakter. Za okazałą oprawę kwiatową uroczystości odpowiada zespół doświadczonych florystów funeralnych, wykonujących każdego dnia wieńce, wiązanki i inne kompozycje na indywidualne życzenie Rodziny. Dodatkowo firma prowadzi sprzedaż nagrobków wysokiej klasy oraz wykonuje je pod szczegółowe preferencje Rodziny. Usługi kamieniarskie świadczone są przez prawdziwych profesjonalistów od wielu lat. Ponadto, zakład pogrzebowy oferuje całoroczną opiekę nad grobami. Całość usług oferowanych przez zakład Pogotowia Pogrzebowego w Pile daje Rodzinom gwarancję uroczystości wykonanej z najwyższym majestatem i dostojeństwem.

Zakład Pogrzebowy Nekrolog Piła

Cmentarze na terenie Piły

Na mapie miasta znaleźć można kilka nekropolii, w tym dwie duże o charakterze wojskowym. Godną uwagi nekropolią jest cmentarz jeniecki w Pile-Leszkowie. Jest to miejsce pochówku ponad 2600 jeńców wojennych, zmarłych w niemieckim obozie jenieckim. Na terenie cmentarza postawiono pomniki, upamiętniajcie żołnierzy różnych narodowości i różnych wyznań. Pochowano tu między innymi żołnierzy polskich, litewskich, łotewskich, niemieckich i brytyjskich.

Krematorium w Pile

Na terenie miasta znajduje się jedna spopielarnia zwłok. Dzięki temu sprawdzone zakłady pogrzebowe w mieście Piła wykonują usługi kremacji w najwyższym standardzie, sprawnie i bezpiecznie, z poszanowaniem Osoby Zmarłej.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe