fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy SZEOL Ostrzeszów

Plac Borek 10, 63-500 Ostrzeszów

801 12 12 12

62 730 21 52

Zakład Pogrzebowy Szeol – Usługi pogrzebowe Ostrzeszów – całodobowa organizacja pogrzebów.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Ostrzeszowie

Herb miasta OstrzeszówOstrzeszów to niewielkie miasto położone w województwie wielkopolskim. Jego powierzchnia wynosi 12,13 km², a liczba mieszkańców to ponad 14 tysięcy osób. W mieście swoje siedziby mają zakłady produkcyjne, do których należą m.in.: Pollena Ostrzeszów S.A., Drop S.A., Ema-Elfa Sp. z o.o. czy PPHU Fumo Ostrzeszów Sp. z o.o.

W Ostrzeszowie krzyżuje się droga krajowa nr 11 i drogi wojewódzkie nr 444 i 449. Do najważniejszych zabytków należą: Zamek z Basztą Kazimierzowską, Klasztor pobernardyński, drewniany Kościół pw. św. Mikołaja czy Kościół NMP Wniebowziętej. Działalność religijną na terenie miasta prowadzi Kościół Rzymskokatolicki, Kościół Ewangelicko-Augsburski oraz Świadkowie Jehowy i Świecki Ruch Misyjny „Epifania”.

Sprawdzone zakłady pogrzebowe Ostrzeszów

Profesjonalne usługi pogrzebowe dla Pogotowia Pogrzebowego w Ostrzeszowie świadczy Zakład Pogrzebowy SZEOL Ostrzeszów. Pracownicy firmy dbają o to, aby spełnić wszystkie potrzeby i oczekiwania bliskich Osoby Zmarłej. Są dla nich dyspozycyjni każdego dnia, przez całą dobę, natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia przewiozą Osobę Zmarłą do chłodni. Pomogą także w dopełnieniu formalności urzędowych oraz ustalą istotne kwestie w parafii i u zarządcy wybranego cmentarza. Zakład pogrzebowy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Klientów, realizuje każdą formę pochówku. Wykonuje pogrzeby klasyczne z trumną, urnowe poprzedzone kremacją ciała, katolickie oraz w innych obrządkach religijnych, a także ceremonie bezwyznaniowe.

Pracownicy zakładu do każdej osoby podchodzą indywidualnie, każdy pogrzeb wykonują z najwyższym zaangażowaniem, skrupulatnością i z poszanowaniem Osoby Zmarłej na każdym etapie przygotowania ceremonii ostatniego pożegnania.

Cmentarze w Ostrzeszowie

Cmentarz Parafii pw. NMP Wniebowziętej mieści się przy ulicy Tadeusza Kościuszki. Na terenie miasta, w miejscu dawnego cmentarza ewangelickiego można także zobaczyć wiele nagrobków ozdobionych różnorodnymi motywami. Nekropolia prawdopodobnie powstała pod koniec XVIII wieku. Również pod koniec XVIII wieku na terenie Ostrzeszowa został założony cmentarz żydowski, jednak w czasie hitlerowskiej okupacji został całkowicie zdewastowany.

Krematorium w Ostrzeszowie

Najbliższe krematorium znajduje się w Kaliszu. Z uwagi na niewielką odległość zakłady pogrzebowe z miasta Ostrzeszów mogą zapewnić profesjonalne, a także bezpieczne i sprawne wykonanie usługi kremacji.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe