fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM Ostrowiec Świętokrzyski

ul. Polna 3, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

801 12 12 12

517 239 674

W tak ciężkich chwilach każdy Klient może liczyć na niezawodne wsparcie ze strony pracowników.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Ostrowcu Świętokrzyskim

Herb miasta Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOstrowiec Świętokrzyski jest miastem położonym w województwie świętokrzyskim nad rzeką Kamienną, prawa miejskie uzyskał w roku 1613. Według ostatnich danych liczba ludności wynosi ponad 64 tys. mieszkańców, natomiast powierzchnia to 46,43 km². Miasto podzielone jest na 20 osiedli, każde z nich posiada Samorządową Radę Osiedlową, która ma za zadanie wspierać działalność Rady Miasta. Ostrowiec słynie z dobrze rozwiniętego przemysłu odzieżowego i hutniczego. W mieście ma swoją siedzibę największy zakład przemysłowy województwa świętokrzyskiego – Huta Ostrowiec.

Zabytki w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zabytki sakralne

  • Kościół parafialny pw. św. Michała Archanioła, który powstał na początku XVII wieku,
  • Kościół parafialny pw. św. Stanisława Biskupa, który został wybudowany w 1700 roku, w stylu barokowym,
  • Kościół pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusowego, który został wybudowany w 1932 roku, w stylu zakopiańskim, z drewna,
  • a także pozostałości cmentarza żydowskiego.

Zabytki architektury świeckiej

  • Zespół Pałacowo-Parkowy, który obecnie stanowi siedzibę Muzeum Historyczno-Archeologiczne,
  • zajazd pocztowy z XVIII/XIX wieku, a także budynek poczty przy alei 3 maja z XX wieku,
  • dworzec kolejowy wybudowany pod koniec XIX wieku.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe Ostrowiec Świętokrzyski

W Ostrowcu Świętokrzyskim dla Pogotowia Pogrzebowego profesjonalne usługi pogrzebowe świadczy firma funeralna z wieloletnim doświadczeniem i tradycjami. Zakład Pogrzebowy Elizjum Ostrowiec Świętokrzyski niesie pomoc już od ponad 25 lat. W tych ciężkich chwilach każdy Klient z Ostrowca i okolic może liczyć na niezawodne i niezwłoczne wsparcie ze strony zaangażowanych pracowników. Zakład pomaga w każdej kwestii formalnej i organizacyjnej – służy pomocą w dopełnieniu wszelkich spraw w urzędzie, kancelarii parafialnej czy u zarządcy cmentarza. Po uzyskaniu stosownego pełnomocnictwa kadra firmy może również pomóc w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego.

Firma przez całą dobę może wykonać usługę przewozu Osoby Zmarłej z każdego wskazanego miejsca na terenie całej Polski. Dodatkowo w razie potrzeby, zajmie się sprowadzeniem ciała z zagranicy, uzyskując i wypełniając przy tym wszystkie wymagane na granicach formalności. Ponadto zakład pogrzebowy w Ostrowcu Świętokrzyskim zapewnia stosowną atmosferę ceremonii poprzez okazałą oprawę kwiatową oraz muzyczną pogrzebu.

Pogrzeby Ostrowiec

W siedzibie zakładu znajdziemy wszelkie niezbędne akcesoria konieczne do wykonania godnego pogrzebu – trumny, urny, utensylia funeralne, a także szereg dewocjonaliów. Zakład Usług Pogrzebowych w Ostrowcu Świętokrzyskim specjalizuje się zarówno w przygotowywaniu pogrzebów tradycyjnych, jak i poprzedzonych kremacją, w każdym obrządku wyznaniowym, a także w ceremoniale świeckim. Każda ceremonia ostatniego pożegnania realizowana jest z szacunkiem oraz pełnym zaangażowaniem, bez względu na jej charakter czy też status finansowy osób, które organizują pogrzeb.

Usługi Cmentarne realizowane przez sprawdzony Zakład Pogrzebowy w Ostrowcu

Dodatkowo firma, która współpracuje z Pogotowiem Pogrzebowym na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic zapewnia kompleksowe usługi cmentarne. Na Państwa życzenie może wykupić plac pod nowy grób i przygotować go do pochówku. Wykonuje nagrobki – groby ziemne, a także murowane do pochówków tradycyjnych oraz urnowych. Ponadto oferuje opiekę nad istniejącymi już grobami, zakład jest też administratorem wielu cmentarzy w okolicy.

Cmentarze w Ostrowcu Świętokrzyskim

Przy ulicy Długiej 8 w Ostrowcu Świętokrzyskim mieście się Cmentarz Komunalny. Przy ulicy Denkowskiej natomiast znajduje się Cmentarz Ostrowiecki przy Parafii św. Michała – na nekropolii pochowanych jest wiele osób zasłużonych dla miasta.

Krematorium w Ostrowcu Świętokrzyskim

Wszystkie zakłady pogrzebowe prowadzące działalność w mieście Ostrowiec Świętokrzyski, współpracują z krematoriami mieszczącymi się na terenie województwa świętokrzyskiego np. z krematorium w Skarżysku-Kamiennej.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe