Historia Zakładu Pogrzebowego Styks

Firma pogrzebowa od początku swojego istnienia stawia przede wszystkim na wysoką jakość świadczonych usług. Właściciele skrupulatnie dobierają pracowników tak, by były to osoby odpowiedzialne, rzetelne oraz empatyczne. Kierując się swoją wiedzą oraz doświadczeniem zdobywanym na przestrzeni lat, pracownicy starają się do każdej Rodziny podchodzić z wyrozumiałością i spełniać wszystkie życzenia związane z pochówkiem. Za swój priorytet uznają ceremonię pogrzebową wykonaną w wyjątkowej atmosferze, pełną dostojności i godności. Kolejną ważną kwestią jest kompleksowe wykonanie usługi, tak by Rodzina, korzystając z usług firmy, spotkała się z pełnym wsparciem i opieką. Zakład Pogrzebowy STYKS stara się wypełniać swój obowiązek najlepiej jak to możliwe. Zdając sobie sprawę, jak ważny jest to moment w życiu każdej Rodziny, zawsze dążą do tego, aby ostatnie pożegnanie zostało zapamiętane na całe życie. Usługi świadczone są profesjonalnie, zawsze z jednakowym zaangażowaniem.

Zakład Pogrzebowy Styks

 

Oferta Domu Pogrzebowego Styks

Korzystając z usług Zakładu Pogrzebowego STYKS, mogą być Państwo pewni, że zostaniecie otoczeni opieką i wsparciem na każdym etapie przygotowania pochówku. Doświadczona oraz pełna empatii kadra pracownicza zawsze stara przygotować ofertę w taki sposób, aby w całości spełniała oczekiwania najbliższych. Poza samym charakterem oraz przebiegiem ceremonii równie ważne są kwestie finansowe. Pracownicy w taki sposób dobierają usługi, aby mieściły się w możliwościach finansowych Rodziny, firma względem cen rynkowych charakteryzuje się konkurencyjnymi propozycjami. Kierując się doświadczeniem, zawsze uważnie słuchają Rodzin, które zwracają się o pomoc. Już podczas pierwszego spotkania starają się ustalić wszystkie szczegóły tak, aby nie niepokoić najbliższych w późniejszych dniach, a umożliwić spokojne przeżywanie żałoby. Zakład świadczy swoje usługi na terenie całego powiatu brzeskiego w województwie opolskim oraz na terenie Opola. Zachęcamy do sprawdzenia terenu działania firmy pogrzebowej STYKS również na innym terenie – Zakłady Pogrzebowe Opolskie.

W ofercie firmy znajduje się kompleksowa organizacja ceremonii pogrzebowej. Zakład zajmuje się całodobowym transportem Osób Zmarłych, pracownicy niezwłocznie po odebraniu od Państwa zgłoszenia (warunkiem jest posiadany komplet dokumentów) dojadą pod wskazany adres i przewiozą Osobę Zmarłą do chłodni. Niezależnie czy będzie to dom prywatny, dom opieki społecznej, szpital, hospicjum czy inne miejsce. Firma posiada również auto-chłodnie dzięki której jest możliwy przewóz krajowy oraz międzynarodowy.

Pracownicy zdają sobie sprawę, jak trudny jest to czas w życiu każdego człowieka, dlatego zawsze starają się dopełnić wszystkich formalności w imieniu najbliższych. Zajmą się złożeniem wniosku o zasiłek pogrzebowy. Istnieje również możliwość kredytowania pogrzebu w ramach zasiłku. Dodatkowo wezmą na siebie dopełnienie innych kwestii formalnych związanych czy to z kancelarią parafialną, czy z biurem administracji cmentarza.

Zakład Pogrzebowy STYKS zajmuje się organizacją każdego rodzaju pochówku, niezależnie, czy będzie to pochówek tradycyjny z trumną, czy urnowy poprzedzony kremacją. Firma zajmie się również przygotowaniem całej niezbędnej do procesu spopielenia zwłok, dokumentacji. Ceremonie pogrzebowe odbywają się w każdym preferowanym przez Rodzinę obrządku, również świeckim.

Zakład Pogrzebowy Styks

Profesjonalna  kadra pracownicza zajmie się przygotowaniem osoby zmarłej do pochówku. Posiadane w tej dziedzinie certyfikaty specjalistycznego szkolenia zorganizowanego przez HYGECO POLSKA są gwarancją jakości. Szkolenia obejmowały tematykę: tanatokosmetyki, toalety pośmiertnej oraz tanatologii ogólnej. Priorytetem dla pracowników jest wypełnić ostatnie chwile pożegnania Osoby Zmarłej z najbliższymi, pozostającymi w żałobie, szacunkiem, wyrozumiałością oraz godnością.

Firma stale dba o poszerzanie asortymentu czy zaplecze techniczne tak, by stale podnosić jakość świadczonych usług. W ofercie Zakładu Pogrzebowego STYKS znajdziecie Państwo szeroki wybór różnego asortymentu, zaczynając od oprawy florystycznej, a co za tym idzie wieńców, wiązanek pogrzebowych czy bukietów. W ofercie znajduje się również bogaty wybór krzyży, tabliczek zarówno metalowych, jak i plastikowych. Nie musicie się Państwo martwić o wybór trumien, urn czy sarkofagów, ponieważ właściciele firmy stale dbają, aby dać możliwość szerokiego wyboru. Dodatkowo pracownicy zajmą się zarówno przygotowaniem, jak i umieszczeniem we wskazanych miejscach klepsydr i nekrologów.

Poza usługami związanymi wyłącznie z samym przygotowaniem ceremonii pogrzebowej firma zajmuje się również ekshumacją. Kadra pracownicza zadba o dopełnienie wszystkich formalności. Przewiezie Osobę Zmarłą na nowe miejsce oraz dokona ponownego pochówku.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Styks

Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, niezależnie, czy jest to dzień roboczy, czy wolny od pracy. Główne biuro firmy mieści się w Opolu przy ul. Witosa 1 – Zakłady Pogrzebowe Opole.  Drugi oddział, gdzie również możecie Państwo dopełnić formalności, znajduje się w Lewinie Brzeskim przy ul. Konopnickiej 3. W biurze firmy będziecie Państwo mogli ustalić wszystkie szczegóły pochówku oraz dopełnić niezbędnych formalności. Pracownicy przeprowadzą Państwa przez każdy etap organizacji, odpowiedzą na wszystkie pytania i poradzą sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi sytuacjami.