Historia i zadania firmy – Zakład Pogrzebowy Styks

Zakład Pogrzebowy STYKS świadczy kompleksowe usługi funeralne od 1992 roku. Od początku działalności stawia na wysoką jakość i spełnienie wszelkich oczekiwań każdej Rodziny zgłaszającej się po pomoc. Sumienna posługa na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Bliskich to misja właścicieli i pracowników zakładu. Bogate doświadczenie i cenna wiedza z zakresu branży funeralnej, wykorzystywane są w firmie każdego dnia, by nieść pomoc w najwyższym standardzie. Dzięki zaangażowaniu pracowników i empatii, z jaką pochodzą do każdego człowieka, firma zyskała miano godnej zaufania. Świadczą o tym pozytywne opinie od Rodzin z terenu województwa opolskiego. Każdy, kto doświadcza utraty Bliskiej Osoby, może być pewien, że w firmie doświadczy troski, zrozumienia oraz niezwykłej życzliwości w tych ciężkich chwilach.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Styks

Zakład Pogrzebowy STYKS oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi funeralne, pozwalające na organizację i obsługę uroczystości pożegnalnej, bez zmartwień o przykre formalności i dodatkowe obowiązki. Zakład bierze na swoje barki każdy aspekt związany z przygotowaniem uroczystości pożegnalnej. Personel dba, aby ceremonia była pełna godności, dostojności i klasy. Doskonałe przygotowanie pod każdym względem sprawia, że Klienci mogą skupić się na spokojnym przeżyciu żałoby, bez zmartwień o kwestie organizacyjne. Pomoc zaangażowanych pracowników zaczyna się już od pierwszych rozmów z Rodziną. Na podstawie stosownego upoważnienia personel wypełnia w jej imieniu wszystkie niezbędne formalności. Odbywa się to zarówno w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, u zarządcy cmentarza, jak i w instytucjach odpowiedzialnych za przyznawanie zasiłku pogrzebowego. Poza formalnościami i rozliczeniem pochówku w ramach zasiłku firma oferuje każdemu Klientowi pomoc w dokumentacji związanej z ekshumacją oraz kremacją.

Kompleksowe usługi ze strony obsługi oznaczają również całodobową eksportację Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Zakład jest wyposażony w specjalistyczne karawany, samochody dostosowane wyłącznie do przewozu Osób Zmarłych. Firma realizuje usługi przewozu na terenie kraju oraz transportu międzynarodowego, z zachowaniem wszelkich wymogów technicznych i sanitarnych. Auto-chłodnia i doskonała znajomość przepisów i procedur daje każdej Rodzinie pewność, że wszystko odbędzie się sprawnie i w stu procentach bezpiecznie. Personel zakładu przygotowuje Osobę Zmarłą do pochówku, zapewnia elegancką odzież pośmiertną, a także wykonuje czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej. Całość prezentowanych usług jest gwarancją nienagannej i schludnej prezencji Bliskiej naszemu sercu Osoby. Każdy pochówek wykonany jest z najwyższym majestatem i dbałością o detale.

Obsługa zakładu prowadzi fachowe doradztwo w zakresie doboru eleganckiej urny, trumny czy też sarkofagu. Wszystkie produkty ujęte w ofercie wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, pochodzą od czołowych producentów krajowych i zagranicznych. Istnieje także możliwość kupienia na miejscu wszystkich niezbędnych akcesoriów funeralnych, zniczy, nekrologów, modlitewników, krzyży i tabliczek.

Firma bierze na swoje barki również kwestię oprawy kwiatowej uroczystości. Dzięki współpracy z doświadczonymi florystami każda Rodzina może dokonać łatwego wyboru wieńca, wiązanki, stroika, a także innej kompozycji kwiatowej. Właściciele oferują również usługi foto-video, dla Osób, które nie mogą wziąć udziału w uroczystości.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Styks

Zakład Pogrzebowy STYKS posiada biura w dwóch lokalizacjach. Pierwsze znajduje się w Opolu przy ulicy Witosa 1, drugie natomiast w Lewinie Brzeskim przy ulicy Konopnickiej 3. Firma funkcjonuje całodobowo i we wszystkie dni tygodnia – również w niedziele i święta. Zachęcamy także do sprawdzenia szczegółów współpracy zakładu z Grupą Pogotowie Pogrzebowe w największym mieście województwa – zakłady pogrzebowe Opole.