fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy PTAK Opole Lubelskie

ul. Długa 78, 24-300 Opole Lubelskie

801 12 12 12

784 559 198

Zakład Pogrzebowy Ptak świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w Opolu Lubelskim.

Zobacz

Zakład Pogrzebowy Opole Lubelskie – całodobowe usługi pogrzebowe Opole Lubelskie 801 12 12 12

Zakład Pogrzebowy Ptak z Opola Lubelskiego, należący do Grupy Pogotowie Pogrzebowe, zapewnia wszechstronne usługi funeralne na terenie nie tylko miasta – Opole Lubelskie, ale i jego okolic.

Herb miasta Opole LubelskieOpole Lubelskie to miasto znajdujące się w województwie lubelskim. Stanowi siedzibę powiatu opolskiego i leży w Kotlinie Chodelskiej. Jego obszar zajmuje powierzchnię 15,12 km² i zamieszkiwany jest przez około 8 tysięcy mieszkańców. Miasto słynie w okolicy z wysoko rozwiniętego przemysłu spożywczego. Na jego terenie siedzibę mają m.in.: zakład przetwórstwa owoców, mleczarnia, a także producent znanych cukierków.

Do najważniejszych zabytków Opola Lubelskiego należą: Pałac Lubomirskich, budynek Ratusza, dawnej cukrowni, a także znajdujące się przy Nowym i Starym Rynku Zajazdy. Znaczące miejsce na zabytkowej mapie miasta zajmuje również Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Zespół Klasztorny Pijarów, a także najstarszy w Polsce cmentarz parafialny.

Pogotowie Pogrzebowe w Opolu Lubelskim

Zakład Pogrzebowy Ptak rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Opolu Lubelskim ma wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebów. Zakład Pogrzebowy PTAK Opole Lubelskie na terenie całego powiatu opolskiego zapewnia Rodzinom Osób Zmarłych wszechstronną pomoc okołopogrzebową. Dzięki swej wieloletniej obecności, a także wysokiej jakości świadczonych usług, Rodziny Zmarłych mogą być pewne, że trafiły pod opiekę rzetelnego i profesjonalnego zakładu. Firma zgodnie z ich życzeniem zorganizuje piękne i niepowtarzalne pożegnanie ich najbliższych. Wykona zarówno pogrzeb o charakterze tradycyjnym, jak i połączony z kremacją.

Usługi pogrzebowe Ptak – pomoc w organizacji pogrzebu

Zakład Pogrzebowy Ptak to kompetentni, doświadczeni i empatyczni pracownicy. Pomogą Państwu nie tylko w zaplanowaniu przebiegu pogrzebu, ale również w dopełnieniu wymaganych spraw formalnych w instytucjach państwowych czy też w parafiach bądź u zarządców cmentarza. Osobie Zmarłej zapewnią natomiast profesjonalne usługi tanatokosmetyczne, a pożegnaniu nadadzą niepowtarzalny charakter, dzięki pięknej oprawie florystycznej i muzycznej. Personel zakładu pozostaje do dyspozycji Klientów przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia, aby w razie potrzeby nieść Państwu pomoc i wsparcie, a także zająć się natychmiastową eksportacją Zmarłego.

Cmentarze na terenie Opola Lubelskiego

Mieszczący się przy ulicy Cmentarnej 39 Cmentarz parafialny w Opolu Lubelskim jest najstarszą w Polsce, zlokalizowaną poza murami miasta, nekropolią. Założony w 1772 roku, w jego centralnej części znajduje się kaplica grobowa rodziny Kleniewskich ze słynnym obrazem przedstawiającym Przemienienie Pańskie. W 2014 roku przy tej samej ulicy został otwarty nowy, monitorowany Cmentarz Komunalny. Jego administratorem jest Opolskie Przedsiębiorstwo Komunalne. Na terenie miasta znajduje się jeszcze, zajmujący powierzchnię 2 ha, Cmentarz żydowski, na którym do dnia dzisiejszego zachowanych zostało zaledwie kilka fragmentów macew.

Czy w Opolu Lubelskim jest krematorium?

W Opolu Lubelskim nie ma krematorium, najbliższe znajduje się w miejscowości Czerniejów. Jego dogodne, niedalekie położenie od miasta oraz świadczona tam całodobowo usługa kremacji, sprawia, że proces spopielenia realizowany jest szybko, bezpiecznie i bez zbędnych formalności.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe