fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy IN MEMENTO Oleśnica

ul. 3 Maja 53, 56-400 Oleśnica

801 12 12 12

71 314 95 24

Priorytetem jest kompleksowa obsługa klienta, z uwzględnieniem wszelkich jego życzeń i oczekiwań.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Oleśnicy

Oleśnica herb miastaOleśnica to, posiadające od 1255 roku prawa miejskie, miasto wchodzące w skład aglomeracji wrocławskiej. Stanowi siedzibę powiatu oleśnickiego na Dolnym Śląsku. Wśród rodowitych mieszkańców Oleśnica często nazywana jest miastem wież i róż. Bowiem patrząc z lotu ptaka na panoramę miasta, ujrzymy tam siedem wież, ponadto na jego obszarze występują liczne nasadzenia róż.

Oleśnica słynie z wielu zabytków, a także urokliwych parków, które sprzyjają relaksowi na świeżym powietrzu. Cieszącym się największą popularnością miejscem na terenie miasta jest renesansowy Zamek Książąt Oleśnickich. Wokół zamku ciągnie się okazały park z licznymi stawami, który stanowi istny raj dla wielbicieli pieszych i rowerowych wycieczek, a latem jest to miejsce wielu imprez kulturalnych. Sympatycy budowli sakralnych koniecznie odwiedzić powinni Bazylikę Mniejszą pw. Św. Jana Ewangelisty Apostoła. Połączona jest krytym gankiem z pałacem, posiada barokowy ołtarz oraz rozległe, podziemne krypty. Wart uwagi jest także odrestaurowany w 2005 roku Kościół Św. Trójcy przy ulicy Okrężnej. Pozostałymi charakterystycznymi punktami na mapie Oleśnicy są:

  • znajdująca się na Rynku – Kolumna Zwycięstwa,
  • Pomnik Fryderyka Chopina przy Domu Wdów,
  • Kolumna Złotych Godów przy placu Książąt Śląskich,
  • a także usytuowany w Parku Klonowym, Kamień Pamięci Pokoleń.

Zaufane Zakłady Pogrzebowe w mieście Oleśnica

Na terenie miasta Pogotowie Pogrzebowe współpracuje z firmą Zakład Pogrzebowy In Memento Oleśnica, której właścicielami jest rodzina Jakubowskich. Zakład ten od 1997 roku oferuje swe profesjonalne usługi pogrzebowe Klientom, zapewniając Im wysoką jakość obsługi oraz kompleksowe wsparcie we wszystkich sprawach formalnych związanych z pogrzebem. Firma ta organizuje pogrzeby kremacyjne (urnowe) oraz tradycyjne z trumną, zarówno w obrządku religijnym, które wyznawcą był Zmarły, jak i uroczystości świeckie, które prowadzi wykwalifikowany mistrz ceremonii.

Firma pogrzebowa Jakubowski to nie tylko kompetentni i pełni empatii pracownicy, ale też nowoczesna baza logistyczną. Dzięki temu przez całą dobę realizowane są miejscowe eksportacje oraz krajowe przewozy Osób Zmarłych lub Ich prochów. Personel firmy pomoże Państwu także w momencie, gdy konieczne będzie przeprowadzenie procesu ekshumacji czy wybudowanie grobowca. Firma znana jest w okolicy również jako producent wysokiej jakości nagrobków, których modele, surowce i kolorystyka dobierane są indywidualnie do preferencji każdego Klienta. Jeżeli więc szukacie Państwo kompleksowej pomocy ze strony rzetelnego zakładu pogrzebowego, który dokładnie zrozumie Wasze oczekiwania i zadba o całokształt towarzyszących pożegnaniu spraw, zapraszamy do skorzystania z usług firmy Pogotowia Pogrzebowego w Oleśnicy.

Cmentarze na obszarze Oleśnicy

Na terenie miasta zlokalizowane są trzy nekropolie komunalne. Znajdują się one przy ulicach: Cmentarnej, Wojska Polskiego oraz Wileńskiej i należą do zarządu Miejskiej Gospodarki Komunalnej. Dodatkowo na terenie miasta znajdują się obecnie nieczynne już cmentarze – Cmentarz Żydowski, a także Cmentarz Żołnierzy Armii Radzieckiej.

Krematorium w mieście Oleśnica

W Oleśnicy nie istnieje obecnie żadna spopielarnia zwłok. Zakłady pogrzebowe z miasta Oleśnica korzystają w zakresie kremacji z usług firm znajdujących się w innych miejscowościach Dolnego Śląska.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe