fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy EPITAFIUM Myszków

ul. Skargi 9, 42-360 Poraj

801 12 12 12

506 148 634

Zakład Pogrzebowy Epitafium dba o najwyższą jakość usług pogrzebowych.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Myszkowie

Herb miasta MyszkówMyszków jest to miasto na prawach powiatu, położone w województwie śląskim nad rzeką Wartą. Zajmuje powierzchnię 74 km². Liczba ludności miasta wynosi ponad 32 tys. mieszkańców. Myszków od setek lat związany był z przemysłem metalurgicznym. Wpływały na to złoża rud żelaza, z których już w XVIII wieku wytapiano stal. Na terenie miasta działa Myszkowska Fabryka Naczyń Emaliowanych Światowit. Firma powstała na początku XX wieku, a w czasie II Wojny Światowej Niemcy produkowali w niej części do samolotów. Obecnie działa w ograniczonym zakresie, produkując naczynia cynkowane, garnki, sprzęt AGD i inne podobne artykuły. Historycznie na terenie miasta działały liczne cechy szewców, aktualnie w Myszkowie oraz Żarkach znajduje się wiele mniejszych firm zajmujących się produkcją obuwia lub komponentów do tego niezbędnych. Do najważniejszych zabytków architektonicznych należą między innymi:

  • XIX-wieczny dworzec kolejowy,
  • Pałac Augusta Schmelzera,
  • zabytkowe hale fabryczna dawnego Wartexu,
  • a także wiele budowli sakralnych.

Sprawdzony Zakład Pogrzebowy w Myszkowie

Swoje profesjonalne usługi funeralne dla Pogotowia Pogrzebowego w Myszkowie świadczy rzetelna firma z wieloletnim doświadczeniem. Zakład Pogrzebowy EPITAFIUM Myszków istnieje od 1991 roku. Zapewnia kompleksową i profesjonalną realizację usług z należytym poszanowaniem Osoby Zmarłej i jej Rodziny. Pracownicy firmy dyspozycyjni są całodobowo, przez wszystkie dni tygodnia, co daje gwarancję natychmiastowego udzielenia pomocy. Klienci mogą mieć pewność, że wszystkie zlecone usługi zostaną wykonane skrupulatnie, w możliwie najkrótszym czasie. Misją zakładu od początku działalności jest zapewnienie godnej i pełnej szacunku ceremonii ostatniego pożegnania.

Kompetentni pracownicy przez całą dobę świadczą usługi odbioru zwłok z domów i innych wskazanych miejsc na terenie województwa. Ponadto oferują też transport krajowy i międzynarodowy. Ciało Osoby Zmarłej eksportowane jest do nowoczesnej chłodni, jaką posiada zakład. Personel służy również pomocą, jeśli chodzi o dopełnienie wszelkich kwestii formalnych. Na życzenie Rodziny oraz w jej imieniu występuje do odpowiedniego urzędu o przyznanie należnych zasiłków i świadczeń. Pomaga również w sprawach organizacyjnych w kancelarii parafialnej oraz u zarządcy cmentarza. Firma zajmuje się też przygotowaniem nekrologów oraz jeżeli zachodzi taka potrzeba, ich rozwieszaniem.

Dom pogrzebowy organizuje uroczystości różnych wyznań oraz świeckie, możliwe jest przygotowanie ceremonii bezwyznaniowej przez mistrza ceremonii. Zakład pogrzebowy ma bogate doświadczenie nie tylko w organizacji pogrzebów tradycyjnych, ale też pochówków urnowych. W siedzibie zakładu dostępny jest szeroki asortyment utensyliów funeralnych – trumny, urny, relikwiarze, krzyże oraz wszelkie inne niezbędne akcesoria. Firma kompleksowo zajmuje się oprawą kwiatową oraz muzyczną uroczystości. Oferuje możliwość wynajęcia autokaru bądź busa dla uczestników ceremonii. Możliwe jest bezgotówkowe rozliczenie wszystkich kosztów pogrzebu w ramach zasiłku ZUS, KRUS i MSWiA. Ponadto firma świadczy usługi ekshumacji, na terenie województwa śląskiego, a także oferuje możliwość opieki nad grobami. Zdobywane przez prawie 30 lat doświadczenie pozwala zakładowi oferować najwyższej jakości usługi.

Cmentarze na terenie Myszkowa

Na terenie Myszkowa funkcjonuje cmentarz parafialny przy ulicy Sikorskiego, cmentarz parafialny przy ulicy Wyzwolenia, a także cmentarz komunalny przy ulicy Jana Pawła II. Dodatkowo istnieją cmentarze parafialne w Mrzygłodzie oraz w dzielnicy Nowa Wieś.

Krematorium w Myszkowie

Na terenie Myszkowa nie działa żadne krematorium. Każdy zakład pogrzebowy w Myszkowie, który posiada w swojej ofercie profesjonalne usługi kremacji współpracuje z pobliskimi krematoriami zlokalizowanymi w województwie śląskim.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe