fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA Mysłowice

ul. Mikołowska 9, 41-400 Mysłowice

801 12 12 12

32 222 65 65

Dom Pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA istnieje na śląskim rynku funeralnym od 1985 roku.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Mysłowicach

Mysłowice są miastem na prawach powiatu, usytuowane w południowej Polsce nad rzeką Przemszą, w województwie śląskim. Z Pogotowiem Pogrzebowym współpracują liczne zakłady pogrzebowe śląskie, które świadczą usługi zarówno na terenie tego województwa, jak i całego kraju.  Powierzchnia miasta to 65,62 km2, natomiast liczba ludności, jak wskazują dane z Głównego Urzędu Statystycznego z 2020 roku, wynosi 74 601 mieszkańców. Najstarszym, istniejącym do dziś budynkiem w Mysłowicach jest Kościół Farny Pod Wezwaniem Narodzenia Najświętszej Marii Panny, wzniesiony ok. XIV wieku. Na terenie miasta działają trzy muzea: Centralne Muzeum Pożarnictwa, Muzeum Misyjne i Muzeum Miasta Mysłowice. Do rejestru zabytków wpisany jest zespół budynków mieszkalnych Bauverein, położony przy ulicy Mikołowskiej, uznany za cenny zespół zabudowy mieszkalnej z XX wieku. W Mysłowicach działa dwanaście parafii rzymsko-katolickich, parafia ewangelicko-augsburska, Kościół Boży w Chrystusie oraz cztery zbory Świadków Jehowy. Przez Mysłowice przebiega autostrada A4 oraz droga ekspresowa S1, ułatwiające podróż do wielu miast Polski między innymi do Warszawy, Wrocławia, czy Krakowa. Miasto połączone jest siecią dróg, linii autobusowych, tramwajowych i kolejowych z innymi miastami Aglomeracji Górnośląskiej.

Sprawdzony Zakład Pogrzebowy w Mysłowicach

Pogotowie Pogrzebowe współpracuje w Mysłowicach z zakładem, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej, świadcząc wysokiej jakości usługi oraz kompleksową pomoc w trudnych chwilach straty bliskiej osoby. Zakład Pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA Mysłowice działa w Mysłowicach od roku 1985. Od początku wejścia na rynek firma dba o wysoką jakoś oferowanych usług, a także stale poszerza i udoskonala ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Firma działa nie tylko na obszarze Mysłowic, czy w rejonie Górnego Śląska, ale na terenie całego kraju. Firma niemalże od początków działalności zajmuje się międzynarodowym transportem zwłok z całej Europy, korzystając przy tym z pomocy ambasad, konsulatów polskich oraz zaprzyjaźnionych firm. W latach 90., jako jedna z pierwszych firm w Polsce zaczęła świadczyć usługi kremacyjne. Obecnie zakład współpracuje ze spalarniami z Rudy Śląskiej, Dąbrowy Górniczej, Żor, Katowic czy Bytomia. Firma swoją ofertą obejmuje pomoc w przygotowaniu wszelkich formalności związanych z organizacją pochówku, oprawy muzycznej, oprawy kwiatowej. Zakład pogrzebowy świadcząc usługi nieprzerwanie od wielu lat, jest w stanie polecić fotografa i zaprzyjaźnione restauracje. Na życzenie klientów firma wypożycza autokar, aby dowieźć uczestników ceremonii w wyznaczone miejsce. W siedzibie zakładu można wybrać trumnę lub urnę z kilkudziesięciu dostępnych modeli, uwzględniając preferencje oraz możliwości finansowe. Pomoc na każdym etapie organizacji pochówku zapewnia wysoce wykwalifikowana kadra pracowników. Na miejscu istnieje możliwość rozliczenia bezgotówkowego, co bardzo często jest dużym ułatwieniem. Pracownicy służą radą przez całą dobę, zarówno w siedzibie zakładu, jak i telefonicznie. W sytuacjach, kiedy klienci nie mogą osobiście dotrzeć do zakładu, po wstępnych ustaleniach telefonicznych, we wskazane przez klientów miejsce, zostaje oddelegowany pracownik firmy. Zakład Pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA posiada również, własne chłodnie i kaplice pożegnalne,  oraz dysponuje nowoczesnymi, ekskluzywnymi samochodami, służącymi do przewozu zwłok. Pracownicy zajmują się organizacją pogrzebów tradycyjnych oraz urnowych. W ofercie firmy jest również wykonywanie ekshumacji.

Cmentarze na terenie Mysłowic

Oprócz cmentarzy parafialnych w Mysłowicach istnieje nieczynny już Cmentarz Żydowski, założony w 1864 roku. Usytuowany jest w dzielnicy Piasek, po dziś dzień zachowało się na nim około 100 nagrobków. Został zamknięty w roku 1963.

Krematorium w Mysłowicach

Miasto nie dysponuje własnym krematorium, natomiast wszystkie zakłady pogrzebowe oferujące w swoich usługach kremacje, współpracują ze spalarniami z pobliskich miast województwa śląskiego.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe