fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy CAŁEW Mogilno

ul. Kościuszki 7, 88-300 Mogilno

801 12 12 12

52 315 51 79

Zakład Pogrzebowy Mogilno – całodobowa, profesjonalna pomoc w organizacji pogrzebu.

Zobacz

Sprawdzone zakłady pogrzebowe w Mogilnie

Rekomendowanym zakładem pogrzebowym na tym terenie jest Zakład Pogrzebowy CAŁEW Mogilno. Świadczy on kompleksowe i profesjonalne usługi pogrzebowe w powiecie mogileńskim. Wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej pozwala na profesjonalną organizację pogrzebu. Priorytetem dla pracowników jest zapewnienie Rodzinie będącej w żałobie możliwości skupienia się na godnym przeżywaniu żałoby i spokojnym pożegnaniu ze Zmarłym. Pracownicy zakładu przejmują wszystkie ciążące obowiązki i formalności związane z organizacją pogrzebu, konieczne do dopełnienia w urzędach oraz innych powiązanych instytucjach.

Dom Pogrzebowy przygotowuje pogrzeby tradycyjne zarówno świeckie, jak i wyznaniowe, Zmarły składany jest do grobu w tradycyjnej trumnie, ale także jest możliwość pochówku w urnie, po wcześniejszej kremacji ciała. Dzięki temu, że zakład jest dostępny całodobowo, pracownicy od razu po otrzymaniu informacji realizują usługę transportu zwłok z każdego wskazanego miejsca. Firma dysponuje nowoczesną flotą karawanów, spełniają one wszystkie standardy techniczne, które umożliwiają bezpieczny i sprawny transport zwłok. Dom Pogrzebowy CAŁEW posiada również własną kwiaciarnię, dzięki czemu jest w stanie zaoferować wysokiej jakości wieńce, wiązanki, czy bukiety pogrzebowe w bardzo korzystnych cenach. W siedzibie firmy znajduje się szeroka oferta trumien i urn, posiadają kilkadziesiąt modeli trumien, zaczynając od tych klasycznych po wyroby ekskluzywne. Do dyspozycji jest też szeroka gama urn. Zakład współpracuje z trębaczem, który ma wieloletnie doświadczenie w oprawie muzycznej tego typu ceremonii. Oferują również cykliczne sprzątanie oraz opiekę nad grobami.

Pogotowie Pogrzebowe w Mogilnie

Miasto Mogilno położone jest w geograficznej krainie Wielkopolski. Jest bardzo ważnym punktem na szlakach komunikacyjnych, zarówno drogowych, jak i tych kolejowych. Ziemie Mogilna są związane historycznie z początkami państwa polskiego, dlatego przez miasto przebiega tak wiele szlaków turystycznych, a najważniejszym z nich jest Szlak Piastowski. Przez centrum miasta przepływa rzeka Panna, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Jezioro Mogileńskie. Liczba ludności w Mogilnie to prawie 12 tys., a powierzchnia terenu ma ponad 8 km2. Dawniej całe miasto było prywatne i należało do opata benedyktynów w Mogilnie, do dziś w mieście znajduje się Klasztor Benedyktynów, który uznawany jest za zabytek.

Cmentarze na terenie Mogilna

Przy ulicy Tadeusza Kościuszki 42 znajduje się Cmentarz parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mogilnie. Możemy wyczytać, że jest to bardzo zadbana nekropolia ciesząca się dużą renomą, na której mieści się m.in. Mauzoleum Ks. Piotra Wawrzyniaka.

Krematorium w Mogilnie

W Mogilnie nie ma żadnego krematorium, najbliższy obiekt, które wykonuje usługi w zakresie kremacji, znajduje się w oddalonej o 58 kilometrów od Mogilna Bydgoszczy.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe