fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy NIEZNAŃSKI Mława

ul. 18 Stycznia 12, 06-500 Mława

801 12 12 12

23 654 53 30

Zakład Pogrzebowy Nieznański to najwyższej jakości usługi pogrzebowe w konkurencyjnych cenach.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Mławie

Herb miasta MławaMława jest niedużym miastem, które leży w województwie mazowieckim. Będące jednym z najstarszych miast Mazowsza, położone jest na granicy z województwem warmińsko-mazurskim. Jego populacja wynosi ponad 33 tys. mieszkańców. W mieście istnieje wieloletnia tradycja dotycząca przemysłu elektronicznego – pierwszym dużym zakładem, jeszcze w czasach socjalizmu, był zakład UNITRA. Następnie w Mławie powstała firma CURTIS produkująca telewizory, wykupiona po latach przez znane na całym świecie, południowokoreańskie przedsiębiorstwo LG. Do dnia dzisiejszego w mieście produkowany jest sprzęt najnowszej generacji, funkcjonują tu również firmy produkujące wędliny, a także producenci obuwia. Przez Mławę przebiegają 3 drogi wojewódzkie, droga krajowa, jak również wiele dróg powiatowych. Miasto nie posiada własnego lotniska, jedynie jedno lądowisko sanitarne, które powstało w 2012 roku.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe w Mławie

Na terenie Mławy i okolic, profesjonalne usługi funeralne dla Pogotowia Pogrzebowego świadczy zakład z wieloletnim doświadczeniem. Firma kładzie nacisk na wysoki poziom wykonywanych usług, troskę wobec Rodziny i gości ceremonii oraz szacunek do Osoby Zmarłej. Zakład stale poszerza zakres oferowanych usług, a także podnosi kwalifikacje personelu związanego z nim od lat.

Wrażliwy na potrzeby Klientów personel pomaga w wypełnieniu wszelkich formalności, zarówno urzędowych, cmentarnych, jak i kościelnych. Dodatkowo na miejscu pracownicy świadczą profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru urny lub trumny. Zakład Pogrzebowy NIEZNAŃSKI Mława posiada bardzo szeroką ofertę utensyliów funeralnych. Dostępne są między innymi tabliczki nagrobne, krzyże, oraz dekoracje kwiatowe. Oprawa florystyczna w postaci wieńców, wiązanek, bukietów i stroików może być wykonana z kwiatów żywych lub sztucznych na specjalne zamówienie Klienta. Dodatkowo zakład mając na względzie każdy aspekt organizacji pochówku, zajmuje się drukowaniem oraz rozmieszczaniem klepsydr, a także posiada odzież dla Osób Zmarłych. Firma dysponuje specjalistycznymi karawanami, które są dostosowane do przewozu Zmarłych na terenie całego kraju. Zakład funkcjonuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, również w niedziele, a także w święta. Priorytetem dla zakładu jest Rodzina, dlatego każda usługa oferowana przez firmę ma na względzie odciążenie bliskich Osoby Zmarłej tak, by mogła w pełni poświęcić się żałobie, kontemplacji oraz wspomnieniom.

Cmentarze na terenie Mławy

Na terenie Mławy znajduje się kilka cmentarzy, część nekropolii o ciekawej i bogatej historii obecnie już nie istnieje lub zachowane są jedynie w części, po wielokrotnych dewastacjach i próbach rozbiórki. Obok cmentarza komunalnego zlokalizowany jest niszczejący już cmentarz prawosławny, który powstał w II połowie XIX wieku. Nekropolia użytkowana była do czasu I Wojny Światowej. W późniejszych latach została zdewastowana, zwłaszcza po II Wojnie Światowej. Obecnie na tym terenie można znaleźć jedynie kilka zniszczonych krzyży i rozbite groby. Kilka kilometrów od centrum Mławy znajduje się cmentarz o nazwie Kalkówka. Przed drugą wojną światową niewielu mieszkańców wiedziało o istnieniu tego miejsca. Swego czasu spoczywało tam ponad 300 zamordowanych osób, żołnierzy Batalionów Chłopskich, więźniów, jeńców radzieckich. Większość ciał została przeniesiona z biegiem lat na cmentarze rodzinne, jednak dla pozostałych pochowanych powstała zbiorowa mogiła. Obecnie na terenie Kalkówki znajduje się pomnik-mauzoleum w kształcie sarkofagu.

Krematorium w Mławie

W Mławie nie ma żadnego krematorium. Zakłady i domy pogrzebowe, które zlokalizowane są w Mławie i oferują usługę kremacji, realizują ją przy współpracy ze spopielarniami położonymi w pobliskich miejscowościach

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe