fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy EXITUS Mińsk Mazowiecki

ul. 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa, 05-300 Mińsk Mazowiecki

801 12 12 12

25 758 40 98

Dom Pogrzebowy EXITUS, swoją działalność prowadzi od 1995 roku.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Mińsku Mazowieckim

Mińsk Mazowiecki to wchodzące w skład aglomeracji warszawskiej miasto, położone we wschodniej części Polski, w  województwie mazowieckim. Na terenie tego województwa z Pogotowiem Pogrzebowym  współpracują sprawdzone i profesjonalne zakłady pogrzebowe mazowieckie. Jest ono oddalone o 38 km od centrum stolicy, zamieszkiwane przez około 41 000 osób, co plasuje je na 12 miejscu w klasyfikacji najbardziej zaludnionych miast Mazowsza. Mińsk Mazowiecki to siedziba wielu przedsiębiorstw, głównie sektora prywatnego, które działają na tym terenie oraz w samej Warszawie. Najbardziej znaną oraz największą lokalną firmą jest ZNTK „Mińsk Mazowiecki”, świadcząca kompleksowe usługi (produkcja, naprawa i modernizacja taboru) dla Kolei Mazowieckich oraz PKP. Ponadto na terenie miasta swoje zakłady posiada między innymi firma kosmetyczna Harper Hygienics, Fabryka Urządzeń Dźwigowych oraz producent dziecięcego obuwia Bartek. Przez Mińsk przebiegają dwie trasy krajowe 92 i 50 – stanowiąca obwodnicę tranzytową Warszawy oraz linia kolejowa nr 2, biegnąca od stolicy Niemiec do Moskwy.

Sprawdzony Zakład Pogrzebowy w Mińsku Mazowieckim

Pogotowie Pogrzebowe w Mińsku Mazowieckim reprezentuje zakład z wieloletnią obecnością na miejscowym rynku funeralnym, którego priorytetem jest zaspokojenie oczekiwań rodziny oraz realizacja uroczystego i godnego pochówku osób zmarłych. Bogate doświadczenie, wiedza i kompetencje pracowników, znajdują odzwierciedlenie w licznych, pozytywnych opiniach osób, które skorzystały już z oferty firmy. Ten renomowany zakład, zajmuje się kompleksową organizacją pogrzebów świeckich i religijnych, na terenie miasta oraz w okolicy. Specjalizuje się zarówno w pochówkach tradycyjnych, jak i w kremacjach. Dysponuje bogatą ofertą trumien, relikwiarzy, urn, garderoby oraz innych koniecznych utensyli, które dostępne są, na miejscu w oddziałach firmy bądź na indywidualne zamówienie. Zgodnie z życzeniem Rodziny organizującej ceremonię pożegnania swoich bliskich, personel zakładu całodobowo zajmie się eksportacją osoby zmarłej do własnej chłodni bądź jej przetransportowaniem we wskazane miejsce. Firma dysponuje nowoczesnymi, eleganckimi karawanami marki Mercedes oraz doświadczonymi kierowcami, którzy w ustalonym terminie, należycie zadbają o osobę zmarłą podczas przewozu na terenie Mińska, Mazowsza czy całego kraju. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, kadra zakładu zajmie się  także sprowadzeniem ciała z zagranicy. Powierzając organizację pochówku pracownikom firmy Zakład Pogrzebowy EXITUS Mińsk Mazowiecki, macie Państwo pewność, że wszystkie Wasze preferencje zostaną uwzględnione, a cała ceremonia będzie miała piękny, estetyczny i dostojny charakter.

Cmentarze na terenie Mińska Mazowieckiego

Największym cmentarzem w Mińsku Mazowieckim jest cmentarz komunalny, znajdujący się przy ulicy Kościelnej. Ta położona w dzielnicy Pohulanka nekropolia jest miejscem na którym, grzebane są osoby wyznania rzymskokatolickiego, mariawici, prawosławni oraz zmarli innych religii. Na terenie zarządzanego przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Mińsku Mazowieckim cmentarza, znajduje się między innymi grób (symboliczny) ks. Jerzego Popiełuszki czy postawiony w 1985 roku   pomnik ku czci członów Ochotniczych Straży Pożarnych (poległych oraz zmarłych). Na terenie miasta istnieje ponadto, nieczynny obecnie stary cmentarz żydowski przy ul. Kazikowskiego oraz nowy cmentarz żydowski – liczący ponad 1 ha powierzchni kirkut, znajdujący się przy ulicy Cichej, na nekropolii tej również nie można aktualnie dokonywać pochówków.

Krematorium w Mińsku Mazowieckim

Na terenie Mińska Mazowieckiego nie ma obecnie czynnego krematorium. Zakład Pogotowia Pogrzebowego korzysta jednak, z własnego,  nowoczesnego, otwartego w 2015 krematorium, znajdującego się w Otwocku przy ulicy Stefana Batorego 44A, które stanowi własność firmy Exitus. Przeprowadzany tam proces kremacji zapewnia poszanowanie godności osoby zmarłej, a dostępna, komfortowa sala pożegnań pozwala skupić się rodzinie na modlitwie bądź wspominaniu zmarłego.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe