fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy IN MEMENTO Milicz

ul. Złotowska 13, 56-321 Bukowice

801 12 12 12

71 383 37 16

In Memento to rodzinna firma, działająca w branży funeralnej od 1997 roku.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Miliczu

Herb miasta MiliczMilicz jest niewielkim miastem na prawach powiatu, położonym w północnej części województwa dolnośląskiego, w niezwykle malowniczej dolinie rzeki Baryczy. Miasto dzięki usytuowaniu na trasie z Wrocławia na Wielkopolskę od samego początku istnienia pełniło funkcję ośrodka handlowego. Niegdyś było też siedzibą kasztelanii.

Do dziś w Miliczu zachowały się ślady bogatej przeszłości. Są to m.in. rynek z zabytkowymi kamienicami, dawny ewangelicki kościół św. Krzyża z 1714 roku, czy klasycystyczny pałac z końca XVIII w. z ogrodem w stylu angielskim. Miasto słynie również z największego zespołu stawów hodowlanych w Europie, są to Stawy Milickie, które istnieją już od średniowiecza. Dolina Baryczy znana jest jako dolina karpia, który jest uznawany jako najlepszy w Polsce. Dolinę można zwiedzić rowerem, na nasypie dawnej kolejki powstała ścieżka rowerowa, ma nieco ponad 20 km długości.

Zaufane Zakłady Pogrzebowe – Milicz

Na terenie Milicza i okolic Pogotowie Pogrzebowe współpracuje rodzinną firmą funeralną Państwa Jakubowskich. Zakład Pogrzebowy IN MEMENTO Milicz ma wieloletnie doświadczenie w branży. Oferuje profesjonalne usługi pogrzebowe Klientom przez całą dobę. Zapewniona wysoka jakość obsługi oraz kompleksowe wsparcie we wszystkich sprawach formalnych związanych z pogrzebem przyczyniło się do pełnego zaufania wielu Rodzin, którym udzielona była pomoc. Dom pogrzebowy organizuje pogrzeby kremacyjne oraz tradycyjne. Zarówno w obrządku religijnym, którego wyznawcą był Zmarły, jak i uroczystości świeckie, które prowadzi wykwalifikowany mistrz ceremonii. Szeroki asortyment urn, trumien oraz wszelkich utensyliów funeralnych zapewnia zorganizowanie ceremonii ostatniego pożegnania w elastycznym zakresie cenowym, dobranym do potrzeb Rodziny.

Firma pogrzebowa Jakubowski wyposażona jest w wysokiej klasy karawany pogrzebowe. Dzięki temu przez całą dobę realizowane są miejscowe eksportacje oraz krajowe przewozy Osób Zmarłych lub Ich prochów. Pogotowie Pogrzebowe współpracuje z firmą, która udzieli kompleksowej pomocy. Ze zrozumieniem przeprowadzi przez każdy etap organizacji pochówku, a także zadba o całokształt towarzyszących pożegnaniu spraw.

Cmentarze na terenie Milicza

W Miliczu można trafić na stare cmentarze jeszcze z okresu przedwojennego. Jednym z nich jest Cmentarz Ewangelicki z nagrobkami z początku XVIII wieku, a drugi to zupełnie zapomniany, przedwojenny cmentarz niemieckich mieszkańców przedwojennego Milicza. W mieście znajdziemy cmentarz komunalny, cmentarz parafialny oraz cmentarze ewangelickie.

Krematorium w mieście Milicz

Na terenie miasta Milicz nie ma firmy zajmującej się spopielaniem zwłok, jednak nie stanowi to żadnego problemu przy wykonaniu usługi pogrzebu z kremacją, tutejsze zakłady pogrzebowe korzystają z usług krematoriów z pobliskich miast: Głogowa, Wrocławia, czy Kalisza.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe