Misja Zakładu Pogrzebowego Tren

Każdy, kogo dotknęła śmierć najbliższej osoby, może liczyć na zrozumienie i wszechstronną pomoc empatycznych i kompetentnych pracowników Zakładu Pogrzebowego TREN. Każdego Klienta traktują indywidualnie i dostosowują elastycznie ofertę usług do jego potrzeb, oczekiwań oraz możliwości finansowych. Każdy Klient spotka się ze zrozumieniem i szeroko rozumianą pomocą we wszystkich sprawach organizacyjnych dotyczących przebiegu ceremonii pogrzebowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, godni zaufania pracownicy pomagają także w dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności w urzędach i instytucjach, a dzięki stosownemu upoważnieniu mogą nawet ich w tym wyręczyć. Płatność za usługi pogrzebowe może się odbyć bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego, co jest bardzo wygodne i przydatne dla wielu Klientów nieprzygotowanych na duży niespodziewany wydatek. Dzięki ogromnej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu rozwojowi i dostosowywaniu się do potrzeb Klientów, Zakład Pogrzebowy Tren zyskał zaufanie Klientów.

 

Flota Karawanów zakład pogrzebowy tren warszawa

 

Oferta usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Tren

Osoby pogrążone w żałobie i ogromnym smutku po stracie kogoś najbliższego często są zagubione i nie wiedzą, od czego zacząć organizowanie pogrzebu. Niezwykle zaangażowani i taktowni pracownicy zakładu służą w tych najtrudniejszych chwilach swoją radą i pomocą we wszystkich sprawach formalno- prawnych. Już na samym początku w przyjaznej atmosferze ustalą z Rodziną plan wszystkich niezbędnych działań, omówią każdy najdrobniejszy szczegół ceremonii, tak aby spełniała ich oczekiwania i była dostosowana do charakteru pogrzebu. W zależności od światopoglądu Zmarłego i życzenia Rodziny pogrzeb może mieć charakter wyznaniowy, zarówno katolicki jak i inny, a także świecki. Jeśli Zmarły był osobą wierzącą, to cała ceremonia przebiega zgodnie z tradycją i prowadzona jest przez osobę duchowną stosownie do wyznania, zwykle najpierw w świątyni, a następnie na cmentarzu. Pracownicy zakładu doskonale się orientują w każdym z obrządków i wszystkie swoje działania dostosowują do ceremoniału tak, aby tradycji stało się zadość. Jeśli natomiast uroczystość ma charakter świecki, to prowadzi ją profesjonalny Mistrz Ceremonii zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Zwykle pożegnanie Zmarłego i wygłoszenie mowy pożegnalnej odbywa się w domu pogrzebowym lub sali pożegnań, a następnie na cmentarzu następują podziękowania i składanie kondolencji Rodzinie. Zakład Pogrzebowy ma także ogromne doświadczenie w organizacji pogrzebów z wojskową asystą honorową i współpracuje w kwestiach organizacyjnych i proceduralnych z władzami państwowymi i wojskiem tak, aby ceremonia miała odpowiedni charakter, przebiegała zgodnie z ceremoniałem wojskowym i oczywiście wszystkimi przepisami.

Sprawdź, na jakiej dzielnicy Zakład Pogrzebowy TREN współpracuje z Pogotowiem Pogrzebowym zakłady pogrzebowe Warszawa.

Ceremonia Pogrzebowa zakład pogrzebowy tren warszawa

 

W bardzo szerokiej i ciągle się powiększającej ofercie usług pogrzebowych jest między innymi całodobowa eksportacja ciała Zmarłego z każdego miejsca w Polsce i na świecie. Flota specjalistycznych karawanów marki Mercedes oraz doświadczeni kierowcy gwarantują sprawny i bezpieczny transport ciała lub prochów Zmarłego. Mają oni ogromne doświadczenie i potrzebną wiedzę, aby skompletować konieczną do tego dokumentację oraz wszelkie pozwolenia graniczne i konsularne. Ciało Zmarłego przechowywane jest w godnych warunkach, które zapewnia nowoczesna certyfikowana chłodnia, spełniająca najwyższe standardy techniczne i sanitarne. Specjaliści z dziedziny tanatokosmetyki i tanatopraksji profesjonalnie przygotowują Zmarłego do pochówku poprzez wykonanie toalety pośmiertnej i kosmetyki przy użyciu najwyższej jakości produktów kosmetycznych tak, aby Zmarły wyglądał nienagannie i naturalnie. Coraz częściej wykonuje się także zabieg balsamacji, a szczególnie jest on wskazany przy transporcie na znaczne odległości. Osoba Zmarła jest także ubierana przy wykorzystaniu kolekcji eleganckiej odzieży oraz obuwia i różnych dodatków zgodnie z życzeniem i sugestiami Rodziny. W ofercie zakładu są  trumny sosnowe i dębowe w wielu wzorach i kolorach, a także trumny kremacyjne i trumienki dziecinne. Jeśli natomiast pogrzeb jest poprzedzony kremacją, to wybrać można spośród wielu różnorodnych urn na prochy wykonanych z kamienia, kompozytu, drewna, metalu, mosiądzu lub ceramiki. Można je obejrzeć na ekspozycji w siedzibie firmy podczas zamawiania i planowania pogrzebu lub korzystając z firmowej strony internetowej. Zakład dysponuje również wieloma innymi utensyliami pogrzebowymi takimi jak krzyże i relikwiarze oraz niezbędnymi dewocjonaliami (różańce, książeczki i inne). W biurze obsługi pracownicy skrupulatnie redagują i przygotowują stosowne klepsydry, nekrologi i obrazki pamiątkowe oraz tabliczki na trumnę. Tradycyjnym i nieodzownym elementem każdego pogrzebu są kwiaty, które wyrażają uczucia wobec Zmarłego takie jak miłość, szacunek, wdzięczność i smutek. Zakład współpracuje z najlepszymi florystami, którzy sprostają każdemu wyzwaniu w tym względzie i przygotowują klasyczne wieńce i wiązanki oraz bardziej nowoczesne kompozycje kwiatowe i stroiki na trumnę lub urnę, wykorzystując do tego najpiękniejsze kwiaty i dodatki. Aby ceremonia pogrzebu nabrała bardziej podniosłego i indywidualnego charakteru, zakład organizuje oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalnych muzyków, zgodnie z życzeniem Rodziny, często zgodnie z upodobaniami Zmarłego. Wychodząc naprzeciw potrzebom Rodzin, które często po pogrzebie mają potrzebę spotkania we własnym gronie, aby powspominać swojego Bliskiego, zakład pomaga również w organizacji konsolacji w godnym zaufania lokalu.

Ceremonia Pożegnalna Zakład Pogrzebowy Tren Warszawa

 

Rodziny, które powierzą organizację ceremonii ostatniego pożegnania swojego zmarłego Bliskiego Zakładowi Pogrzebowemu TREN, mogą mieć pewność, że będzie ona piękna i godna z szacunkiem zarówno dla Zmarłego jak i pozostającej w żałobie Rodziny. Doświadczony zespół pracowników dokłada wszelkich starań, aby była ona przygotowana i przeprowadzona na najwyższym poziomie staranności z dbałością o każdy jej szczegół. Wszechstronna pomoc Rodzinie w tych trudnych dla niej chwilach i kompleksowa organizacja uroczystości pogrzebowych  spełniających wszystkie jej oczekiwania i życzenia są priorytetem działalności firmy.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Tren

Zakład Pogrzebowy TREN mieści się w Warszawie przy ul. Ostrowieckiej 10A i swoim działaniem może obejmować teren całego miasta i okolic, ale we współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym działa na terenie dzielnicy Żoliborz – zakłady pogrzebowe Warszawa Żoliborz. Gotowi do pomocy pracownicy są do dyspozycji Klientów całodobowo każdego dnia tygodnia.