Zakład Pogrzebowy Puszcza Mariańska – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

Zakład Pogrzebowy Sokołowska przy kaplicy szpitalnej w Skierniewicach działa w branży funeralnej od 1992 roku. Mieszkańcom powiatu żyrardowskiego, którzy muszą mierzyć się ze stratą bliskiej osoby, oferuje kompleksowe usługi w zakresie organizacji i realizacji pogrzebu.

Usługi Pogrzebowe w Puszczy Mariańskiej świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy Sokołowska od wielu lat pomaga bliskim Osób Zmarłych w organizacji godnego pogrzebu w Puszczy Mariańskiej, sprawdź zakłady pogrzebowe Puszcza Mariańska. Pracownicy pozostają do dyspozycji przez całą dobę, zapewniając godny i bezpieczny przewóz Osoby Zmarłej z miejsca zgonu do chłodni. Świadczą usługi transportu zwłok nie tylko w obrębie powiatu żyrardowskiego, ale w całym kraju. Dzięki posiadaniu specjalistycznych karawanów pogrzebowych, które spełniają wszystkie wymagane normy krajowe i europejskie, transport przebiega sprawnie z zachowaniem najwyższego szacunku do Zmarłego.

Personel firmy, który ma wieloletnie doświadczenie, w przypadku pogrzebu tradycyjnego profesjonalnie przygotowuje Osobę Zmarłą do ostatniego pożegnania. Z kolei jeśli chodzi o pogrzeb kremacyjny, pomaga w skompletowaniu wymaganych dokumentów, a także czuwa nad niezakłóconym przebiegiem procesu kremacji. Wszystkie koszty ceremonii pogrzebowej na życzenie Rodziny mogą zostać skredytowane w ramach zasiłku z ZUS-u lub KRUS-u.

W trosce o Klientów, aby zaoszczędzić im dodatkowego stresu związanego z tym smutnym wydarzeniem, właściciele zadbali o to, aby wszystkie niezbędne przy organizacji godnego pochówku akcesoria można było nabyć w siedzibie firmy. Dostępny jest szeroki wybór trumien i urn, odzież dla Osób Zmarłych, a także szereg dewocjonaliów. Na miejscu można również wybrać wzór nekrologu. Dodatkowo zakład pogrzebowy dysponuje kwiaciarnią, w której mogą Państwo kupić m.in. wieńce i wiązanki pogrzebowe. Mogą Państwo również zamówić wykonanie kompozycji kwiatowej według własnego wzoru.

Zakład Pogrzebowy Sokołowska Puszcza Mariańska - wieniec pogrzebowy

Gdzie znajduje się siedziba Zakładu Pogrzebowego Sokołowska?

Zakład Pogrzebowy Sokołowska rekomendowany przez nas w Puszczy Mariańskiej ma swoją siedzibę w Skierniewicach przy ulicy Sobieskiego 4, przy kaplicy szpitalnej. Zaangażowani w codzienną posługę pracownicy dyspozycyjni są przez całą dobę. Służą pomocą, wsparciem i profesjonalną poradą.