Dom Pogrzebowy Służew – kompleksowa pomoc w sprawie pogrzebu

Każdy, kogo dotknęła śmierć bliskiej osoby, może liczyć na zrozumienie i wszechstronną pomoc w sprawie pogrzebu ze strony empatycznych i kompetentnych pracowników Domu Pogrzebowego Służew. Firma korzysta bowiem z wiedzy, sprawdzonych rozwiązań i bogatego doświadczenia zdobytego przez ponad 30 lat obecności na warszawskim rynku funeralnym.  Zaufana kadra do każdego Klienta podchodzi indywidualnie – zapewnia odpowiednie usługi pogrzebowe dostosowane do potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych. Pomaga także w dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności w urzędach i innych instytucjach. Dzięki ogromnej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu rozwojowi Zakład Pogrzebowy Służew zyskał zaufanie Klientów.

Wysokiej jakości usługi pogrzebowe na Żoliborzu

Osoby pogrążone w żałobie często są zagubione i nie wiedzą, od czego zacząć organizację pogrzebu. Niezwykle zaangażowani i taktowni pracownicy służą w tych najtrudniejszych chwilach swoją radą i pomocą we wszystkich sprawach związanych z ceremonią. Już na początku w atmosferze zrozumienia i empatii ustalą z Rodziną plan wszystkich niezbędnych działań, omówią każdy najdrobniejszy szczegół ceremonii, tak aby spełniała ich oczekiwania. W zależności od światopoglądu Zmarłego i życzenia Rodziny pogrzeb może mieć charakter wyznaniowy, zarówno katolicki jak i innego obrządku, a także świecki. Zakład ma także doświadczenie w organizacji pogrzebów państwowych z wojskową asystą honorową.

Zakład Pogrzebowy Służew - karawan pogrzebowy - transport zwłok

Bogata flota samochodów pogrzebowych oraz doświadczeni kierowcy pozwalają na eksportację ciała Zmarłego z każdego miejsca w Polsce i na świecie. W zakresie zagranicznego transportu zwłok SŁUŻEW współpracuje z wyspecjalizowanymi firmami – za ich pośrednictwem może sprowadzić zwłoki transportem lądowym lub lotniczym. Kadra pomaga także w dopełnieniu formalności zarówno na miejscu pochówku, jak i w kraju, w którym nastąpił zgon.

Specjaliści z dziedziny tanatokosmetyki profesjonalnie przygotowują Zmarłego do pochówku poprzez wykonanie toalety pośmiertnej i kosmetyki przy użyciu najwyższej jakości produktów z zachowaniem najwyższego szacunku. W ofercie Domu Pogrzebowego Służew jest wiele modeli trumien, urn i innych akcesoriów pogrzebowych takich jak krzyże, relikwiarze i inne. Tradycyjnym i nieodzownym elementem każdego pogrzebu są kwiaty, które wyrażają wobec Zmarłego takie uczucia jak miłość, szacunek, wdzięczność i smutek. Zakład Pogrzebowy Służew współpracuje z najlepszymi florystami, którzy sprostają każdemu wyzwaniu i przygotują klasyczne wieńce i wiązanki oraz bardziej nowoczesne kompozycje kwiatowe. Aby ceremonia pogrzebu nabrała bardziej podniosłego i indywidualnego charakteru, zakład zorganizuje oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalnych muzyków, zgodnie z życzeniem Rodziny.

Dom Pogrzebowy Służew - wieńce pogrzebowe

Bliscy mogą także pożegnać Osobę Zmarłą w kaplicy przedpogrzebowej. W tym miejscu mogą odbywać się ceremonie w różnych obrządkach, w zależności od wyznania Zmarłego oraz uroczystości świeckie. Pożegnanie może zostać wzbogacone o wykonanie utworów muzycznych, prezentację zdjęć wspominających Osobę Zmarłą lub inne elementy zgodnie z życzeniem Rodziny.

Jedna z kaplic pogrzebowych Zakładu Pogrzebowego Służew

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Służew

Zakład Pogrzebowy SŁUŻEW ma swoje główne biuro w Warszawie przy ul. Fosa 19a, sprawdź zakłady pogrzebowe Warszawa. We współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe swoje usługi oferuje m.in. na Żoliborzu. Działa na terenie całej Warszawy – posiada także filie w innych dzielnicach.